+

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė išliko įtakingiausių šalies politikų elite

Tarp 71 įtakingiausio šalies politiko pateko keturi Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) lyderiai - Irena Šiaulienė (62), Juozas Bernatonis (36), Gediminas Kirkilas (13) ir Živilė Pinskuvienė (69).

Tarp 71 įtakingiausio šalies politiko pateko keturi Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) lyderiai - Irena Šiaulienė (62), Juozas Bernatonis (36), Gediminas Kirkilas (13) ir Živilė Pinskuvienė (69).

Lygiai prieš metus „Širvintų kraštas“ rašė apie trečius metus iš eilės išrrinktųs įtakingiausius šalies politikus. Interneto portalo DELFI vykdomame projekte sužibėjo ir Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės pavardė.

„Tai yra tie, kurie turi didžiausios įtakos Lietuvos raidai, visuomenei ir sprendimų priėmėjams,“ – projektą pristatė jo vykdytojai. Projekto partneriai – žurnalas „Reitingai“, Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Spinter tyrimai“. Apklaustų Seimo narių, ministrų, viceministrų ir europarlamentarų, merų ir vicemerų nuomone, Živilei Pinskuvienei buvo skirta 67-ta vieta. Mūsų rajono merė pernai aplenkė tokius žinomus politikus, kaip Seimo narys Naglis Puteikis, Europarlamentaras Valentinas Mazuronis, žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

Skaičiuojant verslininkų suteiktus balsus, Živilė Pinskuvienė pernai pasidalijo 27-38 vietas su tokiais politikais, kaip Seimo narė ekonomistė Aušra Maldeikienė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė ar Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Įdomu tai, kad į įtakingiausių politikų septyniasdešimtuką patekusi Živilė Pinskuvienė aplenkė gerą šimtinę Seimo narių, taip ir negavusių nė vieno balso įtakingiausių politikų rinkimuose.

Širvintų rajono gyventojams turėtų būti malonu, kad pernykštis dėmesys rajono merei Živilei Pinskuvienei buvo ne atsitiktinis. Paskelbus, kas atsidūrė įtakingiausių šalies politikų elite šiais metais, jame galima vėl rasti Živilės Pinskuvienės pavardę. Jai savo balsą vėl skyrus verslininkams, Živilė Pinskuvienė šioje kategorijoje pasidalijo 37-47 vietas su tokiais politikais, kaip buvęs šalies policijos vadovas, dabartinis Alytaus meras Vytautas Grigaravičius, ekprezidentas Rolandas Paksas, LLRA-KŠS lyderis Valdemar Tomaševski ar europarlamentaras Vytenis Andriukaitis.

Visuomenės apklausoje Živilė Pinskuvienė surinko 21 balsą ir aplenkė tokius žinomus politikus, kaip Seimo vicepirmininkę Rimą Baškienę, Seimo narę Ritą Tamašunienę, socialdemokratų patriarchą Algirdą Sysą ar kt. Visuomenė Širvintų rajono merei skyrė 56-ąją vietą tarp 71 įtakingiausiu išrinkto politiko.

Paminėti balsai lėmė, kad šiųmečiuose įtakingiausiųjų rinkimuose Živilė Pinskuvienė – 69-ta. Tiek pat balsų gavo ir Aplinkos ministras Kęstutis Navickas bei Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

Verta pažymėti, kad šįmet įtakingiausių politikų elite dominuoja išties aukštas valstybines pareigas užimantys politikai. Į elitą pateko ne tiek jau daug savivaldybių merų. Be jau paminėtų Živilės Pinskuvienės ir Vytauto Grigaravičiaus, dar galima rasti Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko, Druskininkų mero Ričardo Malinausko, Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus pavardes. Tokio mažo rajono merei tai didžiulis jos atlikto darbo įvertinimas.

Šiais metais atliekant Lietuvos elito nuomonės tyrimą buvo apklausta per 850 asmenų, tarp jų 143 verslininkai, įmonių vadovai ir ekonomistai. „Spinter tyrimai“ reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą atliko liepos mėnesį, kai apklausė per tūkstantį respondentų. Ketvirtus metus iš eilės įtakingiausia šalies politike išrinkta Dalia Grybauskaitė, įkandin jos seka ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • :) parašė:

  8 lygu SKUNDAS

 • stasys parašė:

  Oi šaunuolė mūsų merė.

 • Anile parašė:

  Šaunuolė šaunuolė ir dar kartą šaunuolė. Sveikinu, to ir reikėjo tikėtis.Kaip sunku bus miegoti „teisingiem ir pilietiškiem“ po šio straipsnio, oi kaip sunku, teks pirkti gudobelės lašų.

 • :) parašė:

  Tuoj bus gautas kolektyvinis 8 Širvintų arjono tarybos narių skundas ant Delfi, kad Pinskuvienė vėl pateko tarp 71 įtakingiausio politiko.

 • Teresė parašė:

  Oho, Irena Šiaulienė vos šešiais taškais aukščiau, o juk tiek metų Seime, mirga televizijose.,“ veikėjai“ iš skundikų šutvės visiškai susigrauš iš pavydo.

 • Regina parašė:

  Saunuole, nereikia pasiduoti, tik pirmyn, palaikymas yra didziulis

Kiti straipsniai:

Ar pakeis Ž. Pinskuvienę „gubernatorius“ iš Vilniaus!?

3 kartą sužibėjusi mažo rajono merė įtakingesnė už 3 ministrus

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais Širvintų rajone rugsėjo 2 d.

2019-07-30 Tarybos posėdis

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (IV)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (III)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (II)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Prie Širvintų rajono savivaldybės vairo – keturios moterys

Prisiekė nauja tarybos narė

Vieno piršto kombinacija?

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Tarybos posėdis

Stebėkite Tarybos posėdį

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+