Vilniaus miesto mecenatas Marius Čiuželis: NVO Akseleratorius užpildys susidariusį vakuumą

Sausio 12 dieną prasidėjo dalyvių atranka į pirmąjį Lietuvoje nevyriausybinėms organizacijoms skirtą „NVO Akseleratorių“. Trakų, Širvintų, Šalčininkų, Kėdainių, Ukmergės, Elektrėnų ir Švenčionių apskrityse veikiantys arba tik planuojantys pradėti veiklą juridiniai ir fiziniai asmenys kviečiami į unikalią 14-os mėnesių programą, kurios metu jiems bus ne tik suteiktos verslumo ir finansų pritraukimo žinios, tačiau ir sukurta infrastruktūra įgytas žinias išbandyti praktiškai padedant skirtingų sričių profesionalams.

Projekto tikslas – stiprinti regionų nevyriausybines organizacijas bei skatinti naujų nevyriausybinių iniciatyvų atsiradimą, suteikiant joms visus įrankius efektyviai spręsti realius iššūkius, su kuriais susiduria vietos bendruomenės.

Akseleratoriaus unikalumas – stiprus mentorių tinklas ir gerosiomis startuolių (t.y. inovatyvių jaunų verslų) praktikomis paremtas mokymų procesas, nukreiptas į ilgalaikį poveikį. Dalyviai turės galimybę konsultuotis iškylančiais klausimais su skirtingų sričių ekspertais (verslo, teisės, viešojo sektoriaus, reklamos ir kt.), taip užtikrinant reikiamą pagalbą ieškant kokybiškų sprendimų visos programos metu.

Startuolių ir įvairiapusės pagalbos jiems ekosistema Lietuvoje jau yra gana neblogai išvystyta. Tačiau daugeliu atvejų pelno nesiekiančios organizacijos, socialiniai projektai ar iniciatyvos, sprendžiančios konkrečius visuomenės socialinius iššūkius, iki šiol neturėjo realių galimybių pasinaudoti šios ekosistemos privalumais,“ – apie susiklosčiusią situaciją nevyriausybiniame sektoriuje dalinasi „NVO Akseleratoriaus“ atrankos komisijos narys ir mentorius, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo įkūrėjas, Vilniaus miesto mecenatas Marius Čiuželis.

Mokymų turinį paruošė Katalista Ventures, rizikos kapitalo įmonė, ne vienerius metus investuojanti ir auginanti tarptautines tvaraus verslo įmones. Remiantis sukaupta patirtimi Katalista Ventures sukūrė modernią mokymų metodiką, kur didžiausias dėmesys skiriamas skaitmenizacijos iššūkių įveikimui, finansinių ir žmogiškųjų išteklių pritraukimui ir valdymui, tvaraus veiklos modelio sukūrimui ir įgyvendinimui.

Paraiškos atrankai priimamos iki vasario 10 dienos.

Nuoroda į dalyvio anketą: https://forms.gle/iJjiwKN95dTTXZEB9
Nuoroda į projekto internetinį puslapį: https://www.nvoakseleratorius.lt/

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 15 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+