„Vilkų“ komandoje – Optibet A lygos žaidėjas

Ignas Ktužikas. Nuotr. iš archyvo

Šiandien 20 val. Širvintų SC arenoje – „Širvintų-VGTU vilkų“ ir Jonavos „Vikingų“ komandų rungtynės

„Širvintos-VGTU vilkai“ salės futbolo komanda buvo arti teigiamo rezultato Futsal A lygos pirmenybėse, kai išvykoje žaidė antrojo rato rungtynes su „Gargždų pramogų“ komanda. Varžovas prieš pastarąjį turą turnyrinėje lentelėje buvo trečias, mūsiškiai – dešimti.

Pirmojo rato rungtynes Širvintose rezultatu 5:1 laimėjo pajūrio komanda, o ir jos demonstruojamas žaidimas bei pasiekiami rezultatai, ko gero, labiau leido tikėtis gargždiškių pergalės. Tačiau pirmasis kėlinys baigėsi 1:1. Įvartį jau 4-ą minutę pelnė Ignas Kružikas, lauko futbolo pirmenybėse atstovaujantis Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.

Igno Kružiko įvartis buvo netikėtas, tačiau šeimininkai kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir rungtynių pabaigoje susikrovė apčiuopiamą persvarą (3:1). Tačiau tuojau pat gargždiškiai įsimušė įvartį sau į vartus (3:2) ir situacija jiems netikėtai komplikavosi. Vis dėlto, per likusias kelias minutes niekas nepasikeitė.

Šiandien, antradienį, Širvintų SC arenoje rungtyniauja „Širvintų-VGTU vilkų“ ir Jonavos „Vikingų“ komandos. „Vikingai“ turnyrinėje lentelėje yra antri. Be to, jie praėjusių metų LFF taurės laimėtojai, supertaurės varžybų finalininkai.