Kompiuteriniai stalai vaikams naujiems mokslo metams

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams, verta paruošti vaiko kambarį grįžimui į mokyklą. Nesvarbu, ar jūsų vaikas pirmą kartą sės prie rašomojo stalo, ar žengs į dar vienus metus mokykloje, svarbiausias kiekvieno paauglio kambario elementas yra kompiuterinis stalas. Tai centrinė mokymosi erdvės dalis ir vieta, kur mokinys dažnai praleidžia ilgas valandas ruošdamasis artėjantiems testams, atlikdamas namų darbus ir  kūrybinius projektus.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis kompiuterio stalą moksleiviui?

  • Stalo aukštis turėtų atitikti vaiko ūgį

Stalo viršus turėtų būti vaiko apatinės krūtinės dalies lygyje, kai jis sėdi. Vadinasi, patogus rašomasis stalas 120-150 cm ūgio mokiniui yra maždaug 55-65 cm aukščio. Vaikai labai greitai auga, todėl verta apsvarstyti galimybę įsigyti modelį su reguliuojamu aukščiu, kuris galės „augti“ kartu su jūsų vaiku, apsaugodamas jį nuo laikysenos defektų.

  • Stalčiai ir lentynos padės tvarkingai susiorganizuoti visus mokymuisi reikalingus daiktus

Mažame kambaryje puikiai tiks kompiuterio stalai su spinta arba stalčiais, kuriuose tilps visos mokymosi priemonės. Dideliuose kambariuose šalia darbo vietos gali stovėti knygų spinta arba komoda.

  • Išvaizda

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus jūsų sąrašo punktas. Norite, kad vaikas savo kambaryje jaustųsi gerai ir patogiai? Tuomet rinkitės tokį stalą, kuris pateisintų jo lūkesčius tiek praktiškumo, tiek estetikos požiūriu ir kartu derėtų prie interjero dizaino.

Koks stalas bus tinkamiausias vaikui?

Ranka rašytus rašto darbus pakeitė tekstiniai dokumentai. Dėl šios priežasties taip pat svarbu, kad rašomasis stalas būtų tinkamai paruoštas darbui kompiuteriu. Jei naudojate standartinį stalinį kompiuterį, rekomenduojama įsigyti stalą su stalčiumi klaviatūrai. Dėl to vaikas užims patogią spausdinimo padėtį – rankos ant klaviatūros, lentyna palaiko riešus, o dilbiai yra stačiu kampu.

  • Modernus rašomasis stalas

Vaiko kambariui nesunku rasti spalvingų, vaiko poreikiams pritaikytų modelių, pavyzdžiui, su pasakų personažų piešiniais. Tačiau jei norime sukurti universalią darbo vietą, kuri tiktų ir mažesniam vaikui, ir jo vyresniems broliams, geriau rinktis universalesnes spalvas. Industrinio stiliaus kampinis modelis su odiniu foteliu patiks bet kuriam paaugliui.

  • Stalai skirti specialioms užduotims atlikti

Vaikų kambariuose esantys rašomieji stalai gali atlikti ir papildomas funkcijas. Juos visų pirma reikėtų naudoti mažuose kambariuose, kur svarbus kiekvienas laisvos vietos centimetras. Pavyzdys – modelis su prailginimais, t. y. papildomomis lentynomis, įrengtomis virš stalviršio.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top