Informacija iš naujausio numerio: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji“

Egidijus Sinkevičius, įsikūnijęs į superherojaus vaidmenį.

Skaitykite interviu su miesto šventės organizatoriumi Egidijumi Sinkevičiumi. Čia rasite ir miesto šventės programą.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad aktyviai dalyvavote interneto svetainėje paskelbtoje apklausoje apie mūsų leidžiamo laikraščio konstruojamą turinį. Malonu, jog didžioji dauguma skaitytojų gėrisi mūsų leidiniu bei juntame jų palaikymą. Išsakėte nemažai minčių, kurias įtraukėme į darbų sąrašą, o vienos jų – nauji veidai, įdomūs pašnekovai. Tad su ta intensija šiandien kalbiname Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro kultūrinių veiklų organizatorių Egidijų Sinkevičių, kuris itin prisidėjo prie šį savaitgalį vyksiančios Širvintų miesto šventės organizavimo.

Vaikino gyvenimas prasidėjo prieš 29-erius metus gimus Švenčionyse, bet visą laiką augo, gyveno bei šiuo metu gyvena Vilniuje. Jis mielai sutiko būti kalbinamas. Atvirai, nuoširdžiai atsakė į pateiktus klausimus ir nepabūgo Jums, mieli mūsų skaitytojai, prisistatyti.

-Koks aš esu, geriausiai atsakytų artimieji, draugai, kolegos. Pats save apibūdinti galėčiau kaip atsakingą, paprastą ir nuoširdų žmogų, visuomet keliantį sau aukščiausius tikslus. Baigęs dvyliką klasių studijavau Vilniaus Gedimino technikos universitete verslo vadybą. Jau pirmaisiais studijų metais supratau: jeigu nori kažko gyvenime pasiekti, turi padaryti daugiau nei kiti. Todėl nuo pirmųjų metų ne tik aktyviai dirbau studentų atstovybėje, bet ir pardavimų, paskui – marketingo srityse, o po kiek laiko startavau Europos socialinio fondo finansuojamuose projektuose. Paradoksalu, bet tada supratau, kad kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji. Spėji ne tik studijuoti, dirbti, atstovauti studentų interesus, bet ir turėti savo laisvalaikį – susitikti su draugais, sportuoti, skaityti knygas ir ugdytis asmeniškai. Po ketverių metų įgijęs verslo ir vadybos administravimo bakalauro diplomą tęsiau mokslus tame pačiame universitete. Studijavau kūrybos visuomenės komunikacijas, kur po pusantų metų įgijau komunikacijos magistro diplomą. Studijų metu atradau save. Supratau, kad renginių organizavimas yra mano sritis. Taip prieš ketverius metus įkūriau pirmąjį verslą „Personažai vaikams“ – vaikų renginių organizavimo paslaugas (www.personazaivaikams.lt).

-Manau, ne vienas Širvintų rajono gyventojas pamena tave iš vedamų renginių ir aktyvaus dalyvavimo Jauniūnų seniūnijos Šiaulių kaimo kultūros puoselėjimo veikloje? Nuo ko viskas prasidėjo, kad pasirinkai būtent kultūros sritį? Gal vaikystėje jau buvo matyti menininko-kūrėjo gyslelė?

-Visuomet būdavau kūrėjas, nuo pat vaikystės negalėdavau ramiai užmigti, nes galvoje gimdavo vis naujos idėjos, kurių nesiryždavau įgyvendinti. Tik ilgainiui supratau, kad jei nepabandysi – niekada nesužinosi ar būtų pavykę. Taip gimė bandymai ir noras pradėti verslus: renginių organizavimo, grafinio dizaino, pardavimų srityse. Viduje jaučiau, kad labiausiai „veža“ renginių organizavimas, todėl jau trečius metus dirbu tik ties tuo – renginiai kultūros srityje, vaikų švenčių organizavimas.

Jei reikia, vaikinas gali tapti piratu.
Darbų įkarštyje drauge su Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro direktore Ryte Bareckaite ir administracinės veiklos organizatore Indre Kanapienyte-Kabašinskiene.

-Kokia istorija to, kad šiuo metu esi Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro kultūrinių veiklų organizatorius?Jei neklystu, tai be šios veiklos turi ir kitų užsiėmimų, nes teko matyti animacinių personažų vaikams amplua? Kokių dar veiklų srityse galima tave išvysti?

