Rasa Tamošiūnienė

Savivaldybės bendradarbiauja jau 15 metų

cŠirvintiškiai Rasa Tamošiūnienė, Irena Vasiliauskienė, Mečislovas Pliukšta ir Remigijus Bonikatas prie Lietuvos vėliavos.

Širvintiškiai Rasa Tamošiūnienė, Irena Vasiliauskienė, Mečislovas Pliukšta ir Remigijus Bonikatas prie Lietuvos vėliavos.

„Širvintų kraštas“ rašė jog į Rakoniewice savivaldybę (Lenkija) su draugišku vizitu buvo išvykusi Širvintų rajono savivaldybės delegacija – mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, tarybos nariai Rasa Tamošiūnienė ir Remigijus Bonikatas.  Skaityti daugiau »

Merginos svajonę gniuždo ir valdžios nejautrumas

Įgimta sąnarių artrogripoze serganti ir judėjimo negalią turinti širvintiškė Aldona Vachmistrovičiūtė šiemet baigė Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, sėkmingai išlaikė brandos egzaminus ir įstojo į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą studijuoti smulkiojo verslo organizatorės specialybę. Kadangi mergina dėl savo sunkios negalės gyventi savarankiškai negali, kartu su ja mokyklos bendrabutyje apgyvendinta ir mama, mokyklos administracija pasirūpino kiek įmanoma pritaikyti neįgaliajai mokymosi ir buities sąlygas. Taigi, Aldona mamos ir savo atkaklumo ir jautrių, geraširdžių aplinkinių dėka turėtų sėkmingai įveikti ir šią gyvenimo pakopą, įgyti specialybę ir ateityje užsidirbti sau duoną, būti kiek įmanoma naudinga visuomenei ir mažesne našta valstybei.

Aldona Vachmistrovičiūtė viliasi pasiekti savo tikslą įgyti specialybę ir būti naudinga visuomenei.

Aldona Vachmistrovičiūtė viliasi pasiekti savo tikslą įgyti specialybę ir būti naudinga visuomenei.

Skaityti daugiau »

Vicemero ir vicedirektorės piniginės dar papilnės

Neseniai „Širvintų kraštas“ rašė, kad sausio 30 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje rajono tarybos valdančiosios daugumos balsais (lėmė „dvigubas mero V. Jasiukevičiaus balsas) vicemerui Andriui Jozoniui pareiginės algos koeficientas padidintas iki 8,8. Beje, tuomet rajono mero argumentai, kad jo pavaduotojui algą būtina padidinti dėl to, kad jis yra jaunas tėtis, kad jauna šeima augina mažą vaikiuką, sukėlė ir šypsenų, ir šurmulio (esą bepigu būtų, kad į tokius argumentus būtų atsižvelgiama nustatant kiekvienos jaunos šeimos atlyginimus!).  Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos