LRT tęsia tiesiogines transliacijas iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių

LRT RADIJO transliacija iš Vinco Kudirkos aikštės Vilniuje.

LRT RADIJO laida „10–12“ antrus metus iš eilės rengia tiesiogines transliacijas iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių. Pirmasis miestelis, kurį aplankė LRT, buvo Lekėčiai (Šakių r.) – laikina LRT RADIJO studija įsikūrė miestelio aikštėje Draugystės gatvėje.

Tiesioginių transliacijų metu laidos „10–12“ vedėjai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė kalbins vietos gyventojus, verslininkus, savivaldybių atstovus apie miestelio aktualijas ir kasdienybę. Taip pat bus kalbama apie kultūrą. Apie tai, kaip koronavirusas sujaukė mažųjų kultūros sostinių planus ir kaip vietos bendruomenėms teko ieškoti išeičių – organizuoti renginius nuotoliniu būdu, kurti virtualias parodas.

LRT RADIJAS, keliaudamas po mažąsias kultūros sostines, taip pat siekia išgirsti vietos gyventojų vertinimus apie LRT kuriamą turinį, suprasti, kokius lūkesčius LRT klausytojai, žiūrovai ir skaitytojai turi. Vietos gyventojai bus kviečiami išsakyti savo pastebėjimus LRT atstovams. Susitikime Lekėčiuose dalyvaus LRT.lt portalo vyr. redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė.

Šių metų Lietuvos mažosiomis kultūros sostinėmis yra paskelbti: Alytaus apskrityje – Simnas, Kauno apskrityje – Kačerginė, Klaipėdos apskrityje – Veiviržėnai, Marijampolės apskrityje – Lekėčiai, Panevėžio apskrityje – Juodupė, Šiaulių apskrityje – Akmenė, Tauragės apskrityje – Skaudvilė, Telšių apskrityje – Žlibinai, Vilniaus apskrityje – Musninkai, Utenos apskrityje – Tauragnai.

Visas jas ir aplankys LRT RADIJO laida „10–12“, o rugsėjo 25 d. lankysis Musninkuose. LRT RADIJO laida „10–12“ transliuojama nuo 10.05 val. LRT RADIJO galima klausytis ir internetu, LRT.lt portale.

LRT inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+