Pradedame valyti dulkes nuo archyvų. Bus įdomu!

Kai vieni ieško lėšų ir darbų, kiti skuba nuo jų pasislėoti (ŠK fotomontažas)

Kai vieni ieško lėšų ir darbų, kiti skuba nuo jų pasislėpti (ŠK fotomontažas)

Kur Širvintų rajone ieškoti korupcijos apraiškų, gal būtų galima pagalvoti įvertinus faktus, kuriuos pateikiu žemiau lentelėse? Trejus metus dirbome ir tylėjome, o rajono Tarybos opozicija iš pavydo pila vis daugiau nepagrįsto melo, kaltinimų ir šmeižto. Todėl atėjo metas padėti tašką. Pradedame valyti dulkes nuo tų laikų archyvų, kai rajoną valdė „komunarai“ Vincas Jasiukevičius, „valstietis“ Vytas Šimonėlis, liberalcentristas Kęstutis Pakalnis, socialdemokratas Andrius Jozonis, „valstiečių“ statytinė Elena Davidavičienė.

Gerbiami širvintiškiai ir visi, kurie domisi šio krašto realijomis, po truputį Jums atskleisime faktus, pagrįstus dokumentais.

Įvertinus, kad Lietuvoje įvedus eurą, kainos kilo žaibišku greičiu, toks akivaizdus skirtumas tiesiog sunkiai suvokiamas.

Palyginkime! Lentelė, iliustruojanti, kas tiesiog šildėsi aukštose kėdėse, o kas dirbo.Žmonėms svarbu žinoti, kad keliai yra tvarkomi ir prižiūrimi ne tik Lietuvos automobilių ir kelių direkcijos lėšomis, bet ir pačiai Savivaldybei skiriant pinigų iš Savivaldybės biudžeto (iš kurio tvarkomas miestas, sodinamos gėlės, organizuojamos šventės, statomos kalėdinės eglės, atliekama daug kitų darbų).

Taigi, palyginimui

„Valstietis“ Vytas Šimonėlis kalba apie kažkokias mistines skolas už kelių tvarkymo darbus, kurias mes neva paliksime ateities kartoms.

Oficiali informacija yra tokia:

Tuo tarpu rajono gyventojams dar kartą galiu priminti, kad šie ponai – Vincas Jasiukevičius, liberalcentristas Kęstutis Pakalnis, socialdemokratas Andrius Jozonis su „valstiečiu“ Vytu Šimonėliu priešakyje, baigdami savo ilgus stagnacinio vadovavimo metus, 2015 metais balandžio 13 d. mums paliko 2 750 000 Eur savo pridarytų skolų, kurias visus šiuos metus mes dalimis privalome grąžinti.

Jei neturėtume šios naštos, rajone būtų atlikta dar kur kas daugiau darbų. Meluojant, šmeižiant ir skundžiant toli nenuvažiuosi… O jų „darbus“ rajono žmonės jau įvertino: jei Širvintų r. savivaldybės taryboje „valstiečiai“ kažkada turėjo 16 mandatų, tai dabar tebeturi 2.

Noriu atkreipti dėmesį, kad tai tik pradžia. Dar būtinai pateiksiu daug įdomių faktų ir apie V. Šimonėlio laikų koncesijos sutartį dėl Širvintų autobusų parko, ir apie tvenkinio dumblą, ir daugelį kitų.

Pažadu, bus įdomu. Bet kokiu atveju savo duotus pažadus rajono žmonėms ištesėsime ir darbus įvykdysime.

Živilė Pinskuvienė
Širvintų rajono merė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

72 Atsakymai į “Pradedame valyti dulkes nuo archyvų. Bus įdomu!”

 1. Semion parašė:

  Linkime gero valymo

 2. toto parašė:

  o ka jis?

 3. ? parašė:

  Ko tyli šimonėlis?

 4. b parašė:

  Pavalykite stipriau. Norisi daugiau pavalytų blizguciu.

 5. Ruta parašė:

  anie skundikai dumbla kase uz milijonus , daugiau nieko, o dabar cypia , kas gali uz tokius balsuot……

 6. valio parašė:

  Šauniai čia Jūs! 10 balų.

 7. klausimas parašė:

  o kiti „nepriklausomi laikrasciai“ idomu paskelbs sita informacija? nes anie skelbia tik smeizta

 8. Elena parašė:

  Tik uz Pinskuviene

 9. Anile parašė:

  Saunuole mere, kad paviesino. Kiek galima, kad ja juodintu. Gerb. Zivile, viesinkite ir kuo daugiau tokiu lenteliu ir idomiu atradimu is dulketu archyvu. Mes jus palaikome ir palaikysime per rinkimus.

 10. bridzai parašė:

  Is lenteles matau, kad prie Pinskuvienes saligatviu nutiesta 7 kartus daugiau, tai kokia cia nuostaba, kad pinigu isleista daugiau? Ar as cia ko nesuprantu, ar kaip, bet tai ka cia skusti , jeigu padaryta 7x daugiau.

 11. tikrai parašė:

  daug zmonių ją palaiko .

 12. bravo parašė:

  palaikau Pinskuviene ir jos bendrazygius, gerai dirba

 13. prane parašė:

  Gerai labai, kad paskelbeta taip kaip yra, o tai kituose ale laikrastukuose vien tik panegirikos opozicijai ir ju žygiu aprasymai tiesiog nuzibodo.

 14. to Tegul parašė:

  Po kiek opiumas liaudžiai?

