Po eismo įvykio – žinia apie senokai prarastą teisę vairuoti

Už valstybės tarnautojo papirkimą, taip pat už nusikalstamu būdu įgyto turto realizavimą teistas Audrius U. bent artimiausiu metu savaitgaliais turės tenkintis valdišku gultu ir maisto daviniu. Neseniai dvidešimt šeštąjį gimtadienį atšventęs vyras Širvintų rajono apylinkės teismo buvo nuteistas už tai, kad 2012 metų rugsėjo 29-osios vakarą Vileikiškių kaime partrenkė pėsčiąją.

Nors 2012 metų sausio 2 dieną Ukmergės rajono apylinkės teismo nutarimu Audrius U. dvejiems metams prarado teisę vairuoti, šis teisės praradimas iš vyro neatėmė noro sėsti prie vairo. 2012 metų rugsėjo 29-ąją sėdęs prie uošviui priklausančio „Audi A4“ vairo, jis Vileikiškių kaime, neapšviestame kelio ruože, išvažiavo į kairįjį kelkraštį ir partrenkė ta pačia kryptimi ėjusią nepilnametę.

Automobilio partrenkta nepilnametė paties Audriaus U. buvo parvežta namo ir jo apžiūrėta, ar nėra sužalojimų. Buvus eismo įvykį iš pradžių nutylėjo ir pati sužalotoji bei jos sesuo. Iš pradžių teigta, kad mergaitė susižalojo nukritusi nuo laiptų.

Eismo įvykio metu mergaitė patyrė kairiojo žastikaulio chirurginio kaklo lūžį su poslinkiu ir odos nubrozdinimą kaktoje. Nepilnametei buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata.

Automobilio savininkui Audrius U. nieko nesakė apie eismo įvykį. Tik kitą dieną išgirdęs, kad žentas kaime partrenkė vaiką, uošvis pamatė, jog įskilęs automobilio priekinis stiklas. Beje, tik po šio įvykio uošvis sužinojo, kad žentas, kuriam duodavo savo automobilį, yra praradęs teisę vairuoti.

Atsižvelgęs į sunkią Audriaus U. materialinę būklę, teismas eismo įvykio kaltininkui skyrė 20 parų areštą ir nustatė, kad bausmė turi būti atlikta poilsio dienomis.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Po eismo įvykio – žinia apie senokai prarastą teisę vairuoti”

  1. Alisher parašė:

    Audriau, tu saunuolis! Nuostabaus grzoio darbai.Net neabejoju jog po keliu metu matysim situos darbus Europinese o gal net ir pasaulinese parodose. To ir linkiu. Nenustok saves tobulinti!

  2. myxalyc parašė:

    kaip supratau vairuotuojas yra gydytojas nes pats apziurejo nukentejusiaja ar ner suzalojimu.tai kaip dabar gydytojas po ilgos darbo savaites per iseigines atlikynes nuobauda taigi.jo nuostabi salis LIETUVA sekmes visiems.dekojame

  3. Anonimas parašė:

    yra daug durniu, kuriem ne tik masina vairuot, bet arkli vadeliot negalima leist.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+