+

Atvira jaunimo erdvė – spalvinga kaip pati jaunystė

Visai neseniai ant baltai dažytų sienų „nutūpė“ spalvingas menininko Antano Repečkos graffiti, pripildęs jaunimo erdvę spalvų ir jaunatviškos energijos. Iš kairės į dešinę: jaunimo užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė, menininkas Antanas Repečka, Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Kaip Širvintų jaunimas leidžia vasaros atostogas? Atsakymas netikėtas – išsijuosę dirba naujindami Širvintų atviros jaunimo erdvės patalpas. Idėjos kurti patrauklią aplinką kartu iniciatorės Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė ir jaunimo užimtumo specialistės Agnė Lazarevičiūtė bei Kornelija Juškevičiūtė nesunkiai entuziazmu užkrėtė ir į erdvę užsukantį jaunimą – tad darbai vyksta, dažomos sienos, perstatomi baldai, gimsta naujos laisvalaikio zonos.

Nuo ko viskas prasidėjo? Dar pavasarį kooperatyvinei bendrovei „GRYBAI LT“ padovanojus palečių, jaunuoliai patys pagamino ir nudažė lauko baldus – taip sukūrė poilsio vietą laisvalaikiui lauke. Birželio mėnesį, iš Alionių seniūno Sigito Bankausko gavus dovanų dažų, buvo nudažytos sienos. O visai neseniai ant baltai dažytų sienų „nutūpė“ spalvingas menininko Antano Repečkos graffiti, pripildęs jaunimo erdvę spalvų ir jaunatviškos energijos. Čia įrengta ir magnetinė kreidinė lenta, kurioje jaunimas piešia, rašo, palieka priminimus.

Didžiojoje salėje, kurioje vyksta konferencijos, diskusijos, filmų peržiūros, žalią spalvą pakeitė netikėta juoda. O jaunimo čia laukia dar viena puiki naujiena – galimybė žaisti Xbox konsole. Ant sienos dar palikta vietos – prasmingai sentencijai, kurią jaunuoliai patys išrinks – galbūt iš vasarą perskaitytų knygų ar patikusio filmo, išgirstos garsaus žmogaus minčių…

Jaunimas dirba naujindamas Širvintų atviros jaunimo erdvės patalpas.
Jaunimas čia turi puikią progą ne tik leisti laisvalaikį, bendrauti, išreikšti save, ugdyti socialinius įgūdžius, bet ir savanoriauti.

Jaunimo užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė sako, kad visi darbai buvo atlikti kartu su veikliais ir aktyviais jaunuoliais „Esame dizaineriai, stilistai, dažytojai, baldininkai, idėjų generatoriai. Nuolat ieškome naujovių, nuolat tobulėjame, o jaunimas čia turi puikią progą ne tik leisti laisvalaikį, bendrauti, išreikšti save, ugdyti socialinius įgūdžius, bet ir savanoriauti.“

„Ačiū Širvintų sporto centro direktorei Alinai Zapolskienei ir jaunimo užimtumo specialistei Agnei Lazarevičiūtei už puikias idėjas ir jų išpildymą pasitelkiant aktyvų mūsų jaunimą. Jūs esate tikra Širvintų jaunimo siela. O mes visuomet palaikysime šaunias Jūsų iniciatyvas,“ – Širvintų atviros jaunimo erdvės pokyčiais ir aktyviu jaunimu bei puikiais darbuotojais džiaugėsi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

ŠJE informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Kūryba ir šokis – gyvenimo variklis bei pagrindinė veikla

„Niekada nepasiduok ir visada stenkis būti pačia geriausia savęs versija“

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais“

Šešuolėliai: atgijęs mokyklos kiemas

Septynioms gimnazistėms – septyni 100 balų įvertinimai

Informacija iš naujausio numerio: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji“

Atvira jaunimo erdvė – spalvinga kaip pati jaunystė

Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas

10. Diena po dienos

Širvintų rajono jaunimui – vienos dienos stovykla

BALSUOKITE! „Tėvynė ten, kur mums gera būti“

Dainininkė Monique apie Širvintų mokykloje patirtas patyčias: „Iki šiol skaudu tai prisiminti“ + VIDEO

Tikri turkai

8. Prisiminimai

7. Meditacija

Sekmadienis

Širvintų moksleiviai „pasimatavo universitetą“

Širvintose – Moksleivių Universitetas!

5. Turkiškas vardas

Dainininkė AISTE pristato naują vaizdo klipą ir dainą „My Only Friend“

„Motfestas“

Trys draugės

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+