kortelė

Pasiprašė nakvynės ir apvogė

Teismai Viktorui P. tikrai ne naujiena, nors vos per penkiasdešimt perkopęs vyras teistumų skaičiumi nusileistų ne vienam ir daug jaunesniam rajono gyventojui. Pirmąkart nuteistas dėl nužudymo, Viktoras paskui dar tris kartus išgirdo nuosprendžius dėl vagysčių, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Pastaruosius du kartus Viktoras P. apskritai išvengė belangės, už savo poelgius atsipirkęs pinigine bauda ir laisvės apribojimu.  Skaityti daugiau »

Tarp lazdomis ginkluotų užpuolikų – ir ugniagesys

Anot Policijos departamento, užpuolikai „mosavosi“ medinėmis lazdomis. Jų apgadintas automobilis.

Anot Policijos departamento, užpuolikai „mosavosi“ medinėmis lazdomis. Jų apgadintas automobilis.

Sausio 28-30 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Pirmadienį rajono gyventojas V.P. girtas pasirodė Širvintų ligoninės priėmimo skyriuje, o V.V. – prie parduotuvės „Norfa“. Į policiją surašyti protokolams dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo taip pat buvo pristatytas rajono gyventojas I.V. ir širvintiškis A.M.

Kitą dieną į Širvintų rajono apylinkės teismą iš Areštinės Ukmergėje buvo atvežtas 1989 metais gimęs J.P.

Trečiadienį į Policijos komisariatą buvo pristatyti 5 Čiobiškio seniūnijos gyventojai – 1966 metais gimęs A.G. (nustatytos 1,2 promilės), dvejais metais jaunesnis S.L. (1,31 promilės), 1981 metais gimęs Ž.K. (2,24 promilės), trejais metais jaunesnis T.D. (1,92 promilės) ir 1989 metais gimęs R.A. Jie visi įtariami nusikaltę. Trys jų išvežti į Vilniaus, o du – į Ukmergės areštinę. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos