Atliekų vežėjui pateikta pretenzija dėl įsipareigojimų nevykdymo

Susitikimas su VSA atstovais

Susitikimas su VSA atstovais

Nuo balandžio 1 d. Širvintų rajone mišrių komunalinių atliekų vežimo paslaugas pradėjo teikti UAB „VSA Vilnius“. Taip pat įsigaliojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Seimo nustatyta dvinarė rinkliava už atliekų surinkimą.

Jau nuo sausio mėnesio pagal susitarimą UAB „VSA Vilnius“ vykdė paruošiamuosius darbus, vyko ne vienas susitikimas su Širvintų rajono savivaldybės ir UAB „Širvintų šiluma“ – atliekų tvarkymo sistemos administratorės, atsakingos už rinkliavos apskaitą ir surinkimo kontrolę, atstovais. Paslaugų teikėjas visų susitikimų metu tvirtino, kad parengiamieji darbai vyksta sklandžiai ir paslaugos gyventojams bus užtikrintos.

Tačiau prasidėjus aptarnavimo laikotarpiui Savivaldybė ir UAB „Širvintų šiluma“ kasdien sulaukia žmonių nusiskundimų. UAB „VSA Vilnius“ pakeitė atliekų vežimo grafiką, nors buvo reikalaujama, kad jis nebūtų keičiamas. UAB „Širvintų šiluma“ duomenimis, iš apytiksliai 12 tūkst. atliekų turėtojų apie 1 tūkst. dar nėra gavę konteinerių.

Jau balandžio 3 d. Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė šias problemas išsakė susisiekusi su UAB „VSA Vilnius“ vadovybe. O balandžio 4 ir 5 d. vyko susitikimai su UAB „VSA Vilnius“ atstovu Alvydu Želniu bei UAB „Širvintų šiluma“ atstovais. UAB „VSA Vilnius“ atstovo teigimu, įmonė turi problemų dėl žmogiškųjų išteklių, todėl laiku nespėjo išdalyti gyventojams konteinerių. A. Želnys pažadėjo, kad gyventojams konteineriai bus išdalyti iki balandžio mėnesio pabaigos.

„Tokia padėtis mūsų netenkina ir su tokia situacija nesitaikstysime. UAB „VSA Vilnius“ griežtai reikalaujame kuo skubiau užtikrinti sklandų paslaugų teikimą,“ – situaciją komentavo Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, pabrėždama, kad UAB „VSA Vilnius“ dėl šių problemų yra teikiama pretenzija.

Susitikimas su VSA atstovais

Susitikimas su VSA atstovais

Administracijos direktorės įpareigojimu sudarytos komisijos visose rajono seniūnijose, apvažiuos gyventojus, iki šiol negavusius mišriųjų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių. Surinkus faktinius duomenis, jei paslaugų teikėjas vis dar nevykdys savo įsipareigojimų, bus imamasi papildomų teisinių veiksmų situacijai spręsti.

Užs. Nr. 31

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Atliekų vežėjui pateikta pretenzija dėl įsipareigojimų nevykdymo”

 1. JKL parašė:

  Haha 😀 Aprašymas ir foto tai grynai tokio stiliaus kaip Ramzano Kadyrovo Instagrame dažnai būna 😀

 2. A. parašė:

  Keistas grafikas? Mieste veža du kartus, kaime – vieną. O kaina sikraisi tai ne dvigubai ! Niekur nemačiau, kad rašytų kainą už išvežtų konteinerių kiekį

 3. lolo parašė:

  Pradžia tai labai prasta.Tai konteineriai neatvežti,tai šiukšles
  neišvežtos.O pažiurekit kiek prie negyvenamu sodybu mieste
  ir kaime primetyta konteineriu

 4. Algis parašė:

  Prie miesto kapinių stovi tik ….2 konteineriai šiukšlėms. Tuoj prasidės masinis kapų tvarkymas, kur dėsime šiukšles?Juk žmonės pils ant žemės. Anksčiau bent 7 stovėjo ir pilnutėliai buvo. Gaila Ekoserviso, dirbo tvarkingai.

 5. Anonimas parašė:

  Prie miesto kapinių stovi tik ….2 konteineriai šiukšlėms. Tuoj prasidės masinis kapų tvarkymas, kur dėsime šiukšles?Juk žmonės pils ant žemės. Anksčiau bent 7 stovėjo ir pilnutėliai buvo. Gaila Ekoserviso, dirbo tvarkingai.

 6. paskutiniam parašė:

  tai pirma buvo negerai, o dabar vel negerai? Apsispresti reikia , kada negerai, kad būtu gerai.

 7. sirvintiskis parašė:

  tai kad vėl komunalinis tvarko miestą, jau mevalys ekoservisas… nesuprasi sitos betvarkes…

 8. Sigis parašė:

  Sakiau kad lazda turi du galus? Kažkada pylė purvą ant davidavicienes dėl ecoservizo o dabar patys ką pridirbo? Jau po truputį viskas lenda į paviršių. Šiukšles išties taps platininemis

Comments are closed.

scroll to top
+