-Kadangi mėgstu sau kelti aukštesnius tikslus ir save išbandyti įvairiose srityse, visada tenka išeiti iš komforto zonos ir judėti į priekį. Taip atsidūriau kultūrinių veiklų organizatoriaus pareigose, kuriose šiandieną galiu prisidėti prie didesnių Širvintų miesto kultūrinių renginių planavimo, organizavimo, reklamavimo ir t.t. Tai veikla apimanti daugybę sričių, todėl dirbdamas čia jaučiuosi labai gerai. Taip pat gerai jaučiuosi organizuodamas gimtadienius, krikštynas, darželių išleistuves, kalėdinius renginius ir kitas šventes vaikams. Tad taip, mane galima išvysti ir kitokiame amplua – nuo superherojaus iki magiško Kalėdų Senelio. Kitos veiklos, kurios man yra artimos bei kuriomis užsiimu laisvu laiku – grafinis dizainas ir maketavimas, filmavimas ir video montavimas, internetinių puslapių kūrimas.

-Koks yra kultūrinių veiklų organizatoriaus darbas? Būtų įdomu išgirsti, kaip prasideda darbo diena, kokia darbų rutina artėjant svarbiam renginiui?

-Kultūrinių veiklų organizatoriaus darbas kupinas iššūkių, nuotykių, pozytivumo, idėjų, kūrybiškumo ir komandinio darbo, nes tik komandinio darbo dėka gimsta originaliausios idėjos bei patys šauniausi renginiai. Kiekvieną rytą darbas prasideda nuo užrašų – svarbiausi ir einamiausi darbai, veiklų planavimas, o vėliau – darbų įgyvendinimas, renginių organizavimas, renginių plakatų maketavimas ir t.t. Rutina? Kas tai tokio? Mano nuomone, renginių organizatoriai niekada nesusiduria su darbų rutina, nes tokiame darbe kiekviena diena būna vis kitokia, kiekvieną dieną laukia naujos užduotys ir iššūkiai, visi renginiai būna unikalūs, kitokie ir nepakartojami. Tuo renginių organizatoriaus darbas ir žavi, nes visuomet turi būti kupinas naujų idėjų ir kūrybinių minčių.

-Iš kur semiesi kūrybinio įkvėpimo, kaip gimsta mintys? Patyrę menininkai kalba, kad įkvėpimas neegzistuoja ir jo niekas iš dangaus neatskraidina. Tai tik kasdienis sunkus darbas su savimi ir su kuriamu produktu. Kaip tu manai, kūrybinio įkvėpimo reikia išlaukti ar tiesiog kasdien jį ugdyti?

-Sunku pasakyti, nes kiekvieną dieną būna vis kitaip. Tam, kad ateitų įkvėpimas ar gimtų idėjos vieną dieną užtenka teisinga koja išlipti iš lovos ar būti geros nuotaikos, o kitą dieną visa tai ateina savaime arba įkvėpia kiti pavyzdžiai, žmonės, aplinka. Būna taip, kad kaip besistengtumei, kad ir ką bedarytumei, supranti, kad tą dieną geriau kūrybinį procesą palikti nuošalyje bei atlikti kitus darbus, nereikalaujančius kūrybinio įkvėpimo. Pritarčiau L. Franko išsakytai minčiai, jog „įkvėpimas yra dovana, kuri tampa dovana tik atkaklaus darbo dėka“, todėl turime suprasti, kad kuo aukštesnius tikslus sau kelsime, kuo daugiau dirbsime, tuo daugiau ir padarysime, tuo labiau įkvėpsime save aukštesniems siekiams, naujoms idėjoms.

-Širvintų rajono gyventojai su nekantrumu laukia miesto šventės, kuri vyks jau šį savaitgalį. Pastaruoju metu kiekviena šventė mūsų mieste būna vis įspūdingesnė. Jei neklystu, ši šventė tau bus antroji, kurią organizuoji? Gal gali mūsų skaitytojams šiek tiek atverti užkulisių, kas šį kartą mus nustebins? Kaip sekėsi pasiruošimas? Gal buvo kokių nesusipratimų ar iškilusių sunkumų?

