Lietuvoje – trečias. Atstovaus šalies rinktinei!

Augustas Griška (kairėje) atstovaus Lietuvos mini jaunučių rinktinei.

Vilniuje dvi dienas vyko Lietuvos mini jaunučių (gimusių 2008 metais ir jaunesnių) Lietuvos stalo teniso čempionatas. Mergaičių ir berniukų grupėse rungėsi po 36 stipriausius vienuolikamečius žaidėjus. Čempionate dalyvavo ir trys Širvintų sporto centro (SC) atstovai – D.Bilotaitė (mokytoja V.Lisevičienė) bei mokytojo G.Ušacko treniruojami A.Griška ir E.Navickaitė.

Pirmą dieną vyko varžybos pogrupiuose. Sėkmingiausiai žaidė Augustas – jis laimėjo visus keturis susitikimus ir pateko į pirmąjį finalą, kur kovojama dėl 1-16 vietų.

Tarp 16 stipriausių žaidėjų prasibrovė ir Ema, kuri laimėjo tris susitikimus ir patyrė vieną nesėkmę.

Dovilei, pasiekusiai dvi pergales, teko kovoti dėl 17-32 vietų. Ji galutinėje įskaitoje buvo 18.

Finalinėse kovose sėkmė lydėjo Augustą. Jis pasiekė 4 pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir iškovojo šalies pirmenybių bronzos medalį. Beje, Augustas buvo metais jaunesnis už daugumą varžovų.

Labai sėkmingai finale kovojo ir Ema. Ji iškovojo aukštą šeštą vietą. Tai jos aukščiausias asmeninis pasiekimas šalie varžybose.

Varžybų prizininkai

Pagal šių ir prieš mėnesį vykusių žaidėjų, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, rezultatus buvo sudaryta Lietuvos mini jaunučių rinktinė, kuri rugpjūčio mėnesį dalyvaus Europos čempionate. Jame varžysis dvylikamečiai ir vienuolikamečiai sportininkai. Labai smagu, kad jaunesniųjų rinktinėje vietą išsikovojo širvintiškis Augustas Griška. Po neilgos pertraukos Širvintų rajone vėl turime Lietuvos rinktinės žaidėją. Norėtųsi, kad pirmas aukštas sportininko pasiekimas oficialiose varžybose būtų tramplinas į dar svaresnes pergales ateityje. Juk Augustui dar tik devyneri metai.