Dainininkė Monique apie Širvintų mokykloje patirtas patyčias: „Iki šiol skaudu tai prisiminti“ + VIDEO

Monika Pundziūtė

Jei reikėtų papasakoti šiuolaikinę Pelenės istoriją, jos heroje drąsiai galėtų tapti Monika Pundziūtė. Paprasta provincijos mergaitė, pati susiradusi muzikos mokyklą ir pareiškusi mamai, kad dabar ši turės mokėti už mokslus, galiausiai tapo dainininke Monique. Vos 21-erių atlikėja jau tituluojama viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių, kurios pasirodymai papuošia svarbiausius šalies pramogų pasaulio renginius, kūriniai sukasi radijo stočių topuose, o koncertuose būriai gerbėjų kartu traukia dainas. Pokalbis su Monique – šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ (19.30 val.).

„Noriu visa širdimi ir siela tikėti, kad į mano koncertą atėję žmonės dainose išgirsta tai, apie ką patys galvoja, tačiau garsiai nekalba. Kiekvienoje dainoje pasakoju savo išgyvenimus ir tos žinutės mano dainose pasiekia žmones“, – džiaugiasi Monique.

Sunku patikėti, tačiau gyvenime ji visai kitokia, nei scenoje – gana uždara, mėgstanti labiau klausytis kitų nei pati kalbėti, savo nuomonę išsakanti tik tuomet, kai kas nors paklausia, ir visiškai nesiekianti dėmesio. Todėl ir duodama interviu žiniasklaidai M. Pundziūtė dažniausiai kalba apie kūrybą ar pasiruošimą koncertams. Tačiau šį vakarą, pirmą kartą sėdusi prieš gyvenimo būdo laidos kameras, ji atskleis savo kelio į viršūnę istoriją ir papasakos apie pragarą, kurį patyrė dar būdama visai jauna.

„Iki šiol man labai skaudu tai prisiminti, – lėtai rinkdama žodžius LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams kalbėjo Monique. – Vieną dieną atėjau į mokyklą ir sužinojau, kad buvo nuspręsta su manimi nekalbėti. Tiesiog buvo taip įsakyta visai mokyklai. Nuo to viskas ir prasidėjo – mane visi boikotavo, o jeigu šnekėdavosi, tai tikrai ne apie smagius dalykus.“

Patyčios truko dvejus metus ir baigėsi tik tuomet, kai Širvintose augusi mergina nusprendė išvažiuoti į sostinę mokytis dainavimo.

„Nemoku ilgai pykti, todėl ir ant šių žmonių dabar pykčio nelaikau. Tačiau tai, ką patyriau, tapo didžiule gyvenimo pamoka. Šių išgyvenimų dėka užsiauginau storą odą ir išmokau atsirinkti, kas yra kas. Išvažiavus mokytis į Vilnių buvo daug galimybių paslysti. Vienu metu tiek džiaugiausi atrasta nauja laisve, kad buvau beišklystanti iš tiesaus kelio. Tačiau praeities pamokos padėjo susivokti“, – sakė dainininkė.

Jei nerodo, visas pokalbis su Monique apie patyčias, pagundas ir paklydimus – gegužės 22 d. 19.30 val. laidoje „Gyvenimas” per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Vedėjas Edvardas Žičkus.

LRT inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

16 Atsakymų į “Dainininkė Monique apie Širvintų mokykloje patirtas patyčias: „Iki šiol skaudu tai prisiminti“ + VIDEO”

 1. nunu parašė:

  nereikia keltis bb z n kur saves, pati nebuvo auksas mokykloje, o patyciu nezinau is kur pas ja, gal per daug susireiksminus

 2. xddd parašė:

  natūrali atranka, nieko keisto.

 3. skaitytojas parašė:

  Jei neklystu, tai per tą talentų konkursą jos pristatyme nuskambėjo, kad jai buvo nyku Širvintose, todėl grįžo į Vilnių.

 4. birute parašė:

  ar populiarumas blesta kad vel klasiokus smeizi?geda

 5. - parašė:

  Mokiausi Širvintose visus 12 metų. Taip kad prakalbus apie patyčias mokykloje nenustebau. Sena įsisopėjus problema. Esu ta kuri patyrė tikrai žiaurias patyčias. Vieną dieną visi gali būti „draugai“ kitą dieną nei vienas neužstos kai visa klasė tyčiojasi. Yra mokytojų kuriems nusispjauti į patyčias, kiti bijo iš vis pripažinti kad tokia problema egzistuoja, treti patys bijos moksleivių, ir tik maža dalis nuoširdžiai iš širdies stengiasi sukurti geresnį klimatą mokykloje. Iš ten išėjau su daugybę bereikalingų kompleksų, kurių neatsikratysi taip paprastai gyvenime.

 6. Pritariu! užteks meluoti! parašė:

  Pritariu komentarui. Man gėda skaityti tokį Monikos šmeižtą apie klasiokus. Džiaugiausi Tavo sėkme, turi gražų balsą, gaila Monika, bet šito jau per daug, nusivyliau….Kiek galima šmeižti klasiokus, galų gale net pačią mokyklą? Ar būtina pilti šmeižiantį purvą ant savo klasės draugų. Čia viskas dėl populiarumo? Pasirodo, tavo klasės draugai, kuriuos tu nuolat šmeiži, yra labai tolerantiški tylėdami. Ar bent įdomu Tau kaip jie jaučiasi, kaip jaučiasi mokytojai tokį šmeižtą skaitydami…. Manau žurnalistams reiktų surinkti daugiau informacijos….

 7. Klasiokas parašė:

  Skaitau ne pirma straipsni apie Monika ir negaliu daugiau tyleti. Nezinau iš kur pas Monika tiek neapykantos ir melo buvusiems klasiokams. Turiu labai daug irodymu, kad ji sioje mokykloje ir klaseje buvo laiminga ir turejo draugu. Labai gaila, kad Monika savo karjeros laiptais kyla tokiu budu. Gal zurnalistams vertetu pakalbinti pacius klasiokus ir ju nuomone issklausyti. Galiu drasiai pasakyti, man geda Monika, kad gerus draugus, klasiokus per ziniasklaida smeizi.

 8. alė -pasitaisau parašė:

  Joną P. rinksime į ES parlamentą.

 9. alė parašė:

  Taip, širvintiškiai, jūs visiškai teisūs: prie šitos valdžios ir saulė skaisčiau šviečia, ir lietus šlapesnis. O jeigu dar Joną P. į EU išrinksite, tai Širvintose, kaip liaudis sako, bus tik gyvenk ir žvenk. O jaunai, dailiai, muzikaliai panelei – sėkmės. Juk visas gyvenimas dar tik prieš Tave.

 10. . parašė:

  tai buvo prie senos valdžios o dabar ŠIRVINTOSE gyventi gera

 11. sirvintiske parašė:

  monika, sekmes, sirvintos myli ir palaiko tave

 12. monikai parašė:

  saunuole monika, sekmes jai, sirvintos turi talentu

 13. paskutiniam parašė:

  cia buvo skirta pirmam komentarui

 14. paskutiniam parašė:

  gal issitirkit sveikata….

 15. Anonimas parašė:

  Negeda rasyt nesamones?

 16. Klausimas parašė:

  O kas dėl to kaltas? P.?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+