+

Širvintų vaikų dienos centro 20-mečio jubiliejus

Sveikina merė Živilė Pinskuvienė

Sveikina merė Živilė Pinskuvienė

Birželio 2 dieną Širvintų kultūros centre vyko renginys, skirtas Širvintų vaikų dienos centro 20-mečiui.

Netikėtai scenoje išdygę renginio vedėjai – Birutė ir Kęstutis pasekė labai įdomią ir vaizdingą pasaką, kurioje tilpo visa Vaikų dienos centro istorija: kaip gerosios Fėjos fondą „Širvinta“ įkūrė ir su organizacija „Gelbėkit vaikus“ dirbti suderėjo, kaip Fėjos ir Burtininkai vaikų karalystę nutarė steigti. Steigėjų būta šių: Elena Petkūnienė, Violeta Blažienė, Jolanta Paulauskienė, Vygantas Panumis ir amžinatilsį Irvis Šeinius. Ir ne vieni jie buvo, šalia daug kitų geraširdžių atsirado – fondų, pavienių rėmėjų ir organizacijų…

Taigi pirmosios Fėjos ir Burtininkai buvo Elena, Kristina, Nijolė, Audronė, Sigitas, Ligita, Sondra, Zoja, Renata, su dainomis prisijungė Audronė, Violeta, Jolita, Laimutė, su gėlėmis – Audronė, su pasakomis Danutė, vėliau – Zina, Zofija, Liudmila. O kiek būta kitų šalių Riterių: Nikolia, Sara, Laura, Agnietė, Pascalis, Kristina, Florijan, Laura, Ilona, Cengiz, Turgut.

Scenoje žiūrovai išvydo stebuklingą Karalystės sodą, kuriame ant suoliukų rymojo vaikai ir jų gerosios Fėjos.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Sveikinimo ir padėkos žodį tarė Širvintų vaikų dienos centro vadovė Elena Petkūnienė. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė atėjo su dovanomis. „Džiugu patekti į tokią šaunią stebuklingą karalystę, atrodytų, kad jos būna tik knygose, tačiau ir mūsų krašte, mūsų Dienos centre, ji yra. Gauname nemažai laiškų su vaikų svajonėmis, o viename iš jų buvo parašyta, jog mes labai gražiai grotume ir dainuotume, jeigu turėtume muzikos instrumentą „Yamaha“, todėl šiandien džiaugiamės išpildydami šį norą“, – kalbėjo merė ir įteikė vaikams nešiojamąjį sintezatorių „Yamaha PSR-E353“.

Buvo pristatytos Vaikų dienos centro pagrindinės veiklos. Pasak vedėjų, geroji Dainų fėja Zina karalaites moko mūsų protėvių dainų, kurios padeda nudirbti darbus, pralinksminti liūdinčius. Ir ne tik dainuoja, bet ir vaidinti moko. Tuojau pat mergaitės atliko Vaikų dienos centro himną, padainavo „Ko liūdi“, „Mano laivas“. Vaikų dienos centre yra Juostų fėja, turinti neįkainojamą galią – austi Laimės juostas. Kiekvienas, ryšintis juostą, įgauna apsaugą nuo negandų ir nelaimių. Juostų fėja augina būsimas Laimės juostų audėjas, o Fėja Liudmila – Raganėlių mama vadinama. Šios fėjos rankose gimsta nuostabios gerosios mažos Raganaitės. Ir keliauja jos į draugų namus Vokietijoje, Belgijoje ir net Švedijoje. Vaikų karalystės vyriausiosios Fėjos dešinioji ranka – Gerųjų darbelių fėja Audronė. Ji rūpinasi, kad karaliukai mokytųsi, skaitytų, iš popieriaus gėlę atgaivintų. Bet pats didžiausias stebuklas, kurio Fėja Audronė išmoko, – kambarius susitvarkyti ir indus išsiplauti.

Širvintų vaikų dienos centro su 20-ies metų jubiliejumi atvyko pasveikinti atstovai iš Vileikiškių, Bagaslaviškio, Musninkų vaikų dienos centrų. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų, tiesiai iš Rygos oro uosto, pasveikinti su jubiliejumi atvyko Neila Baumilienė, o iš Vokietijos – Hamelno miesto senovinių automobilių klubo prezidentas Reinhardas Burkartas su lobių skrynia, pilna saldainių, papuošalų.

Daug tąkart buvo sveikinimų, daug gražių palinkėjimų… Dainą mamoms ir tėčiams padainavo operos solistė Judita Leitaitė, dainavo ir šoko Romų visuomenės centro vaikų ansamblis iš Kirtimų.

Renginio pabaigoje spektaklyje „Žiurkių gaudytojas“ vaidino Širvintų vaikų dienos centro artistai, pabuvoję ne tik Marijampolėje, Vilniuje, bet net Vokietijoje.

Remigijus Bonikatas

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai

Kiti straipsniai:

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos
+