-Tikrai taip, Širvintų miesto šventė bus nepakartojama! Labai džiaugiuosi galėdamas dirbti ir organizuoti šią šventę kartu su tikrais profesionalais, turinčiais aukščiausius tikslus, naujas idėjas. Širdyje labai gera, kai matai kartu dirbančias, bendradarbiaujančias Širvintų rajono įstaigas, įmones bei organizacijas bendro tikslo link – Širvintų miesto šventės. Tik organizatorių, šventės draugų ir rėmėjų dėka turime vis įspūdingesnes miesto šventes. Taigi, labai kviečiu Jus visus liepos 19-20 d. apsilankyti Širvintų miesto šventėje, nes čia Jūsų visų lauks didžiulė prekybininkų ir amatininkų mugė, pramogos vaikams, parodomosios ir edukacinės programos visai šeimai, parodos, sportiniai renginiai, Širvintų rajono meno kolektyvai ir visiems žinomi bei garsūs atlikėjai (Eugenijus Chrebtovas ir Tomas Pavilionis su grupe, grupė „Sare Roma“, projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, Saulius Prūsaitis su grupe) ir, žinoma, diskoteka, fejerverkai! Širvintų miesto šventės programą ir daugiau informacijos galite rasti www.sirvintos.lt arba www.sirvintukc.lt.

-Ko palinkėtum mūsų skaitytojams ir visiems Širvintų rajono gyventojams?

-Įsimintinos Širvintų miesto šventės, prasmingo ir įdomaus laisvalaikio, o svarbiausia – nepamirškite svajoti, nes svajonės pildosi!

Dėkojame Egidijui už šaunų pokalbį. Linkime visokeriopos sėkmės kūrybiniame kelyje ir asmeniniame gyvenime.

Odeta Bagdžiūnė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

11 Atsakymų į “Informacija iš naujausio numerio: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji“”

 1. O taip parašė:

  Čia daugiau nei žalgirio arena. Senyvo amžiaus žmonių buvo daug iki pat pabaigos. Ieškant priekabių visada galima jų rasti. Per mažai garso, per daug garso. Per mažai šviesų, per daug šviesų. Apsilankėm ir nesigailim. Būtinai kitais metais vėl važiuosim. Pamatytumėt kokias šventes organizuoja kiti miestai…

 2. taip parašė:

  Jeigu garsas netiko, galesite kita karta visai neiti. Juk yra TV ir bus viskas gerai su garsu.

 3. birutes parašė:

  viskas butu gerai ir grazu,bet tas beprotiskas garsas prastos kokybes vare is proto,vyresniems zmonems teko iseiti nepasibaigus koncertui, cia jur ne zalgirio arena kad taip kaukt

 4. Teresė parašė:

  Didelis garsas visiškai ne tas pats , kas garso kokybė. Deja.

 5. pastebejimas parašė:

  Kulturos darbuotojai dirba net issijuose, nes sventes tikrai labai grazios.

 6. Vladziukienė parašė:

  Terese, dėl įgarsinimo tai nekelkite šaršalo. Man patiko, girdėjosi net lovoje, jaučiausi kaip koncerte, net fejerverkai girdėjosi. Žmonių buvp labai daug ir tikrai patiko. Jeigu būtų buvę blogai, būtų išsilakstę žiūrovai. Pagarba rengėjams ir organizatoriams.

 7. tadas parašė:

  nuostabu, fantastiska svente, super super super

 8. Teresė parašė:

  Viskas puiku, bet dėl eismo uždarymo šventės svečiai patyrė daug nepatogumų, ypač seni žmonės ir šeimos su mažais vaikais. Gal kitąkart nereikėtų visko suplakti į vieną šventę arba maratoną daryti Kalnalaukyje, kur erdvės didelės… Ir dar – koncertų įgarsinimas klaikus.

 9. taip parašė:

  Merė turbūt specialiai šventei tokį orą užsakė. Vėl saulė, vėl linksma, žmonės patenkinti, oponentai verkia.

 10. // parašė:

  Fantastiška aikštė.

 11. klementina parašė:

  Kokia puiki miesto svente. Nei praeiti, nei pravaziuoti. Miniso zmoniu. Pamego zmones musu miesta ir cia lankosi. Tai ne taip kaip anksciau.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+