PRICER.LT prekių palyginimas: konservuoti žalieji žirneliai Freshona ir Bonduelle. Ar nusipelnėme mokėti daugiau?

Palyginsime vieną populiaresnių konservuotų prekių – žaliuosius žirnelius. Žalieji žirneliai Freshona ir žalieji žirneliai Bonduelle. Abi prekės 400 g arba 265 g grynojo kiekio.

Kainos

Žalieji žirneliai Freshona 400 g – 0,51 Eur
Žalieji žirneliai Bonduelle 400 g – 1,39 Eur

Parduotuvėse žemiausia Bonduelle kaina buvo 1,39 Eur – tik Norfa tinkle nebuvo, be to ir kainų skirtumas Bonduelle įvairiuose tinkluose įspūdingas – brangiausia aptikta Rimi – 1,95 Eur. Taigi tikrai reikia lyginti kainas, kad neapsigauti. O mes toliau lyginam Freshona su Bonduelle – kainų skirtumas 0,88 Eur arba Bonduelle yra 172 procentais brangesnė už Freshona.

Sudėtys

Žiūrime sudėtis – kas ten įdomaus. O sudėtis paprasta ir vienoda pas abi prekes – žalieji žirneliai, vanduo cukrus, druska.

Maistingumo deklaracija 100 g. Daugiausiai kilo kalorijų turi Freshona 79 kcal, Bonduelle 74 kcal. Freshona turi daugiau riebalų 1,1 g, Bonduelle -0,7 g, tame tarpe sočiųjų riebalų rūgščių abu turi Freshona – 0,3 g, Bonduelle – 0,1 g. Freshona turi mažiau angliavandenių – 7,3g, tame tarpe cukrų – 2,2g, Bonduelle daugiau – 7,4 g ir 2,6 g atitinkamai. Bonduelle yra daugiau baltymų 5,5 g, Freshona mažiau – 5,2 g. Druskos daugiau turi Bonduelle – 0,73 g, Freshona mažiau -0,46 g. Jeigu turėti galvoje, kad baltymai, riebalai priklauso nuo pačių žirnelių, tai Bonduelle palyginus su Freshona prideda daugiau cukraus ir druskos.

Ar didesnis kiekis pridėtinio cukraus ir druskos lems skonį? Atidarom, uostom, žiūrim, ragaujam.

Išvaizda, kvapas, skonis

Freshona žalieji žirneliai kiek šviesesni, kvapas abiejų gaminių panašus – konservuotų žirnelių. Skonis panašus, tačiau Freshona žirnelių struktūra minkštesnė, jie švelnesni, todėl valgosi maloniau. Bonduelle – kietesni, galima pasakyti, kad net kieti, didesnis cukraus ir druskos kiekis nelėmė žymiai geresnių skonio savybių.

Vertinimas

Produktai skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybe. Mums malonesnis pasirodė Freshona ir daugiau Bonduelle tikrai nepirksim.

Jeigu kas savaitę pasidarote kokias salotas su žirneliais, tai pirkdami Freshona gaminį per metus sutaupysite virš 46 EUR. Be to Bonduelle produkcijos kainų skirtumai tinkluose yra gana dideli ir jeigu nelyginsite kainų – galite dar stipriau apsigauti.

Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama https://pricer.lt/posts/528-epizodas-41-pricerlt-prekiu-palyginimas-konservuoti-zalieji-zirneliai-freshona-ir-bonduelle-ar-nusipelneme-moketi-daugiau

Pricer.lt inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top