Širvintų vaikų dienos centras

Svajonės pildosi!

Pirmąkart prie jūros...

Pirmąkart prie jūros...

Ilgai planavome šią kelionę. Pati idėja kilo Širvintų vaikų dienos centro vadovei Elenai ir visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Šie žmonės ir padovanojo mums šią kelionę.

Rugpjūčio 20 dieną iš ryto pajudėjome iš Širvintų link Palangos. Visi buvome geros nuotaikos, daugiau nieko ir nereikėjo. Važiuodami svajojome kuo greičiau pamatyti jūrą. Gal niekas ir nepatikės, tačiau per savo 35-erius gyvenimo metus pirmą kartą drauge su savo vaikais riedėjome į Palangą, prie jūros. Skaityti daugiau »

Širvintų vaikų dienos centro 20-mečio jubiliejus

Sveikina merė Živilė Pinskuvienė

Sveikina merė Živilė Pinskuvienė

Birželio 2 dieną Širvintų kultūros centre vyko renginys, skirtas Širvintų vaikų dienos centro 20-mečiui.

Netikėtai scenoje išdygę renginio vedėjai – Birutė ir Kęstutis pasekė labai įdomią ir vaizdingą pasaką, kurioje tilpo visa Vaikų dienos centro istorija: kaip gerosios Fėjos fondą „Širvinta“ įkūrė ir su organizacija „Gelbėkit vaikus“ dirbti suderėjo, kaip Fėjos ir Burtininkai vaikų karalystę nutarė steigti. Steigėjų būta šių: Elena Petkūnienė, Violeta Blažienė, Jolanta Paulauskienė, Vygantas Panumis ir amžinatilsį Irvis Šeinius. Ir ne vieni jie buvo, šalia daug kitų geraširdžių atsirado – fondų, pavienių rėmėjų ir organizacijų… Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos