Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Širvintų rajono savivaldybė siekia, jog ne tik mieste ar seniūnijose, bet ir kaimiškose vietovėse būtų sutvarkyta ir įrengta kuo daugiau viešų laisvalaikio erdvių, poilsio zonų, kuriose laiką leisti galėtų tiek šeimos su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus gyventojai. Šis siekis jau greitai bus įgyvendinamas, kadangi 2019 metų kovo 28 dienos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta projektų „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Čiobiškio kaime“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Gelvonų miestelyje“, „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Juodiškių kaime“, „Daugiafunkcės sporto aikštelės įrengimas Medžiukų kaime“ ir „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Širvintų kaime“. Šių projektų tikslas – kurti patrauklią aplinką gyventi kaime, didinant vietos gyventojų gyvenimo kokybę ir skatinant jų socialinį aktyvumą.

Čiobiškio kaime ir Gelvonų miestelyje bus pastatytos lauko estrados, pastatyti suoliukai žiūrovams ir kita, gyventojų bei svečių poilsiui pritaikyta infrastruktūra. Bus sudarytos puikios sąlygos organizuoti įvairius renginius vietos gyventojams, kviesti į svečius kitas bendruomenes. Lauko estradose vyks įvairūs koncertai, vakaronės. Gyventojų laisvalaikis bus įvairesnis ir turiningesnis.

Juodiškių kaime bus įrengtas vienas krepšinio stovas, išlieta speciali danga. Šalia bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai. Kad visiems poilsio ir laisvalaikio zonoje būtų saugiau – teritorija bus aptverta.

Medžiukų kaime bus pastatyta krepšinio aikštelė, o Širvintų kaime įgyvendinus projektą, stovės lengvų konstrukcijų pastatas bendruomenės susirinkimams ir įvairiems renginiams, vaikų žaidimų aikštelė. Kad visiems sportuoti ir leisti laisvalaikį būtų saugu – teritorijos bus aptvertos.

Šie projektai bus įgyvendinami su vietos bendruomenėmis, pasirašius Jungtinės veiklos sutartis.

Užs. Nr. 46

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse”

 1. liole parašė:

  Jeigu ne Pinskuviene, tai visai jokių darbų nevyktu kaip kad buvo iki jos kadencijos pradzios.

 2. Terese parašė:

  Labai gerai, kaimiskose vietovese truko laisvalaikio vietu, tokios grazios musu vietoves, labai gerai, kad bus tvarkoma, dziaugiuosi

 3. Širvintų kraštas parašė:

  Kol ieškoma geriausio varianto lankytojų skelbimams, laikinai įjungta supaprastinta skelbimų forma. Ieškokite skyrelio SKELBIMAI.

 4. Širvintų liaudies partijos narys parašė:

  Širvintų rajono savivaldybė siekia, jog ne tik mieste ar seniūnijose, bet ir kaimiškose vietovėse būtų sutvarkyta ir įrengta kuo daugiau viešų laisvalaikio erdvių, poilsio zonų, kuriose laiką leisti galėtų tiek šeimos su mažais vaikais, tiek vyresnio amžiaus gyventojai

  svarbu poilsis, darbas palauks…. pratinkit ir auginkit naują tinginių kartą

Comments are closed.

scroll to top
+