Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Parodoje dalyvavo ir širvintiškių darbai.

Gegužės 9 d. Vilniuje, tarptautinės teisės ir verslo aukštojoje mokykloje vyko integruoto respublikinio projekto – konkurso darbų paroda ,,Žemės vanduo“ pristatymas, parodos atidarymas.

Projekto misija – pagilinti žinias apie pasaulyje jaučiamą gėlo vandens trūkumą. Visuomenės dėmesiui pateikti kūrybiniai darbai yra tarsi žinutė visuomenei, skatinanti susimastyti, apie gėlo vandens svarbą žmonijos planetoje išlikimui. Projekto pedagoginis tikslas – sudaryti mokiniams sąlygas realizuoti savo dalykinius ir meninius interesus, ugdyti estetinę nuovoką.

Renginyje dalyvavo šio projekto sumanytoja Vilniaus Žemynos gimnazijos mokytoja – ekspertė Danutė Kibickienė, kuratorė mokyklos direktorė Rūta Krasauskienė. Projektinėje veikloje taip pat dalyvavo Teisės ir verslo aukštosios mokyklos direktorius Gintautas Šiškus, dailės mokytojų asociacijos pirmininkas Rimantas Kisielius, Ignalinos kultūros ir sporto centro studijos mokiniai su dailės mokytoja Nijole Trinkūniene.

Parodoje integruoti Širvintų meno mokyklos 3, 6 ir 7 klasių mokinių darbai.

Iš viso parodoje dalyvavo 12 širvintiškių: 3 klasės mokinės Beata Šinkūnaitė ir Viltė Zmejauskaitė, 6 klasės mokiniai Miglė Baikauskaitė, Ema Dalalaitė, Viltė Kuosaitė, Tautvydas Krencius, Rapolas Indriulionis, Adrijana Romaškaitė, Alanas Savičius, Eimantas Strazdas ir 7 klasės mokinės Aurėja ir Gintarė Pakštytės.

Iš 12 mokinių šiame respublikiniame konkurse širvintiškiai pelnė tris prizines vietas: I vieta teko Miglei Baikauskaitei, II vieta – Emai Dalalaitei, III vieta – Viltei Kuosaitei. Laimėtojams įteikti Lietuvos dailės mokytojų asociacijos diplomai.

Mūsiškių darbai šiuo metu eksponuojami Vilniuje, tarptautinės teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, taip pat planuojama ekspozicija Vilniaus Žemynos gimnazijoje. Darbai aplankys Ignalinos kraštą, galiausiai grįš į Širvintas.

Sveikinu dalyvius, ir didžiuojuosi kartu su visais dalyvavusiais parodos-konkurso dalyviais ir nugalėtojais, savo talentais ir gebėjimas garsinančiais Širvintų kraštą. Šiame pasaulyje esame dėl ypatingos priežasties – tapti savo ateities architektais…

Sigita Kaminskienė
Dailės mokytoja metodininkė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+