Džiugi žinia Meno mokyklos bendruomenei

Buvę rajono vadovai nepasinaudojo proga renovuoti prie gimnazijos prisišliejusį buvusį bendrabutį, į kurį persikėlė Meno mokykla.

Buvę rajono vadovai nepagalvojo apie galimybę renovuoti prie gimnazijos prisišliejusį buvusį bendrabutį, į kurį persikėlė Meno mokykla.

Turime pripažinti, kad rajonui vadovaujant merei Živilei Pinskuvienei, Širvintose netrūksta naujienų. Kas mėnesį, kas savaitę, kas dieną pamatome vis daugiau pradedamų darbų, džiaugiamės jau užbaigtais.

Paskambinęs „Širvintų krašto“ skaitytojas paklausė, kas vyksta prie jau užbaigto stadiono, kodėl ant Meno mokyklos stogo matosi dirbantys statybininkai. Atsakėme, kad galbūt tai paaiškintų faktas, jog Savivaldybė buvo skelbusi informaciją apie šio pastato modernizavimo projektą. Vis dėlto smulkiau pakomentuoti, kokie darbai yra daromi, paprašėme Savivaldybės merę Živilę Pinskuvienę.

„Aš visą laiką sakiau, kad sieksiu, jog Meno mokykloje vaikai ir jų mokytojai žiemą nebegrotų ir nebepieštų su pirštinaitėmis, nebešaltų. Būtent tai ir yra daroma. Gal per mažai kalbame apie savo darbus, tačiau dėl šio projekto buvo dirbama nuo pat 2015 metų, kai tapau mere. Džiaugiuosi, kad Administracija parengė puikiausią projektą ir iki 2018 m. lapkričio Meno mokykla bus apšiltinta, suremontuotos vidaus patalpos. Kad ir ką kalbėtų opozicija, kad ir kokius purvus piltų, stengiamės dėl rajono žmonių, dėl vaikų, “ – sakė Ž. Pinskuvienė.

Iš tiesų, galime pasidžiaugti tokiu dėmesiu vaikams ir tikrais, apčiuopiamais darbais.

O kalbant apie garsiai šaukiančius, nepatenkintus politikus, galime tik priminti, kad buvusi valdžia, įgyvendinusi L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos apšiltinimo projektą, buvo visai pamiršusi apie Meno mokyklą. Tokį sprendimą galima pavadinti mažų mažiausiai neūkišku, nes tai – besiribojantis, galima sakyti – netgi tas pats pastatas.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Džiugi žinia Meno mokyklos bendruomenei"

  1. ? parašė:

    Bet tai kaip ten anieji dare dare ir nedadare?

Comments are closed.

scroll to top
+