 15. idomu parašė:

  kas skundikams rastus ir skundus raso? patys rastingumu nepasizymi, apsaugok sirvintas nuo tokiu, kurie buvo ankstesnese valdziose, sekmes merei zivilei

 16. to Tegul parašė:

  slepkis po lapais, begede. Dar niekad taip nebuvo tvarkomas ir sienaujamas miestas kaip siemet. Turek sarmatos bent kiek.

 17. skirta Tegul parašė:

  Dalis projektu ir darbu neuzbaigti tik todel, kad smeizikai ir skundikai, esantys opozicijoje su keliais „visuomenininkais“ ir „nepriklausomu, teisingu“ laikrasciu priesakyje daro viska, kad tik butu nebaigta, visais budais kisa pagalius i ratus, gaila, nes nukencia labiausiai rajono zmones, kur ju priesaika dirbti zmonems???? bet nepaisant situ kenkeju, net neabejju, kad visi pazadai bus ivykdyti ir visi darbai bus igyvendinti, kad ir kaip to nenoretu opozicionieriai

 18. geda parašė:

  geda valstieciam, geda pakalnio saikai, geda davidavicienei!!!!!

 19. Tegul parašė:

  Tegul atskleis apie save viską… kam išardė komunalinį ir atdavė tvarkymą ecoservice įmonei? Kiek pinigų sumokama šiai įmonei?? Tegul atskleidžia… kur dingo komunalinio technika? Išsidalino? Tegul atskleidžia… kur prieš rinkimus žadėta šiukšliavėžė? Irgi tegul atsako, nes paskui iš neteisybės apsivers aukštielninkas kaip sakė laidoje… o kad pradeda ardyti visas gatves ir žino kad nieko neatremontuos nes nėra lėšų, tai dar vienas triukas prieš rinkėjus. Jie mat eis su judejimu kurkime ateitį, koks dar judėjimas, jeigu priklausote suirusei komunpartijai pats pavadinimas apie tai pasako. Ir pabaigai, Živile, laikykis, artėja rinkimai, susitiksi su būsimu nauju meru, tiesa, dar nematytu… sekmes

 20. Grazina parašė:

  gerai, kad nebalsavau uz buvusia valdzia, buvau teisi, kokie begedziai, nebalsuosiu ir kitus raginsiu to nedaryte, niekadejai, tik kitus smeizia, opatys vajezus vajezus kokie nieksai

 21. Anonimas parašė:

  oho

 22. progoze parašė:

  net tulpes nepades 🙂

 23. TIESA parašė:

  STAI TIKROJI TIESA…. TIKIUOSI KITOJE TARYBOJE NELIKS NEI VIENO SMEIZIKO, SKUNDZINCIO BE PAGRINDO, GAL ZMONES ATSITOKES, DUOK DIEV

 24. jane parašė:

  Aciū, kad pateikete tokias lenteles.

 25. to ? parašė:

  O kam graziausius azuolus ir liepas iskirto ir paliko plyna lauka? Juk buvo sodinti Nepriklausomybei pazymeti. Ka pazymejo iskirsdami?
  Kodel patys kirto jaunus medzius, o dabar verkia del supuvusiu obelu? Ir dar daug kodel?

 26. ? parašė:

  kam ankstesnioji valdzia kiauliuose pastate kulturos namus uz milijonus??? ka, labai naudojami? vertejo?

 27. klausimas parašė:

  Uz kiek buvo renovuojami bendruomenių namai? Prašom su konkreciomis sumomis.

 28. Stanislava parašė:

  Galetu Sirvintu krastas placiau visuomene nusviesti apie autobusu stoti, ir kaip ankstesnieji ja „padovanojo“ privatininkams

 29. x parašė:

  oooooo tokie ar zino kas yra geda?

 30. neringa parašė:

  Dabar zinosime, uz ka balsuoti.

 31. Tikrai parašė:

  Idomybes prasidejo, tikiuosi toliau bus idomiai, ir paskelbsite viska, kas buvo padaryta, tiksliau nepadaryta ir uz kokius pinigus, skaiciai viska parodo, buvusiems turetu buti geda i gatve iseiti

 32. baisu parašė:

  Butinai pasidomekite pastatu renovacijomis kaimuose ir mieste.Butinai paskelbkite. Laukiame, nesedekite be darbo, jeigu skundikai darbus sustabde, ieskokite skaiciuku, kas buvo daryta anksciau, kokios samatos, kokios sumos.Pries rinkimus bus idomu.

 33. kada parašė:

  kada bus straipsnis apie iskasta uzkasta dumbla? irgi bus labai idomu, manau

 34. razlivo ezeras parašė:

  Tik viesinkite viska, kas buvo prie ju daryta ir uz kiek. Visuomene turi zinoti, kas prie tu geruju buvo padaryta ir uz kiek. Tik tokiu budu pažabosite šmeizima ir juodinima.

 35. paskutinei parašė:

  Kvailute, ne apie pažymius cia kalbama, o apie pinigus. Skaiciai labai daug pasako, kad kvapas is praeities kaip sakant ne ocen.

 36. Regina parašė:

  va prasau, juodu ant balto, patys pirmi kitus juodinti, o patys prisidirbe iki kaklo, gerai, kad ju laikai kaip vejas prasvilpe

 37. Tai parašė:

  Ar pati ji gali nuvalyti dulkes nuo savo brandos atestato ir atskleisti kuriais metais baigė vidurinę ir kokiais pažymiais?

 38. taip parašė:

  Labai teisingai, kad viesinate faktus apie tuos, kurie dabar is pavydo garsiai rekia.

 39. stasys parašė:

  vicemeras anos kadencijos. Antras rajone žmogus. Durnas, ar apsimetate?

 40. Hmm parašė:

  Gal man kas primins, kada rajonui vadavavo Jozonis ?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+