Apie vieną efektyviausių kovos priemonių nuo plaukų slinkimo – mezoterapiją plaukams

Sveiki ir žvilgantys plaukai – natūrali puošmena pageidaujama tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Tačiau dėl vienokių ar kitokių veiksnių – ligos, amžiaus, kenksmingos aplinkos, plaukai ima slinkti ir praranda blizgesį. Tuomet tenka griebti įvairiausių galvos puošmenos atstatymo būdų. Viena populiariausių pastaruoju metu – mezoterapija plaukams, dažnai vadinama PRP procedūra plaukams.

Mezoterapija plaukams yra adatinė procedūra. Smulkiomis adatėlėmis į galvos odą sušvirkščiama veikliųjų preparatų mišiniai. Pati efektyviausia medžiaga, kaip teigia medicinos specialistai, – tai paties žmogaus kraujo plazma. Taigi, PRP procedūra plaukams pradedama nuo to, kad iš gydomo asmens venos paimamas reikalingas kraujo mėginys ir yra apdorojamas specialiame PRP aparate. Trombocitai atskiriami nuo raudonųjų kūnelių ir gautas stiprus koncentratas smulkiomis adatėlėmis sušvirkščiamas į problemines galvos odos vietas. Jei norite prp procedūra veidui galima taip pat atlikti kaip ir plaukams ar kitai kūno vietai.

Kaip dažnai galima ar reikia atlikti mezoterapiją plaukams? Šios procedūros efektyvumas pastebimas jau po pirmo karto, tačiau ją galima atlikti keletą ar net kelioliką kartų. Tai labai stipriai priklauso nuo to, kokia yra galvos odos ir plaukų būklė ir, be abejonės, nuo kliento poreikių ir lūkesčių. Jeigu moterys pageidauja užsiauginti ilgus ir vešlius plaukus, tuomet galima atlikti ir daugiau PRP procedūrų plaukams. Juolab, jog tai visiškai nekenksminga ir neskausminga.

Kaip ir kiekviena procedūra, taip ir mezoterapija plaukams, reikalauja kažkokių atsargumo priemonių prieš jos atlikimą ir po operacijos. Prieš prp procedūrą patartina bent kelias paras nevartoti alkoholio, nevalgyti riebaus maisto ir gerti kuo daugiau vandens. Tai puikiai išvalys kraują ir visą organizmą nuo toksinų. Tikriausiai nė sakyti nereikia, jog kuo geresnės būklės bus jūsų kraujas, tuo greičiau pajusite teigiamus rezultatus.

Tuo tarpu, po procedūros patartina vieną parą neplauti galvos, vengti tiesioginių saulės spindulių ir dulkėtos aplinkos. Na, ir be abejonės rami ir jauki aplinka leis veikliosioms medžiagoms kuo greičiau ir efektyviau atlikti savo darbą. Jeigu baiminatės, jog negalėsite greitu laiku vykti į darbą, išties nusiraminkite. Po PRP procedūros plaukams jau kitą dieną būsite darbingi. Todėl labai dažnai mezoterapiją pageidaujama atlikti savaitgaliais.

Tam, kad užsitikrintumėte išties efektyvius rezultatus, labai svarbu pasirinkti savo darbą išmanantį specialistą. Tad skirkite tam šiek tiek daugiau laiko. Atsiliepimai internete, draugų rekomendacijos gali labai stipriai pagelbėti, tačiau ir patys nebijokite pasidomėti specialistų kvalifikacijos tikrumu ir naudojamos įrangos bei preparatų patikimumu. Tuomet galėsite džiaugtis vešliais, stipriais ir sveikais plaukais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+