Kavos aparatų nuoma – tai turtinga kavos patirtis Jūsų versle

Kavos aparatų nuoma

Patikėję visus kavos aparato rūpesčius patyrusiai „Kavos draugas“ komandai, galėsite mėgautis tobulo skonio kava, pagaminta vos vienu mygtuko paspaudimu. Kavos aparatų nuoma – tai puikus būdas savo darbo aplinkoje susikurti prestižą ir patogumą. Dabar suorganizuoti kokybišką kavos pertraukėlę savo darbuotojams, svečiams ir klientams tapo iš tiesų lengva. 

„Kavos draugas“ padės Jums išsirinkti geriausią sprendimą kavos aparato nuomai bei degustacijų metu supažindins Jus su šviežiai skrudintos kavos asortimentu.

Kodėl verta nuomotis kavos aparatą pas mus?

 • Jums nereikės pirkti kavos aparato, nes „Kavos draugas“ siūlo ilgalaikę ir trumpalaikę nuomą. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, Jūsų įmonės darbuotojus įtrauksime į nuolaidų programą;
 • Jums nereikės rūpintis kavos aparato remontu bei profilaktika, nes mes pasirūpinsime kokybiška nuomojamo kavos aparato priežiūra ir valymo priemonėmis. Jums teliks mėgautis gardžiais kavos gėrimais iš šviežiai skrudintų kavos pupelių;
 • sugedus kavos aparatui, pakaitinį suteiksime NEMOKAMAI;
 • suprogramuosime kavos aparatą pagal individualius Jūsų biuro darbuotojų poreikius (vandens temperatūrą, receptus ar kavos stiprumo lygį), o išaugus kolektyvo narių skaičiui, pakeisime aparatą į našesnį.

Kokybiškos kavos skonis Jūsų biure

Stiprios ir aromatingos ESPRESSO kavos puodelis, aksomo švelnumo CAPPUCCINO „padabintas“ tiršta pieno puta ir įmantrioji LATTE MACCHIATO – visa tai galima gauti vos vienu mygtuko paspaudimu! Pradėkite darbo dieną su savo mėgstamos kavos puodeliu.

Atsižvelgdami į biure dirbančių darbuotojų skaičių, nuomai pasiūlysime specialiai Jums pritaikytus kavos aparatus:

 • mažam ofisui – iki 30 kavos mėgėjų,
 • vidutinio dydžio ofisui, kur dirba 30-50 kavos mėgėjų;
 • dideliam ofisui, kur kavą geria 50-100 darbuotojų;
 • labai dideliam ofisui, kuriame kavos mėgėjų yra100 ir daugiau.

Tad jei jau seniai norite įsigyti kavos aparatą, tačiau niekaip neišsirenkate, siūlomas puikus sprendimas – kavos aparatų nuoma. Atverskite naują verslo puslapį kavos aparatų nuomos dėka. Mėgaukitės kokybiška kava, o aparato priežiūros ir kavos tiekimo rūpesčius palikite „Kavos draugas“ komandai.

Kaip mes dirbame?

 • Nuomai kavos aparatą parenkame atsižvelgdami į Jūsų įmonės poreikius bei kavos gėrimo įpročius.
 • Pasirūpiname kavos aparato pristatymu bei montavimu.
 • Surengiame išskirtinės kavos degustaciją bei parodome, kaip naudotis kavos aparatu.
 • Prižiūrime kavos aparatą visu nuomos laikotarpiu.

„Kavos draugas“ asortimente rasite išsinuomoti pačius įvairiausius kavos aparatus. Galite rinktis kavos aparatą tinkanti Jūsų mažam kolektyvui su ypač paprasta priežiūra ir valdymu, ar didžiausio galingumo aparatą, skirtą paruošti net ir sudėtingiausius kavos gėrimus ypač greitai.

Patyrusi komanda konsultuoja visais iškilusiais klausimais, tad nesidrovėkite, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes mielai Jums padėsime.

„Kavos draugas“ padedami leiskite sau atrasti naujas kavos istorijas!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+