PRICER.LT PREKIŲ PALYGINIMAS: PILOS PRIEŠ DŽIUGAS SŪRĮ. AR NUSIPELNĖME MOKĖTI DAUGIAU?

Panagrinėsime kietąjį sūrį – Lidl Pilos ir Žemaitijos pieno Džiugas…

Kainos

Džiugas prekybos tinkluose yra 2 versijų – fasuotas nefiksuoto svorio su 20,99 Eur/kg kaina arba sufasuotas plastike ir popieriui po 180 g už 3,99 Eur, 22,17 Eur/kg Kainas lyginsim mažiausias neakcijines.

  • Pilos kietasis sūris s.m. rieb 37% brandintas 12 mėn. 180 g – 2,59 Eur (14,39 Eur/kg)
  • Džiugas kietas sūris 40% rieb. s. m. brandintas 12 mėn. 1 kg – 20,99 Eur/kg

Jei lyginsime su įprasta kaina – skirtumas 6,60 Eur už kilogramą, Už Džiugą reikia sumokėti 46 proc. brangiau nei Pilos.

Sudėtys

Žiūrime sudėtis – gal tai paaiškina kainų skirtumus. Pienas, druska, raugas, mikrobiologinis fermentas. Sudėtis identiška, tik riebumai skiriasi

Maistingumo deklaracija 100g. Daugiausiai kilo kalorijų turi Džiugas –744 kcal, Pilos – 367, riebalų daugiau turi Džiugas 26 g, Pilos – 23,3 g, tame tarpe sočiųjų riebalų rūgščių daugiau turi irgi Džiugas 18 g, Pilos – 15,4 g, angliavandenių abu sūriai vienodai – 0 g, tame tarpe cukrų taip pat 0 g, baltymų yra daugiau Pilos – 34 g, o Džiugas – 33 g, druskos yra vienodai ir Pilos, ir Džiugas – 2 g.

Sudėtis abiejų sūrių lygiavertė, nedideli skirtumai yra energetikoje, bet kainos neturėtų įtakoti. Taigi viską lems skonis.

Išvaizda, kvapas, skonis

Išpakuojam, uostom, pjaustom, valgom. Pilos kiek geltonesnis, Džiugas kiek baltesnis. Kvapas yra panašus, tačiau Džiugas kiek intensyvesnis. Struktūra Džiugas sūrio kiek trapesnė. Skonis Pilos sūrio yra švelnesnis, Džiugas aštresnis.

Vertinimas

Ne, tai ne parmezanas. Abejais atvejais. Jeigu pirksite su mintimi, kad apgavote sistemą – tai tikrai nebus nei panašus į parmezaną nei skonis, nei struktūra. Tai yra geri kietieji sūriai, bet ne parmezano gaminiai. Dėl maistinės vertės – Pilos yra ne toks riebus ir turi daugiau baltymų nei Džiugas. Dar vienas svarbus ypatumas – kainų skirtumas. Jeigu kas savaitę suvartojate gabalėlį (180g) tokio sūrio, pasirinkus tinklo prekės ženklą per metus sutaupysite beveik 62EUR. Visai neblogas sutaupymas.

PRICER.LT inf.

Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama ČIA.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top