Daugiau kaip pusę amžiaus – direktoriaus pareigose

„Jei išdrįsi ištarti „Sudie“, gyvenimas apdovanos tave nauju „Sveikas“.
Paulo Coelho

Jautrūs žodžiai, glėbiai gėlių, šilti prisiminimai, gausūs aplodismentai ir ašaros akyse…

Kovo 29 d. verslo vairą į kitas rankas perdavė Šimtmečio širvintiškis, Širvintų krašto geradarys, vienas iš mūsų rajono verslo pradininkų, Širvintų vartotojų kooperatyvo „Veivera“ vadovas Vytautas Stundžia, 56-ius metus ėjęs direktoriaus pareigas ir 43-ejus – valdybos pirmininko.

Dėkodamos už aktyvų dalyvavimą rajono visuomeniniame gyvenime, nuolatinę paramą, nuoširdų darbą ir įkvepiantį pavyzdį kiekvienam širvintiškiui, Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė Vytautui Stundžiai perdavė šilčiausius Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės linkėjimus, glėbį gėlių ir paveikslą pavadinimu „Laivas“, linkėdamos, kad gyvenimo burės neštų į ramesnius vandenis, turiningo laiko sau, artimiesiems ir pomėgiams, dar neatrastų galimybių naujajame gyvenimo etape!

Su gausiai susirinkusiais kolegomis, artimaisiais ir draugais Vytautas pasidalino savo užrašais. „Mano darbinis kelias buvo nei ilgas, nei trumpas, o būtent toks, kokį aš ir pasirinkau – tai buvo mano gyvenimo būdas“, – atviravo jis. Vytautas taip pat negailėjo nuoširdžių padėkų susirinkusiesiems, ypač kolegoms, darbuotojams, vadindamas juos savo bendrakeleiviais.

Savivaldybės vadovės pasveikino ir naująją Širvintų kooperatyvo „Veivera“ direktorę Rasą Rinkevičienę bei valdybos pirmininkę Vidą Vaitkevičienę, įteikdamos simbolines dovanas linkėjo sekti įkvepiančiu Vytauto pavyzdžiu ir sėkmės darbuose.

Užs. Nr. 49.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.75 (4 įvert.)
scroll to top