Dėkojame ir kviečiame!

Kaip jau informavome, pirmąją rugsėjo savaitę Širvintose vyks skulptorių pleneras, kurio metu bus kuriamos naujos ir restauruojamos jau esančios mūsų krašto simbolio – briedžio – skulptūros. Tai graži visuomenės iškelta ir Savivaldybės įgyvendinama idėja, kaip valstybės atkūrimo šimtmečio proga pagražinti ir meniniais akcentais praturtinti mūsų jaukų miestą.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems Širvintų krašto žmonėms, atsiliepusiems į kvietimą ir suskubusiems prisidėti prie šios gražios idėjos išpildymo. Jau pirmąją savaitę po skelbimo, sulaukėme geradarių, rėmėjų, kurie savo lėšomis sutiko paremti plenero organizavimą. Džiugu, kad sulaukėme nuoširdžių pasiūlymų prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo ir kitais būdais: pavaišinti dirbančius skulptorius arbata ir naminiais kepiniais, suteikti gyvenamąjį plotą ir kt.

Tardami AČIŪ, kviečiame ir kitus kraštiečius prisijungti ir pagal galimybes prisidėti prie šimtmečio dovanos Širvintoms – skulptorių plenero.

Užs. Nr. 73

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Atostogavote?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 23 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.