Ypač brangi cigaretė

Prieš Naujuosius rašėme apie Vilmantą B., kuris, būdamas neblaivus (1,95 prom.) Širvintose, Plento gatvėje, pasipriešino policijos pareigūnams. Kai 2017 metų lapkričio 3-iosios vėlų vakarą jį policininkai pasisodino į tarnybinį automobilį, Vilmantas salone prisidegė cigaretę, o į perspėjimą užgesinti cigaretę nereagavo, toliau rūkė ir sakė, kad nesiliaus, pareigūnai gali daryti ką nori. Pareigūnams atidarius dureles ir dar kartą įspėjus, Vilmantas vis tiek nevykdė teisėtų pareigūnų, vykdančių viešosios tvarkos užtikrinimo funkcijas, reikalavimų gesinti cigaretę. Kai policininkai vis dėlto atėmė iš jo cigaretę, vyras kitų asmenų akivaizdoje pradėjo įžeidinėti policijos pareigūnus, rodė jiems nepagarbą.

Vėliau paaišėjo, kad vyras turėjo priežastį griežti dantį ant policininkų, tik ta istorija dar 2017-ųjų pavasarį nutiko ne Širvintose, o Panevėžyje: praėjusių metų kovo 12 dienos ankstų rytą, apie 5.20 val., Panevėžio mieste buvo sustabdytas Vilmantuii B. priklausantis automobilis „Volkswagen Passat“, kurio vairuotojui buvo nustatytas 1,63 prom. girtumas. Tąkart širvintiškis iki ryto linksminosi tenykščiame klube, išgėrinėjo.

Panevėžio miesto apylinkės teismas 2017 metų rugpjūčio 14 dienos nuosprendžiu metams atleido Vilmantą B. nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Tačiau nuteistasis taip ir neįsikalė galvon, kad panašias dovanėles teismai dalija ne kiekvienam, todėl reikėtų jas vertinti. Kadangi Vilmantas B. po trijų mėnesių padarė naują tyčinį nusikaltimą, sprendimas atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės ankstesnėje byloje nustojo galioti, abi bylos buvo sujungtos ir buvo sprendžiama dėl kaltinamojo baudžiamosios atsakomybės už visas padarytas nusikalstamas veikas.

Teisiamas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, Vilmantas prisipažino, kad rūkė tarnybiniame policijos automobilyje, kad stūmė policininkus, gal ir mosikavo rankomis. Abejojo, ar galėjo policininkus išvadinti necenzūriniais žodžiais, tačiau pripažino, kad „gavęs“ elektrošoko, apsiramino.

Nustojus galioti teismo nutarčiai, pagal kurią Vilmantas buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, teismas iš naujo išnagrinėjo abi bylas ir skyrė bausmę ir dėl vairavimo esant neblaiviam, ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Visiškai sudėjus bausmes, Vilmantui B. skirta galutinė subendrinta bausmė – 95 MGL dydžio (3577,70 eurų) bauda, įpareigojant šią baudą sumokėti per 6 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo. Nuteistajam uždrausta naudotis specialia teise – teise vairuoti transporto priemones 1 metams, konfiskuotas jo automobilis „Volkswagen Passat“.

ŠK

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.