Rugsėjo 30-ąją – Baseino atidarymas!

Rugsėjo 30 d. baseinas visų lankytojų lauks jau nuo 14 val.

Darbo laikas Baseinas Pirtys
Pirmadienis 15.00-22.00 17.00-22.00
Antradienis – sekmadienis 10.00-22.00 17.00-22.00

Užs. Nr. 111.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.5 (6 įvert.)

25 Atsakymai į “Rugsėjo 30-ąją – Baseino atidarymas!”

 1. mes parašė:

  Fantastiskas baseinas!

 2. ? parašė:

  Baseinas atidarytas, o kenkejai ir skundikai nervinasi. Kaip dabar bus? Ką daryti?

 3. Krastietei ir anonimui parašė:

  Mhm.. identiski komentarai du vardai. Gi visi supranta kad su jusu sazine ir praeities istorijomis ne del zmoniu sitie projektai- nes kainos visu situ dalyku baisiai ispustos. Tai gal pasigilinkime kur tie skirtumai nubyra? Gal ne tik Astikas pasistate namus uz svetimus pinigus?
  O jei jau tenka samdytis ir paciai komentarus rasytis, tai matyt kazkur kazko truksta. Pradedant geru skoniu, baigiant branda kurios tokioje pozicijoje reiketu.. Tai nereikia vaidinti kazkokios geradares- visi supranta kas yra kas. Liks miestelio zmonems skolos ir remontas bei prieziura byranciu saligatviu ir fontanu, baseino pastatyto is laikiniems pastatams skirtu medziagu ir jau trukinejancio tilto subjaurojusio miestelio vaizda. Tai gal nejuokinkite cia su savo savigyra nes tik kaimo pijokai jumis ir zavisi, matyt laukia rinkiminiu bambaliu

 4. Kraštietė parašė:

  Džiaukitės,viskas jūsų miestui ir žmonėms.Kas anksčiau žinojo kur tos Širvintos?Dėkokit merei, o nelokit.Gal iš vis neteko baseine maudytis?Smurgliai nelaimingi.

 5. Anonimas parašė:

  Džiaukitės,viskas jūsų miestui ir žmonėms.Kas anksčiau žinojo kur tos Širvintos?Dėkokit merei, o nelokit.Gal iš vis neteko baseine maudytis?Smurgliai nelaimingi.

 6. gervė parašė:

  Laukiame baseino ir pirčių!

 7. Slapia desra parašė:

  Gal kas pamenat kodel sitie geradariai is seimo kaip cypiantys sunyciai abu isspirti buvo? Manote jie staiga pasikeite? Gal nejuokinkit- net neabejoju, kad dauguma supranta kur didzioji dalis lesu nuseda. Parasytu viesai apie projektu kainas isvirstu visi gerbejai is klumpiu.

 8. Šri Bavaga parašė:

  Akivaizdziai matosi, kad labai daug gerų darbų rajonui padare merė. Visi labai dziaugiasi.

 9. Šašlykas parašė:

  Na bus baseinas. Ir ką? Juokinga kad merė akivaizdžiai pati su dukra ir padlaižiais susėdę save liaupsina. Ne ji gi pastatė plikom rankom už savo pinigus. Ji yra pasamdyta dirbti žmonėms, gauti finansavimą, organizuoti darbą, gauti finansavimą ir užtai gauna gerą algą, ne puikuotis ir girtis reikia o žiūrėti kad nesubyrėtu viskas po žiemos kai taip š pastatyta. Bepigu čia dabar kai ES pinigai plaukia kažką daryti, nebuvo anksčiau tokių lėšų tai kiti ir turėjo taupyti. Man tai atrodo visi šitie brangūs projektai gerai kažkam kišenes papildo(patys galite pasidaryti išvadas kam). Jei sąžiningai viskas būtų nereikėtų savęs liaupsinti iki negalėjimo ir amsėti ant kiekvieno kuris nepuola žavetis šitais darbeliais. Nebent šiaip kažkokios gilios psichologinės problemos galvoj ar šeimoje nes normalūs taip nesielgia. Taip viskas primityvu- pasipūtimo daug o lygis toks žemas. Vargšiukai…

 10. barbara parašė:

  sprendimas balsuojant uz Pinskuviene buvo TEISINGAS.

 11. v parašė:

  Šaunuole musų mere!

 12. Volga parašė:

  Atkatų meistrai mėgsta projektus. Už kosminę kainą už jūsų pinigus padarė. Ar jei parduotų kilogramą bulvių jums už 50 eurų dėkotumėt nulenkę galvą kokia gera pardavėja, kokią gerą kasą išsirinkau? Vistiek tikiuos vieną dieną policija pasibels į duris ir užduos klausimus kurių klapčiukai neužduoda

 13. Silkė Pataluose parašė:

  Gera, kad rajonas issirinko tokią merę.

 14. Nesamdytas kometatorius parašė:

  Idomu kiek prisivogė iš tokios statybos- va čia tai tikrasis klausimas kuris žmonėms pyktį kelia.

 15. .... parašė:

  tiems, kas pagalius kiso ir trukde,o visi zino, kas tokie, turbut neleis didybes manija lankytis….

 16. Suzaveta parašė:

  Kaskart sugrizus i gimtaji krasta sirdis dainuoja is dziaugsmo, negi tai tas pats miestelis? palyginus vaizda pries kokius 6 – 7 metus ir dabar, atrodo, kad tai butu visiskai kita vieta, gerai, kad kelis kartus per metus griztu, tai bent zinau, kad tikrai tas pats, bet sparciai besikeiciantis ir kylantis, va ka reikia teisingi zmoniu pasirinkimai renkant valdzia, bravo ir tris kartus valio, stiprybes ir kantrybes vadovams

 17. neringa parašė:

  Prie Pinskuvienes rajonas kasdien keiciasi i gera puse. Kazkodel prie ankstesniuju valdziu tokiu pokyciu net su padidinamuoju stiklu matyti neteko. ĮDOMUS REBUSAS? A ne?

 18. ne ona parašė:

  Skundikai labai verks, kad skundai nepasiekė tikslo.

 19. Viltis parašė:

  „Stukačiai“ ten geriau nesirodo , neturės kaip žmonėms į akys pažiūrėt .

 20. nirsta skundikai parašė:

  pamenu vieno buvusio tarybiecio pezalus ir sukavimus per posedzius, kad cia bus amziaus statybos, visai ne amziaus, keli metai ir yra!

 21. amfibija parašė:

  o sitaip smeize, o sitaip vare, o va ir yra.

 22. SARPEJUS parašė:

  SKUNDZIAU IR SKUSIU VISKA IS EILES IR PO KELIS KARTUS VAT

 23. vladas parašė:

  jei ne skundikai ir kenkejai, butume tureje si grozi daug anksciau, bet ka padarysi, kad kenkeju rajone yra

 24. Pederastikas parašė:

  jai be triusiku negalima i pirti tai europos pinigai veltuj.

 25. Valio parašė:

  valio valio valio,

Comments are closed.

scroll to top
+