Akmens masės plytelės voniai – kaip pasirinkti?

Jei įsirenginėjate ar atnaujinate vonios kambarį, neabejotinai trokštate, kad jame funkcionalumas derėtų su grožiu, o patogumas neužgožtų stilingumo. Todėl labai svarbu tinkamai ir apgalvotai pasirinkti bei įgyvendinti visus apdailos niuansus. Na, o vienas esminių vonios apdailos elementų, žinoma, yra plytelės. Kokybiškos, ilgaamžės, dailiai atrodančios ir jūsų skonį atitinkančios vonios plytelės užtikrins, kad ši erdvė būtų funkcionali, miela ir jauki.

Siekdami kokybės, tvirtumo ir žavios išvaizdos, daugelis vonios kambario apdailai renkasi akmens masės plyteles. Šios akmens paviršių subtiliai imituojančios plytelės puikiai tiks tiems, kas trokšta tvirtumo ir kokybės, tobulai susijungiančios su solidžia, tačiau tuo pat metu labai jaukia išvaizda. Jos yra tinkamos tiek sienų, tiek grindų dangai. Vonios kambario erdvė kiekviename būste gali būti labai skirtinga, todėl dar vienas tokių plytelių privalumas yra tas, kad akmensmasėsplytelės yra nuostabiai pritaikomos prie pačių įvairiausių erdvių.

Na, o kaip pasirinkti akmens masės plyteles voniai? Žinoma, pirmiausia atsižvelkite į tris kriterijus: plytelių kokybę ir tvirtumą, vonios kambario ypatumus bei jūsų pačių poreikius ir skonį. Galbūt norėsite pakankamai paprastų, natūralumu dvelkiančių akmens masės plytelių, o gal yra atvirkščiai – jūsų akys krypsta į prabangesnį vaizdą kuriančius variantus. Vonios kambario dydis, sienų ir grindų niuansai taip pat turės įtakos jūsų pasirinkimui.

Vonios interjero dizaino tendencijos

Suprantama, įsirenginėjant ar atsinaujinant vonios kambarį gali būti labai naudinga pasižvalgyti po interjero tendencijas – tai gali padėti apsispręsti, kokio įrengimo norite labiausiai. Akmens masės plyteles galima derinti tarpusavyje ir taip kurti vientisą vaizdą. Galima daryti ir priešingai – vonios kambarį įrenginėti kontrasto principu ir iš skirtingų akmens masės plytelių dėlioti kontrastuojančius paviršius, pavyzdžiui, rinktis tamsesnių, sodresnių atspalvių grindų akmens masės plyteles ir šviesesnių, gaivesnių spalvų akmens masės plyteles sienoms. Taip pat galima sužaisti kontrastais vienam paviršiui renkantis raštuotas, o kitam – jau vienspalves akmens masės plyteles.

Įsirenginėdami vonios kambarį, galite remtis įvairiomis dizaino tendencijomis. Tarkime, nesenstanti klasika, kuriai būdingos natūralių, lengvų, kiek prislopintų, natūralumu išsiskiriančių atspalvių, švelnaus rašto akmens masės plytelės, padės sukurti jaukią ir komfortišką vonios kambario atmosferą. Sodresnių atspalvių, ryškiomis marmuro gyslomis pagyvintos ar marmurą primenančios akmens masės plytelės leis sukurti prabangų ir elegantišką interjerą. O vertinantiems modernų minimalizmą šaunus pasirinkimas bus juodos akmens masės plytelės: toks interjeras padės išryškinti kitus vonios kambario elementus ir aksesuarus.

Kodėl verta rinktis akmens masės plyteles?

Akmens masės plytelės – itin praktiškas pasirinkimas: galima rinktis tiek grindų akmens masės plyteles, tiek akmens masės plyteles sienų dangai, taip pat akmens masės plyteles šildomoms grindims. Jos išsiskiria savo patvarumu ir lengva priežiūra, draugiška kaina, laikui bėgant nekeičia savo spalvos ir išvaizdos. Akmens masės plytelės, apskritai, pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu. Tai reiškia, kad ilgus metus galėsite džiaugtis tvirta ir kokybiška danga, jos priežiūrai skirdami visai nedaug laiko ir pastangų.

Be to, akmens masės plyteles galima rinktis iš labai plataus asortimento. Vadinasi, namų interjeregali būti pritaikomos ne tik įvairiausių dizainų, spalvų ar raštų, bet ir dydžių sienų bei grindų plytelės. Tai gali būti įvairių matmenų, pavyzdžiui, akmens masės plytelės 30×30 arba akmens masės plytelės 60×60.


Vonios įrengimo ABC

Įsirenginėjant vonią, svarbu įvertinti šios patalpos ypatumus. Joje temperatūra būna nepastovi, paprastai gausu drėgmės, todėl reikia rinktis temperatūrų svyravimams ir drėgmei nepavaldžią dangą.Taip pat būtina įvertinti slidumą – tai vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai atliekamas vonios grindų įrengimas. Žinoma, vonios kambario apdaila taip pat turi būti lengvai valoma, nereikalaujanti ypatingos priežiūros. Tad grindų akmens masės plytelės ir akmens masės plytelės sienoms yra šaunus pasirinkimas. Teliks apsirūpinti patikimomis montavimo medžiagomis ir džiaugtis sklandžiu įrengimo procesu, o po jo – mėgautis jaukia ir komfortiška vonia.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top