Širvintiškiai – Regionų lygos čempionai

Širvintų SC komanda

Širvintų SC komanda

Kaune surengtame Lietuvos regionų A lygos stipriausių aštuonių komandų finalinėse varžybose puikiai pasirodė Širvintų SC komanda. Tarp dvylikos komandų reguleriajame sezone laimėję zonos varžybas, finale širvintiškiai pratęsė pergalių seriją. Jie pirmoje dvikovoje 3:0 įveikė Jurbarko komandą, pusfinalyje 3:2 – Kauno „Dexterą“, o finale 3:0 nepasigailėjo Kauno ASU komandos.

Širvintiškiai buvo apdovanoti aukso medaliais, diplomais, taure bei piniginiu prizu. Komandai šiose varžybose atstovavo Ignas Mažeika, Edgaras Dvilevičius, Rytis Mažeika bei žaidžiantis treneris Gediminas Ušackas. Reikia pažymėti, kad širvintiškiai aplenkė net devyniasdešim šalies komandų!

Taurės – ir širvintiškiams

Kaune vyko stalo teniso turnyras, skirtas paminėti Pasaulinę stalo teniso dieną. Jame dalyvavo ir Šivintų SC atstovai.

Pirmoje grupėje labai sėkmingai žaidė Joris Vaickus, kuris tik finale rezultatu 2:3 nusiledo varžybų šeimininkui. Širvintiškis buvo apdovanotas atminimo prizu, taure ir sidabro medaliu.

Šioje grupėje tarp dvidešimt vieno dalyvio Tautvydas Balevičius iškovojo šeštą vietą, o Rokas Armackas liko vienuoliktas.

Dar geriau sekėsi antroje, stipriausiųjų, grupėje žaidusiam Augustui Griškai. Jis įveikė visus varžovus ir tapo šių varžybų nugalėtoju.

Augustas Griška ir Joris Vaickus

Augustas Griška ir Joris Vaickus

Šioje grupėje varžėsi dvidešimt du sportininkai. Augustas taip pat buvo apdovanotas taure, prizu ir aukso medaliu. Smagu, kad visi varžybų dalyviai gavo saldžiuosius prizus ir atminimo medalius.

Širvintiškiai pasirodė neprastai

Širvintiškiai pasirodė neprastai

Norėtusi pasidžiaugti, kad jaunieji sportininikai jau vyksta patogiu, tik ką Savivaldybės įsigytu ir Sporto centrui perduotu mikroautobusu.

Gediminas Ušackas
Širvintų sporto centro stalo teniso mokytojas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+