Prašymą svarstys Savivaldybės taryba

Trečiadienį, spalio 18 dieną, interneto portalas „Delfi“, o paskui ir kitos žiniasklaidos priemonės išplatino pranešimą, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) prezidiumui priėmus sprendimą, Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė nusprendė trauktis iš pareigų.

„Širvintų kraštas“, norėdamas pateikti rajono gyventojams aiškią ir tiesioginę informaciją, pasiteiravo pačios Irenos Vasiliauskienės, kokie jos sprendimai ir veiksmai seks partijos prezidiumo sprendimą.

„Lietuvos krikščionių demokratų partijos narė esu nuo 2002 metų (2008 metais partijai susijungus su Tėvynės Sąjunga, veiklą tęsiau). Todėl prezidiumo sprendimą priimu su atsakomybe ir turiu jį vykdyti. Tačiau ne mažesnę atsakomybę jaučiu ir už pradėtus darbus, tas sritis, kurias vykdydama koalicijos sutartį ir mero pavaduotojo pareigas, kuruoju. Socialinė, vaiko teisių apsauga – tai jautrios ir sudėtingos veiklos kryptys, kuriose pastaraisiais metais pasistūmėta į priekį, pavyko pasiekti gerų pokyčių. Daug didelių darbų pradėta sveikatos srityje. Jau yra suplanuoti Sveikatos apsaugos ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrų vizitai į Širvintas. Mano prašymą svarstys Savivaldybės taryba.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

23 Atsakymai į “Prašymą svarstys Savivaldybės taryba”

 1. xx parašė:

  Gyvenkit savo kaime ir neieskokit problemu kitame.

 2. D. parašė:

  Vienintelė politikė Širvintose turinti platų išsilavinimą. Ir dar sūnus gerai išauklėjo, vienas studijuoja doktarantūrą kitas puikiai mokosi medicinoje. Būtų gaila, jei Širvintų politikoje liktų vien žagrininkai..

 3. to Nuomonė parašė:

  „Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi neteisus“, – primena mums senas, visiems gerai žinomas, politikams ir viršininkams visada tinkantis, o drauge ir dažniausiai pačių politikų užmirštamas romėnų posakis.

 4. Nuomonė to „to Nuomonė“ parašė:

  Svetimų mašnų turinio ekspertui linkėčiau domėtis savo ir savo garbinamos valdžiukės mašnų turiniu bei jų pildymo būdais. Visuomenei būtų naudingiau ir įdomiau žinoti. O doros ir moralės kiekvienas turime tiek, kiek Dievulis davė ir gyvenimas išmokė.

 5. to Aš parašė:

  Noriu paklausti, ar ten toje jūsų partijoje visi tokie cinikai, ar tik jūs viena, kuri rašote tokius šlykščius komentarus? Ar vicemerė jums saulę užstojo, ar pristabddė jūsų nedorus darbus? Vis dėlto vicemerė padorumo turi daugiau uz jus visus, pasislėpusius po anonimų kauke ir ją šmeiziančius. Širvintos yra per daug mažas miestelis, kad nepžinotume tų dorovingųjų skalikų, piktai iš patvorių lojančių ant vicemeres.

 6. Palaikau parašė:

  Gerbiama Irena yra darbšti, atsakinga, rūpestinga.
  Yra savivaldybių, kur merai konservatoriai, socialdemokratai vicemerai. Manau, partija per aktyvioje politikoje dalyvaujantį
  asmenį gali vykdyti nors dalį partijos programos?
  Kiek žinau, skyrius pildosi naujais nariais. Nustebino toks akibrokštas. Juk ji neapsivogė, yra sąžininga. Keista naujiena

 7. parašė:

  Idealiausia priklausyti Dievo partijai, tada nieks negalės sutrukdyti dirbti Dievo darbus.

 8. tilvikas parašė:

  Pagarba Vasiliauskienei.

 9. jau parašė:

  As manau, kad tiem , kurie kase duobe ir pyle zarijas teks smarkiai nusivilti. Vasiliauskiene dirba gerai, tai mato visi, reikalus ismano, todel kersto istroske kenkejai tegul slepiasi po krintanciais lapais.

 10. ir vėl aš ........... parašė:

  Niekaip negaliu suprasti ,kodėl TS -LKD prezidiumas neleidžia savo partietei dirbti , gal širvintiškių balsai jau nereikalingi konservatoriams ? O gal baiminamasi ,kad gerai dirbantys partiečiai pakeis ir patį ,,prezidiumą “ ?

 11. vale parašė:

  As irgi reiskiu palaikyma Irenai.

  Atsiprasau, raide pameciau

 12. vale parašė:

  As irgi reiskiu palikyma Irenai.

 13. pastebejimas parašė:

  Labai gera apklausa desineje.

 14. grasilda parašė:

  Stiprybes Jums, gerb. Irena, atlaikant šmeižikų pilamą purvą. Žaviuosi Jūsų asmenybe.

 15. stasei parašė:

  tamstai varžto truksta, nepagalvojote apie tai, o gal kokiai sektai priklausote, kur vyresnysis pasako vienaip ar kitaip elgtis. Kai ponas Pakalnis su savo co isejo is darbo partijos, tai jis irgi vykde partijos valia????

 16. stasė parašė:

  Keisti komentarai. Ponia vicė išrinkta, kaip partijos atstovė, tai turi ir vykdyti partijos valią, o jei ne, tai kaip socdemai seime bus išmesta. Na o tada apie politikės ateitį, vargu ar galės svajoti.

 17. :) parašė:

  Linco teismo nirinciu noriu paklausti, o ka jus darytumete, jeigu jums kas nors lieptu viska mesti ir iseiti i gatve be duonos kasnio? Ar su kregzdutemis eitumete paciuozineti? O gal socbusto kaulytumete? Lektumete pas geraja tetule „zurnaliste“ ir graudziai graudziai paverktumete?

 18. to Nuomonė parašė:

  Nors jau 27 metai praėjo, bet TSKP narės ausys išlenda… Turbūt savo laiku gerai „pasipolitinote“? Dabar, kai mašna pilna, galima net kitus pamokyti doros ir moralės?

 19. stasys parašė:

  deja, tik Darbo partijos balsais galimas (nebent, jeigu vicemerė prašytų VRK panaikinti jos mandatą) vicemerės atstatydinimas. . Opozicijoa balsas, kaip visada, nieko nelemia.

 20. Nuomonei parašė:

  Ar partija kokia motina ar žemė maitintoja? Pasižiūrekite, ar nekarsčiuojate? Visiskas nukvakimas aukoti savo gyvenimą dėl partijos.

 21. Nuomonė parašė:

  Vicemerė: „Mano prašymą svarstys Savivaldybės taryba…“
  Koks tai prašymas gali būti? Atleisti iš pareigų? Tai ne prašymas, o atsistatydinimo pareiškimas turi būti, jei ponia gerbia savos partijos nuomonę. O atsistatydinimo pareiškimo niekas nesvarsto, nes tai yra vienareikšmiškai aiškus faktas.
  Rytoj posėdyje DP vieningai nubalsuos, kad vicemerė turi toliau dirbti, ir tai bus visiškas politinis nonsensas.

 22. Katia parašė:

  seniai laikas buvo

 23. nuomonė parašė:

  bet vicemerė nevykdo savivaldybės teritorijoje „TS-LKD plano Lietuvai“. Net „Sveikatos plano“ skyriaus. Bet Darbo partijos Širvintų skyriui tur būt „geriau matyti“

Comments are closed.

scroll to top
+