Reduktoriai, kam ir kur jie reikalingi? Kokį motoreduktorių pasirinkti?

Variklio pavarų dėžė susideda iš elektros variklio ir greičių dėžės arba kelių pavarų dėžių, kurios sujungtos į bendrą mazgą-agregatą ir veikia kartu. Elektros variklis suka veleną ir perduoda sukimo momentą į greičių dėžę, o jo pavaros ir konstrukcija sumažina apsisukimų skaičių, o sukimo momentą žymiai padidina. Yra įvairių tipų pavarų dėžės, o pavarų dėžė turėtų būti parenkama pagal funkcijas, kurias turi atlikti reduktorius.

Motoreduktoriaus parinkimas, į ką reikia atkreipti dėmesį ir ką žinoti?

Pagrindiniai variklio su reduktoriumi parametrai yra apsisukimų skaičius ir sukimo momentas. Paprastais žodžiais tariant, apsisukimų skaičius matuojamas apsisukimais per minutę. Sukimo momentas N.m (niutonas/metras) arba kg.cm (kg/cm). Tai yra pagrindiniai parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis variklį su reduktoriumi. Pavarų varikliai naudojami įvairiose srityse: konvejeriai-gamybos linijos, platintojai, maisto gamyba, įvairių medžiagų tiekimas, pavyzdžiui, degalų tiekimas be jų neapsieina. Jie plačiai naudojami, nes yra patikimi ir pigesni už kitas alternatyvas. Naudojant mažus variklius ir pavarų dėžes, sukuriamas didelis sukimo momentas. Tokiu būdu reduktorius yra nepakeičiamas procese, kuriam reikia nedidelio apsisukimų skaičiaus. Pavyzdžiui, keičiant įtampą ar naudojant dažnio keitiklį, variklis be pavarų dėžės negalės veikti esant 1 aps./min.

SITI® pavarų dėžės, motoreduktoriai yra specialiai sukurtos pramoniniams įrenginiams. Į šią seriją įeina sliekinės pavarų dėžės, reduktoriuje sumontuotos pavaros, kampinio judesio perdavimo reduktoriai ir mechaninės transmisijos. Pavarų dėžės gali veikti įvairiose montavimo padėtyse ir yra užpildytos rinkoje esančiu tepalu. Mes tiekiame standartinius SITI® variklius, stabdžių variklius, žemo centro variklius, volelius Revoliucijų ir konstrukcijų būna įvairių. Apsaugos klasė yra IP55 arba aukštesnė, o izoliacijos laipsnis yra F. Kreipkitės į Dukranos Grupę.

Pavarų dėžė yra sumontuota ant variklio, kad būtų sumažintas greitis ir atitinkamai padidintas sukimo momentas, todėl pavarų dėžė sukuria didelį sukimo momentą esant mažam greičiui

Pavarų dėžė yra tarsi greičio ir sukimo momento keitiklis. Paprastai pavarų dėžė sulėtėja – apsisukimų skaičius. Vienas variklis gali sumontuoti net kelias pavarų dėžes. Pavarų skaičius (kiek kartų lėtėjimas) gali būti nuo 3 iki 500. Pavyzdžiui, variklio sūkių skaičius yra 1200, o perdavimo skaičius yra 40, tai reiškia, kad kartu važiuojant kaip variklio pavarų dėžė, greitis bus 30. Kuo labiau norite sumažinti variklio greitį naudodami reduktorių, tuo brangesnis, sudėtingesnis ir daugiau transmisijos žingsnių turite. Jie taip pat dažnai naudojami, kai reikia perkelti sunkius daiktus arba reikalingas didelis sukimo momentas. Net mažos galios pavarų varikliai gali būti naudojami procesuose, kuriems reikalingas didelis sukimo momentas. Taip pat galima išgauti įvairius greičio, galios ir kitus atributus. Galima derinti įvairių tipų variklius ir pavarų dėžes. Pavarų varikliuose naudojami tiek kintamosios srovės, tiek nuolatinės srovės varikliai.

Naudojamas kurui tiekti, ką reikia žinoti ir į ką atkreipti dėmesį?

Pavarų dėžė skirta tiekti įvairų kurą: granules, pjuvenas, anglį ir kt. Tinka alyvos tiekimo sistemų, pvz., alyvos tiekimo konvejerių, srieginiam sujungimui arba sukimui. Reduktoriaus variklį paprastai valdo katilo valdiklis. Mūsų parduodami varikliai su reduktoriais-varikliai ir pavarų dėžės gali būti dažnai perjungiami (tinka dažnam perjungimui). Taip pat teikiame integruotus konde

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top