Tarp lazdomis ginkluotų užpuolikų – ir ugniagesys

Anot Policijos departamento, užpuolikai „mosavosi“ medinėmis lazdomis. Jų apgadintas automobilis.

Anot Policijos departamento, užpuolikai „mosavosi“ medinėmis lazdomis. Jų apgadintas automobilis.

Sausio 28-30 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Pirmadienį rajono gyventojas V.P. girtas pasirodė Širvintų ligoninės priėmimo skyriuje, o V.V. – prie parduotuvės „Norfa“. Į policiją surašyti protokolams dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo taip pat buvo pristatytas rajono gyventojas I.V. ir širvintiškis A.M.

Kitą dieną į Širvintų rajono apylinkės teismą iš Areštinės Ukmergėje buvo atvežtas 1989 metais gimęs J.P.

Trečiadienį į Policijos komisariatą buvo pristatyti 5 Čiobiškio seniūnijos gyventojai – 1966 metais gimęs A.G. (nustatytos 1,2 promilės), dvejais metais jaunesnis S.L. (1,31 promilės), 1981 metais gimęs Ž.K. (2,24 promilės), trejais metais jaunesnis T.D. (1,92 promilės) ir 1989 metais gimęs R.A. Jie visi įtariami nusikaltę. Trys jų išvežti į Vilniaus, o du – į Ukmergės areštinę.

Kaip galima suprasti, tai susiję su įvykiu Musninkų seniūnijoje: užregistruotas G.N. pareiškimas, kad iš matymo pažįstami vyriškiai pagrobė turto, prieš A.N. ir V.K. panaudodami smurtą.

Policijos departamentas apie šį įvykį informuoja daugiau. Pasak pranešimo, sausio 30-ąją, 20.23 val., Širvintų rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad apie 20 val. Virvyčių kaime automobilis „Audi 100“ užblokavo kelią automobiliui „Hyundai Galloper“, kurį vairavo 1977 metais gimęs A.N. Iš automobilio „Audi 100“ išlipę asmenys medinėmis lazdomis sumušė 1967 metais gimusį keleivį V.K. ir vairuotoją A.N. bei iš pastarojo pagrobė rankinę, kurioje buvo 2435 litai, mobiliojo ryšio telefonas ir įvairūs dokumentai.

Beje, kaip praneša Policijos departamentas, T.D. yra Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos grandinis, šio įvykio metu buvo neuniformuotas.

V.K. ir A.N. dėl kūno sumušimų, suteikus medicinos pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Pagrobti daiktai ir dalis pinigų surasta.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 13 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Pirmadienį 3-iajame kelio Širvintos-Rimučiai kilometre neblaivus ir neturėdamas teisės „Volkswagen“ markės automobilį vairavo rajono gyventojas V.V.

Sausio 28 dieną policija užregistravo I.S. pareiškimą, kad buvęs sutuoktinis K.V., po skyrybų kraustydamasis iš namų, iš jos rankinuko pavogė elektroninės bankininkystės korteles su kodais ir slaptažodžiais, nuo jos sąskaitos į savąją pevedė pinigus. Taip pat ji įtaria, kad, atvažiavęs naktį, pradūrė keturias jos automobilio padangas.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Tarp lazdomis ginkluotų užpuolikų – ir ugniagesys"

  1. as parašė:

    kaip gyvena cepajevas

Comments are closed.

scroll to top
+