Opozicija buvo nusiteikusi dirbti, valdantieji – kilnoti rankas

Opozicija rajono tarybos posėdyje buvo pasirengusi dirbti dalykiškai. Iš kairės į dešinę - Živilė Pinskuvienė, Rimantas Stepaitis ir Marija Gudonienė.

Opozicija rajono tarybos posėdyje buvo pasirengusi dirbti dalykiškai. Iš kairės į dešinę - Živilė Pinskuvienė, Rimantas Stepaitis ir Marija Gudonienė.

Kovo 27-osios rajono tarybos posėdį turbūt reikėtų laikyti rekordiniu: svarstyti pateikta daugiau nei 70 reikalų. Ir ne bet kokių – rajono tarybos ir mero, administracijos direktorės ir administracijos, visų Savivaldybės reguliavimo sričiai priskirtų įmonių, švietimo ir ugdymo įstaigų 2013 metų ataskaitos ir keliolika kitų gana svarbių klausimų.

Kaip per savaitę spėti ne tik perskaityti, bet ir įsigilinti į kiekvieną iš pateiktų sprendimų projektų, – čia jau Savivaldybės tarybos narių sugebėjimų ir… sąžinės reikalas. Peršasi nuomonė, kad teikiant viename posėdyje svarstyti tiek ataskaitų ir kitų reikalų, ko gero, ir buvo viliamasi, kad mažai kas gilinsis į tuos dokumentus – tiesiog reikiamoje vietoje ir reikiamu momentu valdantieji pakels rankas, visa posėdžio medžiaga bus „padėta“ į kompiuterius, ir iki kitų metų pavasario bus ramu.

Tačiau opozicijos atstovai gilinosi ir į pateiktas ataskaitas, ir į kitus reikalus, stengėsi aiškintis, klausti. Dėl to meras meras Vincas Jasiukevičius ir jam savanoriškai į talką pasišovę valdančiosios koalicijos nariai – vicemeras Andrius Jozonis, Vytas Šimonėlis, kai kurie kiti – neslėpė savo susierzinimo ir primygtinai skubino balsuoti, įžūliai tildydami Živilę Pinskuvienę, kitus opozicijos atstovus.

„Tai gal reikia keisti rajono tarybos Reglamentą, jei nebeleidžiama klausti?“ – teiravosi kantrybės netekusi opozicijos lyderė Ž. Pinskuvienė. „Jei meras turi kitų darbų, tegul pasako, mes jį išleisime, kodėl skubinate?“ – pastebėjo opozicijos atstovė Marija Gudonienė.

Sunkiai posėdžio vadžias rankose nulaikantis meras, neleisdamas opozicijai klausti arba „negirdėdamas“ klausimų, atvirai juos ignoruodamas, netgi bandė susieti jos aktyvumą su nepagarba kitiems tarybos nariams, nors, panašu, kad nepagarba opozicija turėjo teisę apkaltinti taip desperatiškai besiblaškantį merą, net pamiršusį, kad salėje sėdi ne „mamytės“ ir „dukrytės“, o teisėtai išrinkti rajono tarybos nariai. Neatsitiktinai opozicijos atstovas A. Astikas pasiūlė merui atsistatydinti…

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

22 Atsakymai į “Opozicija buvo nusiteikusi dirbti, valdantieji – kilnoti rankas”

 1. va parašė:

  Savanorius stebėję mokslininkai nustatė, kad devyniems iš dešimties paverkus sumažėjo streso lygis, pagerėjo savijauta. Kitas tyrimas parodė, kad verkiant smegenyse išsiskiria tam tikra skausmą malšinanti medžiaga, atsipalaiduoja raumenys, sumažėja kraujo spaudimas, organizmas geriau pasisavina deguonį.

  Mokslininkai teigia, kad ašaros gerai savijautai taip pat būtinos, kaip ir kiti jausmų išraiškos būdai, pavyzdžiui, juokas ar pyktis.

  Amerikietis profesorius Williamas Frey knygoje „Verkimas: ašarų paslaptis“ perspėjo, kad ne visos ašaros yra vienodos. Pavyzdžiui, emocijų sukeltų ašarų poveikis yra kitoks nei tų, kurias sukėlė skausmas ar svogūno lupimas. Pastarosios organizmui naudingos mažiau.

