+

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Parodoje dalyvavo ir širvintiškių darbai.

Gegužės 9 d. Vilniuje, tarptautinės teisės ir verslo aukštojoje mokykloje vyko integruoto respublikinio projekto – konkurso darbų paroda ,,Žemės vanduo“ pristatymas, parodos atidarymas.

Projekto misija – pagilinti žinias apie pasaulyje jaučiamą gėlo vandens trūkumą. Visuomenės dėmesiui pateikti kūrybiniai darbai yra tarsi žinutė visuomenei, skatinanti susimastyti, apie gėlo vandens svarbą žmonijos planetoje išlikimui. Projekto pedagoginis tikslas – sudaryti mokiniams sąlygas realizuoti savo dalykinius ir meninius interesus, ugdyti estetinę nuovoką.

Renginyje dalyvavo šio projekto sumanytoja Vilniaus Žemynos gimnazijos mokytoja – ekspertė Danutė Kibickienė, kuratorė mokyklos direktorė Rūta Krasauskienė. Projektinėje veikloje taip pat dalyvavo Teisės ir verslo aukštosios mokyklos direktorius Gintautas Šiškus, dailės mokytojų asociacijos pirmininkas Rimantas Kisielius, Ignalinos kultūros ir sporto centro studijos mokiniai su dailės mokytoja Nijole Trinkūniene.

Parodoje integruoti Širvintų meno mokyklos 3, 6 ir 7 klasių mokinių darbai.

Iš viso parodoje dalyvavo 12 širvintiškių: 3 klasės mokinės Beata Šinkūnaitė ir Viltė Zmejauskaitė, 6 klasės mokiniai Miglė Baikauskaitė, Ema Dalalaitė, Viltė Kuosaitė, Tautvydas Krencius, Rapolas Indriulionis, Adrijana Romaškaitė, Alanas Savičius, Eimantas Strazdas ir 7 klasės mokinės Aurėja ir Gintarė Pakštytės.

Iš 12 mokinių šiame respublikiniame konkurse širvintiškiai pelnė tris prizines vietas: I vieta teko Miglei Baikauskaitei, II vieta – Emai Dalalaitei, III vieta – Viltei Kuosaitei. Laimėtojams įteikti Lietuvos dailės mokytojų asociacijos diplomai.

Mūsiškių darbai šiuo metu eksponuojami Vilniuje, tarptautinės teisės ir verslo aukštojoje mokykloje, taip pat planuojama ekspozicija Vilniaus Žemynos gimnazijoje. Darbai aplankys Ignalinos kraštą, galiausiai grįš į Širvintas.

Sveikinu dalyvius, ir didžiuojuosi kartu su visais dalyvavusiais parodos-konkurso dalyviais ir nugalėtojais, savo talentais ir gebėjimas garsinančiais Širvintų kraštą. Šiame pasaulyje esame dėl ypatingos priežasties – tapti savo ateities architektais…

Sigita Kaminskienė
Dailės mokytoja metodininkė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+