Širvintų eglė – tarp mieliausių

Širvintų eglė. Nuotr. iš archyvo

Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes, skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas, – informuoja DELFI ir priduria, kad šiais metais mieliausios Kalėdų eglės rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų.

1-ąją vietą DELFI rinkimuose užėmė Pasvalio miesto eglė, sulaukusi 9 proc. balsų. O štai 2-3 vietas pasidalijo Skuodo ir Širvintų kalėdinės eglės, surinkusios po 6 proc. balsų.

„Širvintų kalėdinė eglė šiemet 12 m aukščio. Jai šiemet negailėta pagyrų ir buvo prognozuota, kad ji sąraše užims tikrai aukštą vietą. Taip ir atsitiko. Pagrindinis miestelio šventinis akcentas stovi naujoje aikštėje prieš savivaldybę. Tiek pernai, tiek ir metais prieš tai socialiniai tinklai lūžo nuo pagyrų elegantiškoms Širvintų kalėdinėms eglėms. Pernai pagrindinė žaliaskarė švytėjo balta spalva, ją puošė raudoni žaisliukai ir riestos baltos dekoracijos, primenančios garbanėles, šįmet eglė žalia, o ją puošia raudoni kaspinai ir auksinės spalvos lemputės bei žaisliukai,“ – apie mūsų eglę rašo DELFI.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (5 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintų eglė – tarp mieliausių”

 1. Živilė parašė:

  Medicinos aptarnavimas gyventojams, kurioje vietoje Širvintose? Kada bus parodyta video apie Širvintų ligoninę?
  Labai prašau visus atsižvelgti į tokias problemas.

  Blizgučiai pirmoje vietoje yra ir bus, kol Širvintų raj. vadovaus Živilė Pinskuvienė.
  Živilė Pinskuvienė fotosesijos herojė, ypatingai KK2. Ten yra tik Šou laida. Kodėl jinai nedalyvauja rimtose laidose, kur dalyvauja išsilavinę žmonės .

 2. stepas parašė:

  Puošnumąį labiausiai suteikia apšviestas ąžuolas,, kurį norėta nukirsti. Šį akcentą reikėtų saugoti visiems laikams..Graži ir rūmų siena.Šaunu.. O jau miesto apšvietimas… Tiltai, miškeliai, aikštė prie marių…To niekada nebuvo. Kam nerodžiau, tas stebėjosi Kitur taip gražiai tikrai nepasipuošta. Gaila, kad per kalėdas ir naujuosius metus svečiai negalėjo apžiūrėti.. Būtų pirmoji vieta garantuota.

 3. Anoniumas parašė:

  Aciu MEREi už ladai gražia Eglute

Comments are closed.

scroll to top
+