Vicemero ir vicedirektorės piniginės dar papilnės

Neseniai „Širvintų kraštas“ rašė, kad sausio 30 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje rajono tarybos valdančiosios daugumos balsais (lėmė „dvigubas mero V. Jasiukevičiaus balsas) vicemerui Andriui Jozoniui pareiginės algos koeficientas padidintas iki 8,8. Beje, tuomet rajono mero argumentai, kad jo pavaduotojui algą būtina padidinti dėl to, kad jis yra jaunas tėtis, kad jauna šeima augina mažą vaikiuką, sukėlė ir šypsenų, ir šurmulio (esą bepigu būtų, kad į tokius argumentus būtų atsižvelgiama nustatant kiekvienos jaunos šeimos atlyginimus!). 

Tačiau pareiginės algos koeficiento padidinimas, pasirodo, ne vienintelis vicemero pamaloninimas šiais metais. Kovo 27 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje rajono mero pavaduotojui Andriui Jozoniui valdančioji rajono tarybos dauguma patvirtino 3-jų proc. priedą „už ištarnautus Lietuvos valstybei metus“.

Tokio paties dydžio priedas „už tarnybos Lietuvos valstybei stažą“ valdančiųjų valia patvirtintas ir Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojai Rasai Tamošiūnienei.

Taigi nuo balandžio 7 dienos ir mero pavaduotojo Andriaus Jozonio, ir Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojos Rasos Tamošiūnienės pinigines papildys iš Savivaldybės biudžeto, vadinasi, iš mūsų visų kišenės, mokami priedai už minkštose valdžios kėdėse praleistus trejus metus. Dėl tikrųjų nuopelnų – kita kalba…

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Vicemero ir vicedirektorės piniginės dar papilnės”

 1. WacloWas parašė:

  Kaip “Baiso“

 2. bruderšaft parašė:

  Niekam ne naujiena, kad Lietuvoje vadovų (politikų) ir eilinių dirbančiųjų algų skirtumas yra nepadoriai didelis labiausiai iš visos ES šalių . Jau seniai laikas politikierių algas susieti su vidutinės algos dydžiu šalyje, o vadovų – konkrečioje įmonėje. Gal tada atsirastų paskatos šiems „vadovams“ pasistengti dirbti, o ne imituoti darbą. Tačiau naivu būtų tikėtis, kad šie veikėjai, turėdami sprendimo priėmimo ar nepriėmimo teisę patys sau užsidėtų apetitus varžantį apinasrį. Telieka tikėtis, kad kada nors pasibaigus žmonių begalinei kantrybei, šie veikėjai bus pastatyti į savo vietą ir atlyginta jiems tiek, kiek iš tikrųjų jie yra nusipelnę.

 3. ****** parašė:

  taip “angelė“ reikėtu – REFERENDUMO ir busime laisvi nuo “nuopelnu”.

 4. angelė parašė:

  Reikia keist įstatymus ir nemėtyt pinigų už tokius „nuopelnus“.

 5. Vat vat parašė:

  O kai prasantiems pagalbos jokios nesuteikia.vat ir meras

 6. bvnc parašė:

  kai turesim savo, kitu neskaiciuosim. Dabar galim

 7. tuk tuk parašė:

  ir vėl skaičiuojam kitu pinigus

Comments are closed.

scroll to top