„Mes kartu“ trumpa veiklų apžvalga

„Mes kartu“ su Prezidentu Gitanu Nausėda.

Vaikų dienos centro „Mes kartu“ vaikai su pedagoge Birute Pekarskiene vyko į Širvintas. Vaikų noras aplankyti senelius, palinkėti jiems gražių švenčių, sveikatos, išsipildė.

„Mes kartu“ – su Širvintų senoliais

Pirmiausia apsilankėme Širvintų socialinių paslaugų centre, kuriame buvome šiltai priimti direktorės Neringos Lubytės bei šio gausaus būrio centro gyventojų, kurių šiuo metu centre yra per penkiasdešimt. Vaikai seneliams padovanojo savo pieštus atvirukus. Malonu buvo matyti besišypsančius senolius, dauguma neslėpė ašarų, nes jiema vaikų apsilankymas buvo netikėtas. Sužinojome, kam skirtas centras, kas vyksta socialinių paslaugų centre. Vaikus nustebino, kad senoliai gali rinktis iš nemažo sąrašo veiklų, tai: piešimas, mezgimas, žaidimas šaškėmis ir net šokiai.

Padėkoję už šiltą priėmimą, žinoma, aplankėme vieną puošniausių Lietuvoje – Širvintų eglę, kuri degant vakaro šviesom, atrodė įspūdingai, lyg pasakų karalienė. Kai kurie vaikai prie šios eglutės buvo pirmą kartą, todėl džiaugėsi kiekvienu lemputės spindesiu. Na, o užlipę ant tilto, pasijutome kaip pasakoje. Viskas atrodė paslaptingai žaviai, ėjome susikibę už rankų, jautėmės vieningi, kaip didelė šeima.

Pagaliau priėjome Kalėdų namelį, kuriame šilta ir jauku. Mieli nykštukai pasiūlė vaikams piešti ir mielai sutiko su mumis nusifotografuoti.

Važiuodami namo kalbėjomės apie išvyką, senelius, vaikų norus… Susitarėme dar susitikti baigiamajam renginiui, kurio metu bus apibendrinta vaikų dienos centro „Mes kartu“ veikla, pasidžiaugta nuveiktais darbais.

„Mes kartu“ pas Širvintų senolius.
Ant šventiškai išpuošto pėsčiųjų tilto.
„Mes kartu“ ir Širvintų Kalėdų eglė.

Pamatė Prezidentą Gitaną Nausėdą

Vaikai dėkingi visiems prisidėjusiems prie vaikų dienos centro veiklų už buvimą kartu vaikų dienos centre, parodytą jiems dėmesį, patirtus įspūdžius, išmoktus dalykus bei visų metų veiklas kartu. Nuostabios kelionės, šventės, žaidimai, skanus maistas, mandagus bendravimas, garbingų žmonių parodytas dėmesys paliks neišdildomus įspūdžius. Kur dar, jei ne išvykoje į Palangą iš taip arti teko pirmą kartą pamatyti Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą su pirmąja ledi Diana, pirmą kartą išsimaudyti jūroje. Teko sulaukti garbingų viešnių centre ir pajusti itin šiltą Širvintų savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės rankos paspaudimą, parodytą dėmesį, o įteiktas vertingas dovanas panaudoti mokymuisi, centre lankėsi ir vicemerė Janina Pažūsienė, Širvintų savivaldybės tarybos nariai Daiva Puzinienė, Vytautas Kalesnikas, seniūnas Sigitas Bankauskas.

„Mes kartu“ Palangoje.

Vaikų dienos centre įgyti socialiniai įgūdžiai, gauta pagalba ruošiant pamokas, praplėstas akiratis (aplankyti Gintaro, Šunų muziejai, Birutės parkas, Širvintų Jaunimo sodas), organizuotos išvykos į gamtą ir sporto varžybos, dainuota ir šokta, išmokti valgio gaminimo receptai ir kiti kasdieniam gyvenimui būtini dalykai. Įvairiose srityse, net tokiose, kaip higienos ir ekologijos, plėtoti vaikų savivokos bei savitvarkos įgūdžiai, ugdytas emocinis intelektas, vyko psichologo ir kt. konsultacijos.

Ačiū Širvintų savivaldybės administracijai, Alionių seniūnijos darbuotojams, tarybos nariams, tėveliams, kolegoms, Bartkuškio mokyklos darbuotojams, savanoriams! Ačiū vaikams, akyviai dalyvavusiems vaikų dienos centro „Mes kartu“ veiklose.

Birutė Pekarskienė ir Danguolė Kalesnikienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+