Širvintose darbų prioritetai pasirinkti teisingai

Respublikinis savaitraštis „Veidas“ jau dešimtajį kartą paskelbė Savivaldybių reitingą. Vertinant visas Lietuvos savivaldybes, daugiausiai dėmesio teikta ekonominiams kriterijams. 

Reikia pasidžiaugti, kad Širvintų rajono savivaldybė reitinge, surinkusi 91,61 balą, užima 28 vietą iš 60. Esame viena iš 31 šalies savivaldybių, neturinti problemų dėl eilių darželiuose. 7 vietą užimame pagal šilumos kainą, 12 – pagal socialinių pašalpų gavėjų skaičių. Pagal gyventojų skaičiaus pokytį esame 16 iš 60 savivaldybių, 17 – pagal būsto atnaujinimą, 23 – pagal nedarbo procentą.

Merės Živilės Pinskuvienės ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės teigimu, savivaldybių reitingas sudarytas pagal 2015 metų duomenis. Todėl šiandien, trečią 2016 metų ketvirtį, galima pastebėti, kad pasiektas rezultatas ne tik įprasmina užsibrėžtus tikslus, bet ir įrodo, kaip teisingai nustatyti veiklos prioritetai. „Deja, mums pradėjus dirbti, 2015 m. duomenimis mūsų rajonas turėjo daugiausiai vietinės reikšmės neasfaltuotų kelių. Todėl pagrindiniu veiklos prioritetu buvo pasirinktas būtent kaimo kelių asfaltavimas, atsisakant lėšų švaistymo trumpalaikiam žvyrkelių greideriavimui. Šiuos darbus aktyviai tęsime ir toliau,“ – teigia Živilė Pinskuvienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

25 Atsakymai į “Širvintose darbų prioritetai pasirinkti teisingai”

 1. Anonimas parašė:

  Uz gerus darbus mere net apdovanota.

 2. xxcxx parašė:

  Meres gerus darbus vertina ministrai, o kaip jais netiketi. Ar mes vietiniu opozicionieriu balseliu privalome klausytis ir pagal ju dudele sokti?? Per tiek metu jie jau tiek prijuokino, kad netikiu nei vienu ju zodziu.

 3. Naivuoliai tie darbiečiai parašė:

  Atlyginimus rajono vadovai sau pasididino vadovaujantys naujais įstatymais, o prie dvigubai padidintų atlyginimų paskirti sau solydus priedai buvo vadovaujantis beribiu naujų vadovų gobšumu. O, ponui kuris džiaugiasi miestu dar kartą primenu, kad miestas tai tik dalis rajono ir vien miestą tvarkant kaimu sąskaita geros vietos rajonas niekada negaus.Galime lažintis, kad po poros metų rajono sav. reitingas bus ketvirtam dešimtuke arba dar žemiau. Visakas gražiai atrodys tik jos laikraštyje.Šiaubas,rajone šimtai gyvenviečių, o saraša darbų paskelbė tik keletoje kaimų ir tai šventinis rinkiminis sąrašas! Kaimas prie pinskuvienės šakės.

 4. Tinkis V. parašė:

  Jei Jus domina kad ir svietimo įstaigų virėjų atlyginimai, jie yra skelbiami viešai, kaip ir visų darbuotojų. Jei norėsite, susirasite informaciją ir pamatysite, kad visur jų atlyginimai vienodi su valytojų atlyginimais. Nėra ko cia svaigti dėl visokių grozių, kai sąziningai dirbantis zmogus kaip gavo kapeikas taip ir tebegauna, ir niekam jis nerūpi. O TIKĖJOMĖS, KAD RŪPĖS….

 5. c parašė:

  supratome, kad tu darbu bus daroma ir daugiau
  o tai yra gerai

 6. celei parašė:

  desinej pusej vyksta apklausa ar grybavot siemet.ant pacio matosi ,kad grybavot ir sungrybiu prisiedet,nes nematot kaip miestas pasikeite,kaip viskas grazeja ir dar grazes

 7. malenai parašė:

  uz ka aciu? kai buvom 14 is 60ties? aciu kad nusmugdino?

