Būtume patrauklesni, jeigu nebūtų skundų

Į „Širvintų kraštą“ užsuko miesto gyventojas pensininkas ir pasidalijo savo pastebėjimais:

„Jūsų laikraštyje perskaičiau straipsnį „Verslo laisvė arti Lietuvos vidurkio“. Nors nesu joks verslininkas ir jau juo niekada nebūsiu, bet straipsnyje mane sudomino informacija apie tai, jog Širvintų rajonas pateko tarp tų savivaldybių, kur fiksuojamas didesnis kaip 90 proc. Lietuvos vidurkio verslo laisvės indeksas.

Labai malonu, kad Širvintos pagal draugiškumą verslui yra arti šalies vidurkio. Jeigu mūsų rajonas toks patrauklus ir draugiškas verslui, tai gal ir mums, pensininkams, būtų iš to naudos. Gal pensijos kiek padidėtų, jeigu būtų naujų darbo vietų ir jaunimas turėtų darbo.

Dar kažkada skaičiau laikraštyje, kad pas mus turėjo būti kažkoks kilimų ar audimo fabrikas, bet viskas nutilo. Prieš metus ar daugiau skaičiau, kad kažkur prie Beržės kaimo turėjo būti plastiko gamykla, bet ir apie ją nieko nesigirdi. Anksčiau buvo ir sviesto gamykla, ir limonadinė, ir duonos kepykla, o dabar nieko rimto neliko, gal tik grybynas.

Gal mus labiau visokie verslininkai su savo verslais pamiltų, jeigu ne priešiškas nusiteikimas iš rajono opozicijos? Tai per televiziją parodo, tai laikraštyje paskaitau, kad yra skundas parašytas dėl vykdomų darbų, kad darbai sustabdyti, kol komisijos tikrina, viską matuoja ir tada vėl leidžia darbus tęsti. Turbūt tie skundai gąsdina verslininkus ir kiša pagalius į ratus? Kas norės kišti pinigus, kai visokie cerberiai, iššiepę dantis, laukia, kaip čia sutrukdžius, kaip čia ką apskundus ar pakenkus?

Negerai, kai šitaip savi žmonės kenkia saviems. Jeigu bus tokie trukdymai verslininkams, tai niekas čia, Širvintose, nenorės investuoti, o nuo to mums visiems bus negerai. Aš nenoriu tų visokių skundų, tegul darbai vyksta, o apie dirbamus darbus spaudą pasiekia tik geros žinios. Kai patys apie save gerai ir gražiai kalbėsime, tai ir naujų darbo vietų pas mus bus, verslininkai nebijos skundų ir investuos Širvintose.

Kviečiame skaitytojus užsukti į redakciją, pasidalyti savo pastebėjimais apie vienus ar kitus įvykius, išsakyti savo nuomonę, pasiūlymus, pageidavimus.

     
Naujausi komentarai
 • xlx    2019-01-12 18:42         

  teisybė

 • Marytei    2019-01-11 21:08         

  Redakcija juk neuzslaptinta po kazkokiais mistiniais adresais ir kiekvienas ten gali uzeiti ne tik pasisneketi, bet ir skelbima paduoti, ne taip kaip pas jus “deduske v derevniu” paskambino “susirupines skaitytojas”.

 • SAULIUS    2019-01-10 22:56         

  NUSIBODO TIE SKUNDIKAI KAIP JIEMS NENUSIBOSTA SKUNDUS RASINET KAIP NEGEDA I ZMONES ISEIT KAI PER JUOS DARBAI STOJA O SKUNDAI NEPASITVIRTINA? GEDA DEL JU OI KAIP GEDA

 • Anonimas    2019-01-09 07:39         

  Kodel tas diedukas nepasiskunde bendruomenei? Juk ji visas problemas sprendzia :) ir piarinasi?

 • Marytė    2019-01-09 07:24         

  Matai užejo dedukas,nu pasakas seka,durnialeis rinkejus laiko…

 • zose    2019-01-08 22:22         

  Apie atleistuju istorijas jau tiek prisiskaiteme, kad daugiau nebenorime. Vis tas pats per ta pati. Kiek galima pjarinti? Juk visi sugrizo i darbus.

 • Įdomu    2019-01-08 22:15         

  Ar spausdinsite atleistųjų istorijas? ateisim visi

 • Klausimas redaktoriui    2019-01-08 22:13         

  Ar tik lojalių valdančiajai daugumai nuomones spausdinate? Jei palaikau opoziciją ar galiu ateiti ir ar spausdinsite?

 • tikrai    2019-01-08 19:46         

  Pas mus labai daug skundų, o tai negerai, kai darbai trukdomi. Gal dar daugiau galejo buti padarita.

 • Vox    2019-01-08 19:37         

  Tai gal susirūpinusiam pensininkui reikėtų ir su tarybos nariais iš opozicijos pakalbėti, kurie tikrai mato negerus dalykus? Juk prieš pravardžiuojant žmones tiesiog reikėtų ir juos išgirsti…

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar leidote fejerverkus Naujųjų Metų naktį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 8 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.