Abiturientai

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Sveikinimo žodį tarė ir geriausios kloties abiturientams linkėjo savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Liepos 19 d. Širvintų kultūros centre vyko iškilminga Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Brandos atestatų įteikimo ceremonija. Šiais metais atestatus gavo 91 abiturientas, iš kurių net 6 valstybiniuose egzaminuose surinko 100 balų.

Skaityti daugiau »

Trijų rajono gimnazijų abiturientams atsivėrė durys į savarankišką gyvenimą

Šventės svečiai, pedagogai, tėveliai įsiamžino su Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigusiais šimtukininkais.

Šventės svečiai, pedagogai, tėveliai įsiamžino su Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigusiais šimtukininkais.

Liepos 11 d. Gelvonų gimnazijoje įvyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Šventę pradėjo gimnazijos direktorė Ona Valančienė. Padėkojo visiems, kurie susirinko, pristatė renginio viešnias: Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorę Ingridą Baltušytę-Četrauskienę ir Širvintų rajono Merės padėjėją Janiną Greiciūnaitę. Direktorė pasidžiaugė puikiais egzaminų rezultatais, padėkojo abiturientų tėvams ir mokytojams už kantrybę ir atsakingą darbą. Skaityti daugiau »

67-osios laidos abiturientams atverti vartai į ateitį

67-osios laidos abiturientams atverti vartai į ateitį
Liepos 11 dieną Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos aktų salėje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija, skirta gimnazijos 67–osios laidos abiturientams. 105 gimnazijos abiturientams, sėkmingai išlaikiusiems brandos egzaminus, atverti vartai į ateitį.
Abiturientus sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Audronė Buzienė, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, klasių auklėtojos. 100 balų įvertinimus per valstybinį brandos egzaminą gavę 4 abiturientai buvo apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės padėkomis už pilietišką požiūrį į mokymąsi, reiklumą ir sugebėjimą siekti tikslo. Aukščiausius įvertinimus gavusiems abiturientams Edgar’ui Lebionkai, Jomantei Rinkevičiūtei, Pauliui Starkui, Ignui Maslinskui merė Živilė Pinskuvienė dovanojo pinigines dovanas. Buvo pagerbtos ir šimtukininkų mokytojos: Elvyrai Lipeikytei, Ievai Vidauskienei, Editai Rutkauskienei, Renatai Žygienei, Linai Janickaitei merė ir laikinai administracijos direktorės pareigas einanti Ingrida Baltušytė-Četrauskienė įteikė dovanas.
Gimnazijos direktorės pavaduotoja Stasė Vaškūnienė skaitė direktorės įsakymą dėl brandos atestatų išdavimo ir abiturientai buvo kviečiami į sceną. Jiems brandos dokumentus įteikė gimnazijos direktorė Audronė Buzienė.
Abiturientai parengė trumpą meninę kompoziciją, dėkojo tėvams, mokytojams, įteikė trečiokams gimnazistams simbolinį gimnazijos raktą, albumą ir ugnį. Tėvų vardu kalbėjęs Sigitas Bankauskas padėkojo gimnazijos mokytojams, administracijai, linkėjo visiems sėkmės. Tėvai gimnazijai padovanojo ypatingą dovaną, kurią gimnazijos pedagogai nuolat matys vestibiulyje. Abiturientai gimnazijos direktorei, pavaduotojoms, klasių auklėtojoms Jūratei Griškevičienei, Nomedai Drazdienei, Renatai Žygienei, Irenai Žarnauskienei įteikė gėlių puokštes.
Pasibaigus iškilmingai ceremonijai,  tėveliai, giminės, artimieji, nešini gėlių puokštėmis, puolė sveikinti 67–osios laidos abiturientus. Po iškilmių būriai jaunuolių mielai fotografavosi atminimui – su klasės draugais, su dailiomis merginomis, „solo“, su tėvais, su krikštatėviais, su mylimais ir nemylimais mokytojais, geriausių draugų apsupty, prie krūtinės priglaudę brandos atestatą, šypsodamiesi ir rimtai nusiteikę. Vartai į ateitį jau atverti…
Ceremoniją vedė gimnazistai Saulė Pimpytė ir Dovydas Dvilevičius, muzikinę programą parengė Liepa Grickevičiūtė ir Jomantas Grickevičius.
Romas Zibalas
Deniso Kizino nuotraukos
1. Abiturientų klasių auklėtojos,  gimnazijos direktorė Audronė Buzienė (antra iš kairės) ir pavaduotojos.
2. Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos aktų salėje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija.
3. Brandos atestatas įteikiamas Jomantei Rinkevičiūtei.

Abiturientų klasių auklėtojos,  gimnazijos direktorė Audronė Buzienė (antra iš kairės) ir pavaduotojos.

Abiturientų klasių auklėtojos, gimnazijos direktorė Audronė Buzienė (antra iš kairės) ir pavaduotojos.

Liepos 11 dieną Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos aktų salėje vyko iškilminga brandos atestatų įteikimo ceremonija, skirta gimnazijos 67–osios laidos abiturientams. 105 gimnazijos abiturientams, sėkmingai išlaikiusiems brandos egzaminus, atverti vartai į ateitį.

Abiturientus sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Audronė Buzienė, Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, klasių auklėtojos. 100 balų įvertinimus per valstybinį brandos egzaminą gavę 4 abiturientai buvo apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės padėkomis už pilietišką požiūrį į mokymąsi, reiklumą ir sugebėjimą siekti tikslo. Aukščiausius įvertinimus gavusiems abiturientams Edgar’ui Lebionkai, Jomantei Rinkevičiūtei, Pauliui Starkui, Ignui Maslinskui merė Živilė Pinskuvienė dovanojo pinigines dovanas. Buvo pagerbtos ir šimtukininkų mokytojos: Elvyrai Lipeikytei, Ievai Vidauskienei, Editai Rutkauskienei, Renatai Žygienei, Linai Janickaitei merė ir laikinai administracijos direktorės pareigas einanti Ingrida Baltušytė-Četrauskienė įteikė dovanas. Skaityti daugiau »

Trims abiturientams – penki 100 balų įvertinimai

Paskelbus paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatus ir nurimus išleistuvių šurmuliui, paaiškėjo, kad viena Gelvonų vidurinę mokyklą baigusi abiturientė ir du Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientai gavo ypatingus brandos atestatus. Gelvoniškės Monikos Balukevičiūtės, širvintiškių Ingridos Danytės ir Lauryno Jočio atestatuose puikuojasi 100 balų įvertinimai. Pasak Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktorės Audronės Buzienės, sėkmė „užkoduota“ šių mokinių darnių, gražių šeimų vertybėse. Tai jaunų, talentingų žmonių ir kartu su jais dirbusių mokytojų nuoseklaus, kruopštaus, atsakingo darbo dėsningas rezultatas. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos