Smagus kūrybinis užsiėmimas

Širvintų I. Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko smagus kūrybinis užsiėmimas su paveikslėlių knygos „Bambukas yra lėėėtas“ autoriais Benu Bėrantu ir Vilija Kvieskaite.

Benas Bėrantas yra vienintelis Lietuvoje vaikų literatūros agentas, aktyviai dalyvaujantis tarptautinėse knygų mugėse. Jis save vadina rašančiu žmogumi, bet ne rašytoju. Vilija Kvieskaitė – grafikos dizainerė, knygų iliustratorė, iliustravusi 10 knygų vaikams. Autorių duetas kartu išleido knygas „Riešutortas“, „Baubaimė“. Pirmos dvi knygos išverstos į dešimt užsienio kalbų.

Trečiosios autorių knygos „Bambukas yra lėėėtas“ herojus Bambukas – atlapaširdis meškiukas, džiunglių miestelėnų lenktynėse visada liekantis paskutinis, pergyvena dėl savo lėtumo. Bet kaip tik tas lėtumas padeda išgelbėti draugus. Tad argi ne svarbiau būti savimi, priimti save tokį, koks esi. Nes kiekviena savybė gali turėti kitą pusę, lėtumas gali reikšti kantrumą ir dėmesingumą.

Renginys organizuotas, įgyvendinant projektą „Kūrybiniai užsiėmimai: susidomėjimas gimsta dalyvaujant“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Širvintų rajono savivaldybė.

Vyresn. bibliotekininkė Lolita Pliukštienė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Smagus kūrybinis užsiėmimas"

Comments are closed.

scroll to top