išleistuvės

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Sveikinimo žodį tarė ir geriausios kloties abiturientams linkėjo savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Liepos 19 d. Širvintų kultūros centre vyko iškilminga Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Brandos atestatų įteikimo ceremonija. Šiais metais atestatus gavo 91 abiturientas, iš kurių net 6 valstybiniuose egzaminuose surinko 100 balų.

Skaityti daugiau »

Trijų rajono gimnazijų abiturientams atsivėrė durys į savarankišką gyvenimą

Šventės svečiai, pedagogai, tėveliai įsiamžino su Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigusiais šimtukininkais.

Šventės svečiai, pedagogai, tėveliai įsiamžino su Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigusiais šimtukininkais.

Liepos 11 d. Gelvonų gimnazijoje įvyko Brandos atestatų įteikimo šventė. Šventę pradėjo gimnazijos direktorė Ona Valančienė. Padėkojo visiems, kurie susirinko, pristatė renginio viešnias: Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorę Ingridą Baltušytę-Četrauskienę ir Širvintų rajono Merės padėjėją Janiną Greiciūnaitę. Direktorė pasidžiaugė puikiais egzaminų rezultatais, padėkojo abiturientų tėvams ir mokytojams už kantrybę ir atsakingą darbą. Skaityti daugiau »

Širvintose į gyvenimą išlydėtas 121 gimnazistas

Daugiau nei šimto gimnazistų rankose šeštadienį atsirado brandos atestatai.

Daugiau nei šimto gimnazistų rankose šeštadienį atsirado brandos atestatai.

Šeštadienį Kultūros centre vyko tradicinė šventė – Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos brandos atestatų įteikimo ceremonija.

Kaip ir kasmet netrūko šiltų sveikinimų, linkėjimų abiturientams surasti savo gyvenimo kelią. Šiemet gimnaziją baigė 121 mokinys. Pasveikinti savo ugdytinių susirinko ir ketvirtų gimnazijos klasių auklėtojos: Rasa Martinaitienė (IV a), Auronė Balčiūnaitė (IV b), Vanda Kalesnikienė (IV c), Irena Žarnauskienė (IV d) ir Lina Janickaitė (IV e).

Šventės metu abiturientai įteikė vienuoliktokams dovanas, tarp kurių buvo jau ne vienerius metus iš kartos į kartą perduodamas mokyklos raktas. Viena iš originaliausių dovanų – suoliukas gimnazijai. Ant jo jau įteikimo ceremonijoje mielai prisėdo ir gimnazijos direktorė Audronė Buzienė.

Aura Jankūnaitė

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos