Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas

Tokiais vaizdais iš miesto šventės dalijosi tie, kurie nesiskundė dėl regėjimo
(nuotr. iš Facebook).

XIX a. gyvenęs anglų poetas Alfredas Tenisonas yra pasakęs, kad melas, kuriame yra pusė tiesos, yra juodžiausias iš melų. Ko gero, tai tiesa. Juk galima pasakyti, kad žmogų suėmė įtarus dėl nusikaltimo, bet nutylėti, kad byla subliuško nepasitvirtinus įtarimams. Arba pasakyti, kad vairuodamas viršijo greitį ir nutylėti, kad pas medikus vežė mirštantį draugą.

Panašių pavyzdžių būtų galima pateikti daug.

Sutikite, gyvenime pasitaiko įvairių situacijų ir jas vertinti galime tik tada, kai žinomos visos aplinkybės. Labiausiai nuvilia, kai tokia perpus padalinta tiesa pasinaudojama ne dėl nežinojimo, o specialiai – norint pakenkti, apjuodinti, iškraipyti, suformuoti neigiamą nuomonę, pažeminti.

Puiki buvo šių metų Širvintų miesto šventė! Geri ir žinomi atlikėjai, puikus oras, pagaliau tam pasitarnavo ir permainos: pirmą kartą šventei buvo galima panaudoti įrengtą koncertų erdvę su pakyla, prie skulptūros „Širvinta“.

Ilgai ją tvarkė. Kaip skaitėme, tam buvo ir objektyvių, ir subjektyvių priežasčių. Tai verslininkai kažkur pavedė, tai patys „pilietiški“ širvintiškiai persistengė kaišiodami pagalius į ratus.

„Širvintų krašto“ tinklalapyje prieš miesto šventę buvo paskelbta apklausa, kurioje, jei gerai pamename, iš beveik trijų šimtų balsavusiųjų, apie penktadalis teigė, jog nemažai atiduotų, kad ši šventė neįvyktų. Tai reiškia, jog kas penktas mūsų rajono žmogus trokšta, kad nieko nebūtų, o kas vyksta – žlugtų, sugriūtų, susidurtų su problemomis, apsijuoktų.

Dar suprastume, jei norima, kad žlugtų viena ar kita politinė iniciatyva. Bei kodėl norima, kad sėkmė ištiktų renginį, skirtą visiems, nepriklausomai nuo jų politinių pažiūrų, užsiėmimo, išsilavinimo, gyvenamosios vietos, giminystės ar švogerystės?

Gal tiesiog iš pavydo, kad kitiems sekasi, kad jie sugeba padaryti geriau ir sulaukia pasisekimo?

Kad yra bandančių tiesiog užsimerkti prieš pozityvių dalykus parodė mūsų rajono opozicijai prijaučiančiame tinklalapyje „Krašto naujienos“ pasirodęs fotoreportažas iš Širvintų miesto šventės. Apskritai per šventę ir po jos nuotraukų apie renginį internete buvo nemažai. Jos skelbtos tinklalapiuose, socialiniuose tinkluose, dalintasi. Ir bežiūrint, beieškant užfiksuotų įdomių akimirkų atrodė, kad į tai pas mus žiūrima skirtingomis akimis. Štai minėtos „Krašto naujienos“ sugebėjo pateikti nuotraukų, kuriose užfiksuoti tušti suolai, pavieniai žiūrovai…

O kai kam miesto šventė vyko taip… (ekrano atvaizdas)

Žinoma, tos nuotraukos – ne piešiniai, o užfiksuoti vaizdai yra tikri. Bet fotografuota prieš pasirodymams prasidedant, kaip vienas interneto naršytojas pašmaikštavo – gal naktį, o gal net turint tikslą tyčia pagauti akimirką, kai buvo paskelbta pertrauka ir žiūrovai patraukė į mugę.

Aišku, nuotraukos buvo pateiktos apdairiai, be komentarų, paaiškinimų, tačiau atrodė, kad turint vieną tikslą – paskleisti žinią, jog visuomenė tiesiog atsuko nugarą, ignoruoja Ž. Pinskuvienės ir jos komandos pastangas. Pinigai į balą, niekam neįdomu, šou žlugo… Tai eilutės, kurios galėjo būti parašytos prie šių nuotraukų.

Atrodo, smulkmena, bet taip sumenkintas ne tik Širvintų vardas, bet ir nuoširdžios renginio organizatorių, kultūros darbuotojų pastangos, tarsi pasišaipyta iš visų šventės dalyvių ir svečių, kurių, kaip visi žinome, mūsų mieste net buvo tiršta ir kurie, ieškodami minioje pagauto savo veido, liko nesupratę: gal jie dalyvavo kito miesto šventėje, o gal tinklaraštininkė nuvažiavo ne ten?

Po tokių „įamžintų“ akimirkų beliko paantrinti A. Tenisonui: pusė tokių „krašto naujienų“ – juodžiausias melas. Liaukitės, ponai, juk savų žmonių neapgausite, o svetimiems jūs neįdomūs.

Ramanauskų šeima

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

63 Atsakymai į “Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas”

 1. pastebejimas parašė:

  Pagal kai kuriuos komentarus aiskiai matosi, kad opozicijos klapciukai inirtingai skaito ŠK. Jūsu pasirinkimas tikrai teisingas, nors komentarai tai tokie paplauke ir labai saliski.

 2. paskutinei parašė:

  Kmynų arbata paprastai padeda esant sutrikusiam virškinimui, pučiant pilvui, viduriuojant prie komentarų. Taip pat veikia raminančiai perskaičius taiklų komentarą, pagerina miego kokybę esant nerimui, kamuojant košmarams dėl nubėgusių gerų laikų.

