Būtume patrauklesni, jeigu nebūtų skundų

Į „Širvintų kraštą“ užsuko miesto gyventojas pensininkas ir pasidalijo savo pastebėjimais:

„Jūsų laikraštyje perskaičiau straipsnį „Verslo laisvė arti Lietuvos vidurkio“. Nors nesu joks verslininkas ir jau juo niekada nebūsiu, bet straipsnyje mane sudomino informacija apie tai, jog Širvintų rajonas pateko tarp tų savivaldybių, kur fiksuojamas didesnis kaip 90 proc. Lietuvos vidurkio verslo laisvės indeksas.

Labai malonu, kad Širvintos pagal draugiškumą verslui yra arti šalies vidurkio. Jeigu mūsų rajonas toks patrauklus ir draugiškas verslui, tai gal ir mums, pensininkams, būtų iš to naudos. Gal pensijos kiek padidėtų, jeigu būtų naujų darbo vietų ir jaunimas turėtų darbo.

Dar kažkada skaičiau laikraštyje, kad pas mus turėjo būti kažkoks kilimų ar audimo fabrikas, bet viskas nutilo. Prieš metus ar daugiau skaičiau, kad kažkur prie Beržės kaimo turėjo būti plastiko gamykla, bet ir apie ją nieko nesigirdi. Anksčiau buvo ir sviesto gamykla, ir limonadinė, ir duonos kepykla, o dabar nieko rimto neliko, gal tik grybynas.

Gal mus labiau visokie verslininkai su savo verslais pamiltų, jeigu ne priešiškas nusiteikimas iš rajono opozicijos? Tai per televiziją parodo, tai laikraštyje paskaitau, kad yra skundas parašytas dėl vykdomų darbų, kad darbai sustabdyti, kol komisijos tikrina, viską matuoja ir tada vėl leidžia darbus tęsti. Turbūt tie skundai gąsdina verslininkus ir kiša pagalius į ratus? Kas norės kišti pinigus, kai visokie cerberiai, iššiepę dantis, laukia, kaip čia sutrukdžius, kaip čia ką apskundus ar pakenkus?

Negerai, kai šitaip savi žmonės kenkia saviems. Jeigu bus tokie trukdymai verslininkams, tai niekas čia, Širvintose, nenorės investuoti, o nuo to mums visiems bus negerai. Aš nenoriu tų visokių skundų, tegul darbai vyksta, o apie dirbamus darbus spaudą pasiekia tik geros žinios. Kai patys apie save gerai ir gražiai kalbėsime, tai ir naujų darbo vietų pas mus bus, verslininkai nebijos skundų ir investuos Širvintose.

Kviečiame skaitytojus užsukti į redakciją, pasidalyti savo pastebėjimais apie vienus ar kitus įvykius, išsakyti savo nuomonę, pasiūlymus, pageidavimus.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

10 Atsakymų į “Būtume patrauklesni, jeigu nebūtų skundų”

 1. xlx parašė:

  teisybė

 2. Marytei parašė:

  Redakcija juk neuzslaptinta po kazkokiais mistiniais adresais ir kiekvienas ten gali uzeiti ne tik pasisneketi, bet ir skelbima paduoti, ne taip kaip pas jus „deduske v derevniu“ paskambino „susirupines skaitytojas“.

 3. SAULIUS parašė:

  NUSIBODO TIE SKUNDIKAI KAIP JIEMS NENUSIBOSTA SKUNDUS RASINET KAIP NEGEDA I ZMONES ISEIT KAI PER JUOS DARBAI STOJA O SKUNDAI NEPASITVIRTINA? GEDA DEL JU OI KAIP GEDA

 4. Anonimas parašė:

  Kodel tas diedukas nepasiskunde bendruomenei? Juk ji visas problemas sprendzia 🙂 ir piarinasi?

 5. Marytė parašė:

  Matai užejo dedukas,nu pasakas seka,durnialeis rinkejus laiko…

 6. zose parašė:

  Apie atleistuju istorijas jau tiek prisiskaiteme, kad daugiau nebenorime. Vis tas pats per ta pati. Kiek galima pjarinti? Juk visi sugrizo i darbus.

 7. Įdomu parašė:

  Ar spausdinsite atleistųjų istorijas? ateisim visi

 8. Klausimas redaktoriui parašė:

  Ar tik lojalių valdančiajai daugumai nuomones spausdinate? Jei palaikau opoziciją ar galiu ateiti ir ar spausdinsite?

 9. tikrai parašė:

  Pas mus labai daug skundų, o tai negerai, kai darbai trukdomi. Gal dar daugiau galejo buti padarita.

 10. Vox parašė:

  Tai gal susirūpinusiam pensininkui reikėtų ir su tarybos nariais iš opozicijos pakalbėti, kurie tikrai mato negerus dalykus? Juk prieš pravardžiuojant žmones tiesiog reikėtų ir juos išgirsti…

Comments are closed.

scroll to top
+