Ko palei „marias“ tupinėja Tarybos narys?

Aikštė Širvintose (vizualizacija)

Pabaigos link judant projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“ darbams, aikštėje prie skulptūros „Širvinta“ jau atvežtos ir netrukus bus montuojamos mažosios infrastruktūros detalių konstrukcijos.

„Šią modernių pavėsinių atviroje erdvėje idėją dar prieš kelerius metus parsivežiau iš Italijos. Džiaugiuosi, kad planuojant projekto darbus, specialistams pavyko surasti sprendimą, tinkamą mūsų klimato sąlygoms. Sumontavus šias konstrukcijas, tiek širvintiškiai, tiek miesto svečiai galės džiaugtis Širvintų tvenkinio panorama, patogiai atsisėdę, apsaugoti nuo lietaus, vėjo ar kaitrių saulės spindulių“, – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Tiesa, kaip visada vykstant kokiam darbui, atsiranda ir nepatenkintų. Po merės žinute socialiniame tinkle apie šią žinią, širvintiškiai tuoj pat pasidalijo „konservatoriaus“ Virginijaus Sarpausko, vaikštinėjančio aplink konstrukcijas su fotoaparatu, nuotraukomis.

O „Facebook“ platybėse jau sklido įrašas iš šio opozicijos nario palaikomo naujienų portalo, kuriame buvo atsiradęs gerai žinomos ponios „žurnalistės-redaktorės-direktorės“ įrašas, neva dėl „skaitytojos skambučio“ ir neva baiminantis, ar tik čia ne viešasis tualetas bus statomas. Žmonės juokiasi: ko V. Sarpauskas ten vaikšto, tupinėja, tyrinėja? Juk jis, kaip Tarybos narys, tikrai turėtų žinoti, kokie projektai vyksta ir kas jų metu yra daroma. O gal nežino? Ar nenori žinoti? Tuomet gal ir aišku, kodėl šis opozicijos narys net nesiteikė balsuoti už 2020 m. Savivaldybės biudžetą. Kai nieko nežinai, tai ir balsuoti nėra už ką… Geriau patupinėti, sukurpti kokią istoriją ir dar vieną kitą skundą parašyti, parodant, kad „dirba“.

Aikštė Širvintose netrukus bus baigta.

Virginijus Sarpauskas vėl ieško, ko nepametęs

Tačiau tikriausiai ne tik Tarybos nariui, o kiekvienam viešą informaciją sekančiam skaitytojui, yra aišku, kas ir kodėl čia vyksta. Kaip rašė Ž. Pinskuvienė, dar 2018 m. buvo pristatyta aikštės vizualizacija, kurioje matėsi ir minimos pavėsinės. „O jei Tarybos nariui Sarpauskui ar jo kolegei „redaktorei-direktorei“ labai norisi viešojo tualeto, kuris tikrai bus pastatytas, tai jam vietos tikrai pasistengsime paieškoti kur nors arčiau jų…“ – taikliai pastebėjo merė.

Ką gi, tai, kad Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys V. Sarpauskas su savo „kolege“ eilinį kartą ieško, ko nepametęs, jau nieko nebestebina. Tik ar toks turėtų būti Tarybos nario „darbas“? Ateitis parodys.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

18 Atsakymų į “Ko palei „marias“ tupinėja Tarybos narys?”

 1. klausimas parašė:

  Gal kas gali paaiskinti, kodel „teisingas“ laikrastis neleidzia rasytis komentaru? Ar vel tipo „diversija“ ar tik „teisingus“ komentarus priima???

 2. spindi parašė:

  Herojaus intelektas irgi spindi kaip taukuota keptuvė.

 3. skaitau ir matau parašė:

  Pinskų laikraštyje gebančių rašyti nesimato. Nieko nuostabaus juk Pinskuvienės intelektą visi matome.

 4. Nebūtų parašė:

  Kol Sarpauskas tupineja, mere jau rezga plana B – BANDELINE prie fontanu

 5. manau parašė:

  tupinedavo ir anksciau, braudavosi pro tvoras, fotkindavo ir pan, tik dabat, manau, su tarybos nario statusu tai toks elgesys tikrai nedera….apgailetina

 6. Anonimas parašė:

  klounas kitaip nepavadinsi

 7. KLAUSIMAS parašė:

  KODĖL KONSERVATORIAMS GALIMA VISKAS????

 8. paskutiniam parašė:

  jei klastojo, tai kaip ir turetu buti nusikalstama veika? argi ne?

 9. idomu parašė:

  sarpejus is tikro padejo parasa, kad posedyje dalyvavo, o is tikro nedalyvavo? cia kas? klastojimas?

 10. Inga parašė:

  Negi man vienai atrodo, kad jis su kosmosu bendrauja? savo kosmoso pasaulyje gyvena?

 11. STEBETOJAS parašė:

  KAZKAIP KEISTA KAD JIS TUPINEJA O ZURNALISTE NEFOTKINA, PAPRASTAI KARTU VISUR SMIRINEJA IR TUPINEJA

 12. gal parašė:

  gal sikineja?

 13. Zigmas parašė:

  Sveiku protu nesuvokiama, kaip Sarpauskas, būdamas jaunas darbingas žmogus, neturi nė trupučio gėdos nedirbti jokio rimto, padoraus darbo, o sėdėti savo žmonai ant sprando, būti jos išlaikomu, kaip mažu vaikeliu lepūnėliu. Keista, nejaugi šeimoje ar artimiausioje aplinkoje jo niekas taip nemyli, kad nepadeda jam suprasti, jog tokiu savo elgesiu jis atrodo labai nesolidžiai, tiesiog apgailėtinai.

 14. juokutis parašė:

  nenustoja ciudytis, visiems tik juoka kelia

 15. Atsakymas parašė:

  Gal nori kaku, tai ir tupineja 😀

 16. ? parašė:

  o tai landziojo pazeisdamas tvarka? per stop juostas?

 17. Anonimas parašė:

  cha cha cha…cirkas

 18. :D parašė:

  nu jooooooo 😀

Comments are closed.

scroll to top
+