 3. „NomenklatŪrščikė ir senas kaliošas“ parašė:

  Komentatorei „AI. ai“ labai norisi priminti seną tiesą: jeigu seniau norėjai tapti „nomenklatŪrščiku, turėjai šiek tiek smegenų galvoj turėti. Dabar Širvintose pakanka mokėti padlaižiauti ir pletkus kam reikia nunešti. ir tu jau savas , mylimas ir pamalonintas…Visai nesunki užduotis mokantiems ne dirbti, o padlaižiauti ir laiku gandus nunešti kam reikia. Tą aiškiai iliustruoja ir pastarieji komentarai.
  O„senais ir niekam neįdomiais kaliošais “visi tapsite, ,svarbu, kad sveiki ir gyvi sulauktumėte to amžiaus….

 4. nesupratau parašė:

  Yra pametusi savo gyvenimo kryptį ir kompasą?

 5. Danguolė parašė:

  Jūs nekreipkite jokio dėmesio, kas ką kalba ar rašo, šventė buvo puiki, kaip ir visos, visai šeimai labai patiko, net giminaičiai iš Prienų buvo atvykę, jiems taip pat labai patiko, sakė ir kitais metais atvažiuos, tuo reikia džiaugtis ir nesinervinti

 6. ant parašė:

  Visa veikla nukreipta į savanaudiškus tikslus, neparankių zmonių zeminima, gyventoju kirsinimą ir „sensacijų“ paieskas.

 7. to Kur parašė:

  nenukreipk temos

  kaip patiko melas apie svente????

 8. Kur yra parašė:

  Sakot baseinas yra? Dėžė yra, bent keletas vizualizacijų yra, bet kur yra baseinas? Ar baseinas paslapčia veikia?

 9. to ai ai parašė:

  gerai jus cia pamislyjot, prajuokinot

 10. ai ai parašė:

  Labai šlykščius komentarus rasinėja viena sovietinė nomenklatūrscikė. Siaip nezinociau, kas per persona, bet delfyje tuo paciu niku pasirase ir prisistate, kas tokia ir ka veike. Laiku atsidure reikiamoje vietoje ir kaip reikiant prie anos valdzios pasipelne ir dabar dar jiems ceverykus buciuoja. Dabar ji jau kaip senas kaliosas niekam neidomi, Tai is pykcio tapo uolia davatka ir arsia komentaru rasinetoja.

 11. Saulius parašė:

  Mano nuomone, ten skaito tik patys ir tie, kurie nori pažiūrėt, kiek dar labiau nusirito

 12. Anonimas parašė:

  Ten paskaičius norisi praustis ne tik su muilu, bet su acis. Net purto

 13. Paskutiniam parašė:

  Taikliai pastebejot. Ir dar. Kai neturi ko deti. Tai deda kitu rajonu naujienas. Lyg mes kitur jei noresim neperskaitysim be ju. Juokdariai. Tegu geriau ideda apie tokia istorija, kur taip skalambijo, kad viesins. Bet neviesina. Nes jiem nenaudinga. Priminsim mes dar. Oi priminsim.

 14. Ar matet? parašė:

  ar matet ano portalo pastarasias savaites? tuscia, nera temu, nieko idomaus, anksciau dar apie viena kita svente ar rengini seniunijoje idedavo, o dabar skurdu, tuscia, smeiziku pasisakymai ir uzuojautos, dar vienas kitas sveikinimas…..

 15. taip parašė:

  Jeigu medis gali nieko nepaisydamas toliau augti, tai juo labiau žmonės negali nusivilti net visokių bjaurių baidyklių gąsdinami. N. Rerichas

 16. hmmm parašė:

  siaip nelogiska atidaryt baseina vasara…. atidaryt ir vel uzdaryt, keistuoliai kokie 🙂 dziaukites, kad baigtas

 17. Anile parašė:

  To komentarui
  Nerimstate del to baseino. Na, bus laikas ir atidarys. Galimai skundai buvo ir tikrinama viskas. Juk skundziama viskas. Pavydas juk ima, kad ir baseinas yra, ir sventese zmoniu labai daug buvo. Na, melas yra bailiu ir silpnu zmoniu ramstis. Uzuojauta jiems.

 18. Komentaras parašė:

  Kas penktas, kaip jūs teigiate trokšta, kad nieko neįvyktų, o kas antram įdomu sužinot – kada atidarys baseiną?

 19. Anonimas parašė:

  Pavyduolis kalba ne tai, kas yra, o tai, kas galėtų pakenkti.

 20. . parašė:

  Dugnas,dugno pravalas(dugnas sulūžo…)

 21. AS parašė:

  AS MANAU LAZDA TURI GALUS BUMERANGU ATSISUKS

 22. tikrai taip parašė:

  Pastebėjau, kad purvasklaida pasirenka viena auką ir 1-2 dienas ją pavercia patyčių objektu. Šlykštūs metodai, bet atidirbti labai gerai. Šlykščiausia buvo, kai ant vienos tarybos narės buvo dergiama ir šmeižiama jos Motinos mirties dieną. Iki kokio lygio gali nukristi tipo komentuotoja, jeigu šitaip elgiasi? Prieš Dievo teismą atsakyt reikės už tokias niekšybes.

 23. Regina parašė:

  Sakyciau kiek pagrazinote, manyciau, kad ne puse tokiu naujienu, siek tiek daugiau…..

Comments are closed.

scroll to top
+