Igno Šeiniaus viešoji biblioteka pelnė apdovanojimą

Direktorė džiaugiasi, kad Igno Šeiniaus viešoji biblioteka pelnė apdovanojimą.
Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė džiaugiasi šiuo įvertinimu ir dėkoja kolektyvui už darbą.

Gruodžio 31-ąją rašėme, kad Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka – geriausia Vilniaus regiono biblioteka. Taip nuspręsta per „Riešuto“ konkurso apdovanojimų renginį, kuris, baigiantis metams, įvyko ką tik atsidariusioje Lentvario bibliotekoje.

Konkursą prieš ketverius metus inicijavo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka. Jis apžvelgia Vilniaus regiono metų bibliotekininkų darbus ir įvertina geriausiuosius. Kandidatus vertina Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų taryba.

„Riešuto“ pavadinimas kilo iš posakio „kietas riešutėlis“. Konkurse yra trys nominacijos – „Riešuto“ apdovanojimu įvertinamas geriausias Vilniaus regiono bibliotekininkas, „Graikinio riešuto“ apdovanojimas atitenka geriausiam Vilniaus regiono bibliotekos vadovui, o „Lazdyno riešuto“ prizas – geriausiai Vilniaus regiono bibliotekos komandai.

Igno Šeiniaus viešoji biblioteka gali didžiuotis savo kolektyvu.
Sveikinimo žodžiai

Kaip „Širvintų krašto“ puslapiuose skelbė organizatorių atstovė, „Lazdyno riešuto“ prizo laimėtojai – Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka, tiksliau – jos Skaitytojų aptarnavimo ir vaikų literatūros skyriaus komanda. Šis apdovanojimas skirtas už bibliotekos vardo garsinimą vykdant projektinę veiklą ir pasiektus geriausius metų veiklos rezultatus.

Sulaukėme reakcijos, kad Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė džiaugiasi šiuo įvertinimu ir dėkoja kolektyvui už darbą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Igno Šeiniaus viešoji biblioteka pelnė apdovanojimą"

  1. zinau parašė:

    Kai yra geras vadovas, kai sutelktas kolektyvas, tai ir rezultatas yra.

Comments are closed.

scroll to top
+