  Moterys per metus verkia 47 kartus. Tuo tarpu vyrai – tik 7. W.Frey teigė, kad apėmus emocijoms ašarų nereikia slopinti. Nes emocijų sukelto verksmo tikslas – sugrąžinti organizmui pusiausvyrą ir gerą savijautą, kuri buvo sutrikdyta kilus stresinei situacijai.

  „Paverkę jaučiamės geriau, nes su ašaromis išverkiame dėl streso išsiskyrusias chemines medžiagas. Jei neverktume, mumyse kauptųsi stresas, o tai padidintų infarkto riziką, pakenktų smegenims“, – sakė W.Frey.

 2. sar parašė:

  Viskas teisingai surasyta.

 3. Wanda parašė:

  kaip gaila….

 4. laima parašė:

  turbūt ponia Živile jau nesutiktu buti mere? O gaila.

 5. Wacky parašė:

  …….kaip baisu .

 6. Raitojėliai parašė:

  kaip sunkei dirba vai vai tik kilnoja rankas ir dar babkes gauna vai vai …..

 7. werty parašė:

  Taryba tam renkama, kad aiskintusi ir paskelbtu visuomenei , o ne kazkokiuose mistiniuose komitetuose, kuriu niekas nemate ir nezino.

 8. angelė parašė:

  O kas paaiškins? Gal meras su dirike?

 9. blynas parašė:

  Klausimai tarybos narius pasiekia dar iki posėdžio. Tada jie nagrinėjami savo partijose, tada tarybos komitetuose. Va, tada reikia aiškintis ir klausti.

 10. qqqq parašė:

  apie kokius rinkimus cia kalbam? ar vel kk2 atvaziuos pasnekint vyru?

 11. ..taip parašė:

  vel aktyvios…..motinele su dukrele

 12. Va va parašė:

  Labai aciu to va nes mes esame tokie runkeliai ir nematom ir negirdim ka sako Vaigauskas ar dar kas. Bet jei jau esi protingas ( ga) tai nors surasyk visus, nes kandidatai yra 7 o isvardinta 5 . Tai kas cia runkelis???

 13. Bim bam parašė:

  – valio turėsim nauja PREZIDENTĄ

 14. va parašė:

  VRK penktadienį dar penkis politikus įregistravo kandidatais prezidento rinkimuose, iš viso dėl šalies vadovo posto varžysis septyni kandidatai.

  Kitą savaitę trečiadienį Seime jiems bus įteikti kandidato pažymėjimai, planuojama pasirašyti sąžiningų rinkimų deklaraciją. „Praktiškai pradėsim oficialią rinkimų kampaniją. Formaliai ji prasideda, kai paskelbiama rinkimų data, bet dabar bus vienas iš baigiamųjų etapų, kai vykdoma agitacija, registruoti visi kandidatai, kurie dar neturi pagal pareigas, įgis teisinį imunitetą“, – žurnalistams sakė VRK vadovas Zenonas Vaigauskas.

  Konstatavus, kad jie surinko reikiamą skaičių rinkėjų parašų, kandidatais registruoti antros kadencijos siekianti Dalia Grybauskaitė, socialdemokratas europarlamentaras Zigmantas Balčytis, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Ignalinos meras Bronis Ropė, parlamentaras Naglis Puteikis.

 15. ? parašė:

  kam tiek klausimu, jeigu paskui reikia skubet, erzintis ir pykti.

 16. to Tik tiek parašė:

  „Fiesta“ yra nedidelis automobilis priekiniais varomaisiais ratais

 17. Tik tiek parašė:

  Chamizmo fiesta, tik tiek.

 18. tuti tuti parašė:

  Wse Только вперед……. o kam klausti?

 19. Anonimas parašė:

  Taryboje reikia klausti, o ne rankas kiloti.

 20. 1234 parašė:

  nesupratau

 21. 123 parašė:

  Lb gerai.

 22. Anonimas (vardas pakeistas, – Red. past.) parašė:

  …….kaip baisu pasaulio pabaiga.

Comments are closed.

scroll to top