Korekciniai akiniai: būti stilingiems daug nekainuoja

Korekciniai akiniai

Dar senovėje žmonės pastebėjo, jog per išgaubtus brangakmenius matosi geresnis vaizdas. Pavyzdžiui, Romos imperatorius Neronas, gladiatorių kovas stebėjo per žalios spalvos brangakmenį. Manoma, kad pirmieji korekciniai akiniai pradėti gaminti Venecijoje XIII a. ir iš ten pamažu paplito po visą pasaulį.

Kadaise akiniai buvo labai brangūs ir laikyti dideliu turtu. Juos įsigyti galėjo tik turtingieji ir labiausiai  išsilavinę visuomenės žmonės, kuriems tekdavo daug skaityti ir rašyti.

Šiandieną korekciniai akiniai nėra brangus ir sunkiai įgyjamas turtas, tačiau jie labai reikalingi tiems, kurių akys kasdieną patiria didžiulį stresą. Tai dažniausiai tokie žmonės, kurių darbas reikalauja nuolatinio žiūrėjimo į kompiuterio ekraną (dirbantiems biure) ar nuolatinio regėjimo įtempimo. Korekciniai akiniai – tai puiki priemonė, koreguojanti akių sutrikimus – trumparegystę ar toliaregystę.

Kaip išsirinkti tinkamus korekcinius akinius?

Savo darbą puikiai išmanantys glasses on optikos studijos specialistai teigia, kad korekciniai akiniai yra kiekvienam žmogui individualiai pritaikytas produktas, kuris reikalauja kruopštaus optikos specialistų darbo. Visas kelias iki Jūsų nešiojamų akinių grįstas keliais svarbiais etapais, į kuriuos norime atkreipti dėmesį.

Pirmasis etapas – regėjimo patikrinimas, kuris glasses on optikos studijoje atliekamas itin pažangia oftalmologine įranga, todėl tyrimas tampa objektyvesnis. Po regėjimo patikrinimo procedūros, optometrijos specialistas su Jumis aptars rezultatus ir rekomenduos korekciniams akiniams tinkamus lęšius.

Akinių rėmelių pasirinkimas – tai antrasis korekcinių akinių gamybos etapas. Kadangi akiniai tampa ne tik Jūsų stiliaus, bet ir veido dalimi, jie privalo idealiai priglusti prie Jūsų nosies. Pasak glasses on ekspertų, ši taisyklė galioja renkantis ne tik korekcinius akinius, tačiau ir bet kokius kitus akinių rėmelius. Korekcinius akinius nešiosite kasdien, todėl su jais privalote jaustis patogiai. Norint tai pasiekti, reikėtų rinktis ne pirmus patikusius rėmelius, o tokius, kurių kojelės būtų tinkamai sureguliuotos ir jie neslystų iki nosies galo. Jei pasirinksite netinkamus rėmelius, būsite priversti žiūrėti pro akinių viršų, kas iš tiesų yra labai nepatogu.

,,glasses on‘‘ internetinėje parduotuvėje rasite gausią pasiūlą įvairaus stiliaus bei modelių akinių rėmelių iš visame pasaulyje garsių gamintojų kolekcijų. O svarbiausia tai, kad nepatikusius ar netikusius rėmelius galima grąžinti nemokamai.

Akinių lęšių pasirinkimas – itin svarbus žingsnis korekcinių akinių gamyboje. Patariami profesionalių optikos studijos glasses on specialistų, galėsite išsirinkti specialiai Jums tinkančius akinių lęšius: skirtus vienažidiniams ar daugiafunkciams akiniams, pagamintus iš skirtingų medžiagų, įprastus ar plonintus, o gal padengtus skirtingomis paviršiaus dangomis.

Na ir paskutinis etapas – akinių gamyba. Surinkus visus reikiamus duomenis, Jūsų išsirinkti akinių rėmeliai bei lęšiai keliauja į meistrų dirbtuves, kur viskas surenkama į vieną gaminį – korekcinius akinius.

,,glasses on‘‘ gamina nepriekaištingos kokybės akinius, net esant išskirtiniams ir sudėtingiems atvejams. Visiems savo gaminiams suteikiame neribotą garantiją ir rūpinamės iki jų gyvavimo pabaigos.

Tad jei norite ilgai besitęsiančios savo akių istorijos, užsukite į glasses on.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+