Stilingas ruduo lopšelyje-darželyje „Boružėlė“

„Stilingas ruduo“

Atskubėjęs ruduo padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kutena… Spalio 3 dieną lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ vyko tradicinė rudenėlio šventė „Stilingas ruduo“. Šventės dieną nuo pat ankstyvo ryto visame darželyje girdėjosi šurmulys – vyko aktyvus ruošimasis suknelių, skrybėlių, kepurių ir skėčių paradui. Šventė vyko salėje, grupėse ir kieme.

Į kiemą prigužėjo daug dalyvių skrybėlėtų, kepurėtų ir pasislėpusių po skėčiais. Susirinko ne tik dalyviai, bet ir tėveliai. Renginio „Stilingas ruduo“ vedančioji Rudenėlė (Inga Maslinskienė) sukvietė dalyvius ant podiumo. Mažieji modeliai, lydimi auklėtojų ir Rudenėlės, žengė podiumu grupėmis. Kiekvienas stengėsi pasirodyti kuo išradingiau ir įspūdingiau. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymai buvo labai šaunūs.

Lopšelio-darželio kiemas ir palangės pasipuošė spalvotomis puokštėmis, kompozicijomis ir kitais įvairiais darbeliais iš rudeninių gėrybių: obuolių, moliūgų, cukinijų, brokolių, rudeninių gėlių, lapų, uogakrūmių, šakelių…

Parodai darbelius atnešė visų grupių bendruomenės. Didelis Ačiū vaikučių tėveliams už išradingumą.

„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“
„Stilingas ruduo“

Šventę „Stilingas ruduo“ organizavo meninio ugdymo mokytojos Dalytė Jakštienė ir Aušra Jutelienė, o joms talkino visų grupių auklėtojos. Rudenėlės vaidmenį atliko socialinė pedagogė Inga Maslinskienė ir Neli Liaudanskienė.

Kristina Lieparskienė

Lopšelio-darželio „Boružėlė“ metodininkė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (1 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+