+

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Sveikinimo žodį tarė ir geriausios kloties abiturientams linkėjo savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Liepos 19 d. Širvintų kultūros centre vyko iškilminga Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Brandos atestatų įteikimo ceremonija. Šiais metais atestatus gavo 91 abiturientas, iš kurių net 6 valstybiniuose egzaminuose surinko 100 balų.

Renginyje dalyvavusi ir „šimtukininkams“ įteikusi savivaldybės skirtas premijas rajono merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, jog taip gausiai susirinkusiųjų – abiturientų, jų tėvelių, mokytojų, bičiulių akyse spindi džiaugsmo ašaros. Jaunuolius taip pat sveikino ir savivaldybės dovanas įteikė Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė.

„Esate jau suaugę, tačiau linkiu, kad niekuomet nedingtų jaunystės džiaugsmas, kuris taip juntamas šiandien čia, šioje pilnutėlėje salėje, linkiu kuo daugiau akimirkų, išliksiančių atmintyje visą gyvenimą. Nepamirškite, kad visos svajonės ir tikslai yra pasiekiami, tereikia didelio noro ir labai daug darbo“, – sveikindama abiturientus linkėjo Živilė Pinskuvienė.

Į Brandos atestatų įteikimo iškilmes susirinko pilnutėlė Kultūros centro salė.
Šiais metais Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją „šimtukininkais“ baigė net 6 abiturientai. Merė Živilė Pinskuvienė jiems įteikė savivaldybės skirtas premijas. Jaunuolius taip pat sveikino Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė (nuotraukoje iš dešinės).

Gimnazijos direktorė Audronė Buzienė bei abiturientų klasių auklėtojos negailėjo šiltų žodžių savo auklėtiniams, linkėjo stiprybės ir kuo didžiausios sėkmės naujame gyvenimo tarpsnyje.

Nors abiturientų veiduose atsispindėjo jaudulys, tačiau būsimi studentai buvo pakilios nuotaikos, laimingi, baigę dar vieną savo gyvenimo etapą.

Užs. Nr. 99.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • vilkelis parašė:

    kokia juoda kate perbego tarp meres ir admdirektores,kad jos laikosi viena nuo kitos atokiau?Gal kalti rinkimu rezultatai?Butu idomu suzinoti ar as teisus.

Kiti straipsniai:

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+