Kuo skiriasi dovanos vyrams ir moterims?

Jei ieškote tobulos Kalėdinės dovanos vyrui ar moteriai, bet trūksta įkvėpimo, esate reikiamoje vietoje. Čia rasite naudingos informacijos apie Kalėdinių dovanų įsigijimą. Taip pat sužinosite, kuo skiriasi dovanos vyrams ir moterims.

Ką padovanoti Kalėdų proga vyrams ir moterims?

Rasti Kalėdines dovanas jam arba jai gali būti nemenkas iššūkis, ypač jei esi priešingos lyties atstovas ar atstovė. Tiesiog yra didelis skirtumas tarp to, ko nori vyrai ir apie ką svajoja moterys. Štai kodėl ne visada lengva sugalvoti ką nors tikrai gero, naudingo ir originalaus.

Vyrai ir moterys yra visiškai skirtingi sutvėrimai, todėl natūralu, kad ir dovanos jiems dažnai yra visiškai skirtingo pobūdžio. Vieni mėgsta gražias dovanas, kiti, iš esmės, praktiškas. Na ir paaiškinti, kuri lytis, kokias dovanas mėgsta, tikriausiai nereikia.

Kalėdinių dovanų idėjos moterims gali apimti daugelį sričių, bet dažniausiai tai apima gražias, kvapnias, skanias ir prabangias dovanas. Jos mėgsta dailias interjero detales ir aksesuarus, skirtus namams, taip pat aromatingas dovanas, tokias kaip kvepalai, kvapnus muilas ar rankų kremas, taip pat įvairiausi namų kvapai (purškiami, buteliukai su lazdelėmis, žvakės ir t. t.). Daugelis moterų tikrai neatsisakytų ir prabangių bei išskirtinių dovanų, kad galėtų pasijausti vienintelėmis. Pavykusi Kalėdinė dovana turi paliesti jos jausmus arba jusles, tokias kaip kvapas, rega ir skonis.

Tuo tarpu Kalėdinės dovanos vyrams šiek tiek skiriasi. Retkarčiais tikrai sunku sugalvoti, ką jiems padovanoti. Ypatingai tuo atveju, jei vyras neturi hobių, pomėgių ir užsiėmimų laisvu laiku. Tačiau jei gerai pažįstate vyrą ir numanote jo didžiausius pomėgius, bėdų neturėtų kilti. Didžioji dauguma vyrų vertina tik naudingas, reikalingas ir praktiškas dovanas. Tad dovanų idėjų sąrašas šiek tiek susiaurėja. Tačiau vis tiek yra ką pasiūlyti. Jei vyras mėgsta kulinariją, yra daugybė naudingų virtuvės įrankių ir prietaisų, kurie jam pravers gaminant maistą. Jei vyras sportuoja, čia taip pat galite rasti naudingų daiktų, kurie galbūt paįvairins ar papildys jo treniruotes. O gal vyras mėgsta laisvą laiką leisti gamtoje? Čia žmonės dažniausiai stovyklauja, žvejoja, medžioja ar grybauja. Tad visoms šioms veikloms taip pat rasite daugybę praktiškų daiktų, kurios galės virsti nuostabiomis Kalėdinėmis dovanomis. 

Kiek turėtumėte išleisti Kalėdinei dovanai?

Kokios pinigų sumos turėtų užtekti Kalėdinei dovanai – sunkus ir nevienareikšmiškas klausimas. Tai itin individualus kiekvieno žmogaus reikalas, didžiąja dalimi atsiremiantis į finansinę asmens padėtį. 

Jei simbolinė dovana paprastai gali kainuoti iki 20 eurų, draugui ar tolimesniam giminaičiui tai gali siekti pusšimtį. Tačiau kalbant apie itin artimus žmones, tokiu kaip mama, tėtis, žmona ar vyras – čia gali būti ir brangesnės dovanos, siekiančios šimtą eurų.

Tačiau viskas priklauso nuo jūsų norų, galbūt tarpusavio susitarimų ir, žinoma, finansinių galimybių.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top