Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Širvintų rajono savivaldybė siekia, jog ne tik mieste ar seniūnijose, bet ir kaimiškose vietovėse būtų sutvarkyta ir įrengta kuo daugiau viešų laisvalaikio erdvių, poilsio zonų, kuriose laiką leisti galėtų tiek šeimos su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus gyventojai. Šis siekis jau greitai bus įgyvendinamas, kadangi 2019 metų kovo 28 dienos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta projektų „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Čiobiškio kaime“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Gelvonų miestelyje“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Juodiškių kaime“, „Daugiafunkcės sporto aikštelės įrengimas Medžiukų kaime“ ir „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Širvintų kaime“. Šių projektų tikslas – kurti patrauklią aplinką gyventi kaime, didinant vietos gyventojų gyvenimo kokybę ir skatinant jų socialinį aktyvumą.

Čiobiškio kaime ir Gelvonų miestelyje bus pastatytos lauko estrados, pastatyti suoliukai žiūrovams ir kita, gyventojų bei svečių poilsiui pritaikyta infrastruktūra. Bus sudarytos puikios sąlygos organizuoti įvairius renginius vietos gyventojams, kviesti į svečius kitas bendruomenes. Lauko estradose vyks įvairūs koncertai, vakaronės. Gyventojų laisvalaikis bus įvairesnis ir turiningesnis.

Juodiškių kaime bus įrengtas vienas krepšinio stovas, išlieta speciali danga. Šalia bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai. Kad visiems poilsio ir laisvalaikio zonoje būtų saugiau – teritorija bus aptverta.

Medžiukų kaime bus pastatyta krepšinio aikštelė, o Širvintų kaime įgyvendinus projektą, stovės lengvų konstrukcijų pastatas bendruomenės susirinkimams ir įvairiems renginiams, vaikų žaidimų aikštelė. Kad visiems sportuoti ir leisti laisvalaikį būtų saugu – teritorijos bus aptvertos.

Šie projektai bus įgyvendinami su vietos bendruomenėmis, pasirašius Jungtinės veiklos sutartis.

Užs. Nr. 46

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • liole parašė:

  Jeigu ne Pinskuviene, tai visai jokių darbų nevyktu kaip kad buvo iki jos kadencijos pradzios.

 • Terese parašė:

  Labai gerai, kaimiskose vietovese truko laisvalaikio vietu, tokios grazios musu vietoves, labai gerai, kad bus tvarkoma, dziaugiuosi

 • Širvintų kraštas parašė:

  Kol ieškoma geriausio varianto lankytojų skelbimams, laikinai įjungta supaprastinta skelbimų forma. Ieškokite skyrelio SKELBIMAI.

 • Širvintų liaudies partijos narys parašė:

  Širvintų rajono savivaldybė siekia, jog ne tik mieste ar seniūnijose, bet ir kaimiškose vietovėse būtų sutvarkyta ir įrengta kuo daugiau viešų laisvalaikio erdvių, poilsio zonų, kuriose laiką leisti galėtų tiek šeimos su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus gyventojai

  svarbu poilsis, darbas palauks…. pratinkit ir auginkit naują tinginių kartą

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Savivaldybės administracijoje – naujas vedėjas

Šimtmečio parkas: tęsiame akciją

Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Svarbi informacija gyventojams!

Širvintų rajono savivaldybė ne kalbomis, o darbais sprendžia opias problemas

Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Susitikimas dėl atliekų išvežimo: sprendžiamos aktualios problemos

Gyventojų dėmesiui: kartojama švaros konteinerių akcija!

Kviečiame gyventojus balsuoti

Susitikime merė nedaugžodžiavo

Širvintų kaimo gyventojai dalyvavo spendimų priėmime

Aktuali informacija gyventojams

Aptariami nauji projektai kaimiškose vietovėse

Merė pasidžiaugė dideliu gyventojų susidomėjimu

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Družuose bus įrengtas daugiafunkcis sporto aikštynas

Naujas projektas – iš ES gauta 340 200,00 Eur

Bartkuškyje bus įrengtas daugiafunkcis sporto aikštynas

Atgimsta nuo sovietmečio remonto nemačiusi gimnazija

Su gyventojais svarstė aktualius klausimus

Apklausa

Kurio Širvintų rajono savivaldybės tarybos nario mažiausiai pasigesite (galite pažymėti iki 5 pavardžių).

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Nuorodos