Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Sveikinimo žodį tarė ir geriausios kloties abiturientams linkėjo savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Liepos 19 d. Širvintų kultūros centre vyko iškilminga Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Brandos atestatų įteikimo ceremonija. Šiais metais atestatus gavo 91 abiturientas, iš kurių net 6 valstybiniuose egzaminuose surinko 100 balų.

Renginyje dalyvavusi ir „šimtukininkams“ įteikusi savivaldybės skirtas premijas rajono merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, jog taip gausiai susirinkusiųjų – abiturientų, jų tėvelių, mokytojų, bičiulių akyse spindi džiaugsmo ašaros. Jaunuolius taip pat sveikino ir savivaldybės dovanas įteikė Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė.

„Esate jau suaugę, tačiau linkiu, kad niekuomet nedingtų jaunystės džiaugsmas, kuris taip juntamas šiandien čia, šioje pilnutėlėje salėje, linkiu kuo daugiau akimirkų, išliksiančių atmintyje visą gyvenimą. Nepamirškite, kad visos svajonės ir tikslai yra pasiekiami, tereikia didelio noro ir labai daug darbo“, – sveikindama abiturientus linkėjo Živilė Pinskuvienė.

Į Brandos atestatų įteikimo iškilmes susirinko pilnutėlė Kultūros centro salė.
Šiais metais Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją „šimtukininkais“ baigė net 6 abiturientai. Merė Živilė Pinskuvienė jiems įteikė savivaldybės skirtas premijas. Jaunuolius taip pat sveikino Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė (nuotraukoje iš dešinės).

Gimnazijos direktorė Audronė Buzienė bei abiturientų klasių auklėtojos negailėjo šiltų žodžių savo auklėtiniams, linkėjo stiprybės ir kuo didžiausios sėkmės naujame gyvenimo tarpsnyje.

Nors abiturientų veiduose atsispindėjo jaudulys, tačiau būsimi studentai buvo pakilios nuotaikos, laimingi, baigę dar vieną savo gyvenimo etapą.

Užs. Nr. 99.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose"

  1. vilkelis parašė:

    kokia juoda kate perbego tarp meres ir admdirektores,kad jos laikosi viena nuo kitos atokiau?Gal kalti rinkimu rezultatai?Butu idomu suzinoti ar as teisus.

Comments are closed.

scroll to top
+