Sureaguota operatyviai. Problema sprendžiama. AČIŪ!

Šių metų birželio mėn. 21 d. šėlusi, varčiusi medžius Vilniuje ir kitose Lietuvos vietose, audra neaplenkė ir mano sodo, esančio sodų bendrijoje „Šilelis“ (Širvintų raj. Širvintų seniūnija, Puorių km.)
Nesilankau kiekvieną dieną sode, padėtį pastebėjau tik Joninių dieną: nulaužta aukšta stora vyšnia ir apdraskytas, aplaužytas aukštas, storas juodalksnis, augantis 3 metrų atstumu nuo sodo ribos, o likusi medžio dalis kelia pavojų žmonių saugumui, bei kukliam buvusių mokytojų sodelio turtui (stikliniam šiltnamiui ir ūkiniam pastatėliui) Ką daryti? Joninės. Sekančią dieną su pareiškimu kreipiausi į sodo bendrijos valdybos pirmininką A.Toločką, tačiau šis geras žmogus apgailestavo, kad jis nieko padėti negalintis, nes dėl ligos jo paties prašymu prieš 2 savaites atleistas iš pareigų, o sodas dabar kaip ir „be valdžios“. Kaip dabar? Tos pačios dienos pavakarę skambinu Širvintų seniūnijos seniūnei Rimai Jasevičienei – gal patars, ar bent nurodys gaires. Pataikiau tiesiai į dešimtuką. Atsiliepia malonus balsas. Ramiai ir kantriai išklauso mano informaciją ir tuoj pat imasi spręsti problemą. Pasiūlo paskambinti po 10 minučių, kol suderins klausimą su Širvintų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos specialistais. Po 10 minučių gaunu atsakymą – ateinančios dienos rytą bus vertinama padėtis.

Sekančios dienos rytas 9 val. 30 min. Širvintų Savivaldybės mašinėlė ieško „kaltininkų“.Atvyko pati seniūnė R. Jasevičienė ir Širvintų r. sav. Administracijos viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas A.Skardžius. Apžiūrimas, nufotografuojamas audros aptalžytas medis. Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas A.Skardžius nuramina, kad toliau rūpintis šia problema man nebereikia, kitą dieną bus ieškoma medžio savininko. Esu informuota raštiškai seniūnės R.Jasevičienės, kad rastas savininkas, leidimas medžiui pašalinti išduotas sodų bendrijos valdybai ir mežio šalinimo darbus vykdys sodo valdyba. Manau, ji taip pat nenuvils. Nauji jauni ir energingi valdybos nariai bei pirmininkas pasistengs problemą išpręsti kuo greičiau.

Gal kai kas ir pamanys: „Anoks čia žygdarbis“. Aš taip ir nesakau, bet vis dėlto kaip malonu, kai tarnautojai tavęs nestumdo iš vieno kabineto į kitą, o sprendžia problemą čia ir dabar, veikia pagal taisyklę „Darom“.

Ačiū!

M. Aldona Pauliukonienė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+