 8. isvada parašė:

  Pikti žmonės, pagiežingi žmonės ne tik Širvintose, bet ir visoje Lietuvoje. Gerai, kad ne visi.

 9. Malenina parašė:

  28 vietą iš 60 tai ir yra pats vidurys – aciu MEREI uz gerus pasekimus

 10. to Vinkis parašė:

  Dar negirdejau, kad vireju darbas butų kazkuo isskirtinis. Kasdien Lietuvoje skandalai su virejomis, o cia dar atlyginimus mere turi kelti. Kazkokia nesamone, tai yra istaigu, kuriose dirba, reikalas. Nereikia merei lipinti visokiu nesamoniu, kas visai nelimpa. Ir kur jau cia taip tos virejos nuskriaustos?

 11. Tinkis Vinkis parašė:

  Dėkoju Inkiui uz paaiškinimą ir noriu vis tik paklausti : Vyriausybės nutarimas irgi leidzia mokyklų kvalifikuotiems darbininkams mokėti didesnius uz minimumą atlyginimus, bet jiems pinigų niekaip neatsiranda. O jų ne tiek daug ir reiktų, ko gero, kabinetų remontai ir baldai galėjo palaukti, ir virėjoms pakaktų nors šimteliu varganus atlyginimus uz sunkų ir atsakingą darbą pakelti. Toks tad kiekvieno mūsų gyvenimo gerinimas, brangieji,

 12. nzn, parašė:

  kaip prie anos, bet prie sitos valdzios geriau

 13. inkiui parašė:

  Merai ne patys atlyginimus pasikele, o buvo toks vyriausybes nutarimas, dar ano mero kadencijos pabaigoje priimtas. Tiesa, atlyginimai gerokai šoktelejo, ne veltui kiti kandidatai sitaip trosko sitos kedes ir dabar pagalius kaišioja visaip skusdami. Todel nereikia cia skelisti melo. nes taip yra visoje Lietuvoje.

 14. ??? parašė:

  Buvome treti pagal šilumos kainą, tai po paraliais, kodėl patapome jau septintais???

 15. Tinkis Vinkis parašė:

  Tai ko nepatenkinti, ko murmat, „pokyčiai“nepatinka? Rimti pokyčiai, rimti – pirmiausia valdzios kabinetų remontai atlikti, baldukai supirkti, o Zibalų mokykla langams susudėti labdarą rinko, Toliau – dirbančiųjų aukštos kvalifikacijos darbą (kad ir virėjų mokyklose) atlyginimai prie anos valdzios buvo minimalūs ir prie šios tokie patys , o valdzios atlyginimai iš karto tapo daugiau nei 2 kartus didesni, nei praėjusios…Grazu. net mėlyna

 16. cele parašė:

  taip baisiai musu miestas dar nebuvo kritęs

 17. ? parašė:

  num ziuriu ziviles suniukai patys be zodziu liko po sio straipsniuko

 18. anonimas parašė:

  ne sliundros nosei mane nustuminet visu pirma

 19. viidas parašė:

  Anonimas net naktim nemiega ,turbut bus koks nustumtas nuo sosto

 20. Anonimas parašė:

  Matyt dumblas vertesnis buvo nei gelytes ir ciulpimas

 21. copy parašė:

  tai gal uz dumbla buvo duota tokia vieta?

 22. na na parašė:

  KAZKADA buvome ir 51 iš 60. Rajona siek tiek pagerino tie metai, kai Pinskuviene buvo adm, direktore, tai dabar pakilome i virsu. Kiti rajonai nesnaude kaip pas mus buvo snaudziama daug metu, todel Sirvintas ir pralenke.

 23. na parašė:

  Gelyciu nevertino siais metais matomai. Is gelyciu duonos nieks nevalgo

 24. O buvome parašė:

  pagal šilumos kainą – treti, pagal biudžetą – pirmi, pagal; socialinę rūpybą – antrai, pagal valdymą – treti. . Tai kaip čia išeina?

 25. na parašė:

  O prie anos valdzios buvome 14 is 60ties.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+