Mobilieji laiškininkai Širvintų rajone nuo antradienio dirba tarnybiniais automobiliais

Mobilieji laiškininkai.
Širvintų rajone dirbantys mobilieji laiškininkai.

Nuo antradienio, lapkričio 5-osios, dar 54 mobilūs šalies mobilieji laiškininkai važinėja Lietuvos pašto logotipu pažymėtais tarnybiniais automobiliais. Geresnėmis darbo sąlygomis nuo šiol džiaugiasi Alytaus, Pasvalio, Šakių, Švenčionių ir Širvintų rajonuose dirbantys laiškininkai. Šiuos automobilius mobilūs laiškininkai naudos iki 2020 metų pradžios, paskui jie bus pakeisti visiškai naujomis transporto priemonėmis. Iki 2020 metų I ketvirčio numatyta laiškininkams skirti 440 naujų tarnybinių automobilių.

„Siekdama kuo greičiau darbuotojams suteikti žadėtas transporto priemones, bendrovė laikinai išnuomojo mažai naudotus automobilius. Per tą laiką, kol mobilieji laiškininkai jais važinės ir dirbs kasdienį darbą, pabaigsime formalumus ir planuojame 2020-ųjų metų pirmąjį ketvirtį jiems pristatyti visiškai naujas, Lietuvos pašto skiriamaisiais ženklais apipavidalintas transporto priemones. Darbo priemonių modernizavimas ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimas – viena pagrindinių sričių, į kurią Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas, tačiau ne mažesnis dėmesys bus skiriamas ir mūsų klientų patirčių gerinimui, todėl šiemet laukia ir daugiau įgyvendintų projektų,“ – apie tai yra sakęs Lietuvos pašto Tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Jonas Sadauskas pažymėjo, kad mobiliesiems laiškininkams šiame etape paskirti automobiliai pritaikyti saugiai važinėti regioniniais bei kaimo keliais ir yra talpūs – pritaikyti dideliems siuntų ir darbo priemonių kiekiams, be to, automobiliui sugedus, techninę pagalbą laiškininkai gaus bet kuriuo paros metu. Mobilių laiškininkų automobiliai bus pažymėti Lietuvos pašto lipduku, kad gyventojams būtų lengviau juos atpažinti.

Pirmadienio rytą Širvintų rajono pašto kieme išsirikiavo 9 šiam etapui skirti automobiliai, kurie perduoti rajone dirbantiems mobiliesiems laiškininkams. Paskui visiems mobiliesiems laiškininkams buvo surengti mokymai, o nuo šiandien jie pradėjo darbą savo apylinkėse.

Kaip išsikviečiami mobilieji laiškininkai?

Mobilųjį laiškininką išsikviesti į namus galima dėl šių pašto paslaugų: norint išsiųsti laišką ar siuntinį, registruoti siuntą ar pageidaujant, kad registruotoji pašto siunta į namus būtų pristatyta pakartotinai. Taip pat per mobilų laiškininką galima užsakyti leidinių prenumeratą, sumokėti mokesčius, gauti įvairias socialines išmokas ir pensijas.

Norint išsikviesti mobilų laiškininką, reikia skambinti bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba rašyti el. paštu info@post.lt ir operatorius užregistruos iškvietimą. Laiškininko iškvietimas nieko nekainuoja. Prieš atvykdamas laiškininkas klientui pasiskambins, kad planuojamu laiku jis būtų namuose.

Kaip atsiimti siuntą, gavus pranešimą?

Jeigu laiškininkui pirmą kartą nepavyko pristatyti siuntos, jis atspausdins informacinį pranešimą ir paliks jį gaunamųjų laiškų dėžutėje. Siuntą galima atsiimti keliais būdais:

  1. Išsikviesti mobilųjį laiškininką į namus, užregistruojant telefonu 8 700 55 400 pakartotinį siuntos pristatymą. Ši paslauga papildomai nekainuoja.
  2. Nuvykti į paštą ir atsiimti siuntą. Apylinkės paštą galima sužinoti paskambinus į Kontaktų centrą arba pasižiūrėjus tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt.

Ar galiu išsikviesti mobilųjį laiškininką siuntą pakartotinai pristatyti šiandien, o ne rytoj?

Mobilieji laiškininkai, dirbdami savo darbą, per dieną turi apvažiuoti numatytą maršrutą: aplankyti juos telefonu išsikvietusius gyventojus ir tuos, pas kuriuos turi užsukti įprastai, pristatydami pašto korespondenciją ir prenumeruojamus spaudos leidinius, pensijas. Dėl suplanuoto grafiko ir laiko planavimo mobilieji laiškininkai tą pačią dieną pakartotinai siuntos nepristato, tai jie padaro kitą darbo dieną po iškvietimo.

Kaip mobilieji laiškininkai užprenumeruos spaudos leidinį?

Mobilusis laiškininkas paslaugas teikia įvairesniais būdais nei anksčiau, todėl ir užsisakyti spaudos leidinio prenumeratą galima pasirinkus klientui patogiausią būdą:

  1. Kai mobilusis laiškininkas paslaugas teikia atvykęs į kliento namus.
  2. Kai mobilusis laiškininkas atvyksta į namus iškviestas telefonu 8 700 55 400 dėl pašto paslaugų. Tuo pačiu jis suteiks ir visų kitų klientui reikalingų paslaugų, tarp jų – ir spaudos leidinių prenumeratą.
  3. Kai mobilusis laiškininkas klientų laukia specialioje paslaugų teikimo vietoje numatytu laiku, kuris yra nurodytas ant viešai naudoti skirtos (geltonos) pašto dėžutės. Tiksli laiškininko paslaugų teikimo vieta bus nurodyta seniūnijos skelbimų lentoje. Taip pat ją galima rasti tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt. Paslaugų teikimo vietoje neimamas prenumeratos užsakymo mokestis.

Taip pat užsisakyti spaudos leidinių galima Lietuvos pašto tinklalapyje www.prenumeruok.lt arba paskambinus klientų informacijos telefonu 8 700 55 400, arba parašius info@post.lt ir atlikus bankinį mokėjimą klientui patogiausiu būdu.

Ar pasikeis spaudos, pašto korespondencijos siuntų ir pensijų pristatymas į namus?

Prenumeruotų spaudos leidinių, pašto korespondencijos, pensijų ir socialinių išmokų pristatymas į namus vyks taip, kaip ir dabar – laiškininkai ir toliau įprastai atlieka jiems skirtą kasdienį darbą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.33 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Mobilieji laiškininkai Širvintų rajone nuo antradienio dirba tarnybiniais automobiliais"

  1. antiplūgas parašė:

    Nei viena reorganizacija neatnese zmonems nieko gero.

Comments are closed.

scroll to top
+